Skocz do zawartości

Octavia 4x4


Niedźwiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Dupowóz Avensis:)

T25?? Jak wahacze i ukł. kier.?? :mrgreen:

Miód na moje uszy i nerwy..:)))

Po prostu jak kazdy normalny samochód nie napier..la na każdej nierówności jak Legaś.

I pies się bez problemów do bagażnika mieści i nie zapala w nim lampki:))

 

Krzysiomowi gratulujemy nowego autka :)) Najszybszy diesel w klasie czy benzyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiomowi gratulujemy nowego autka :)) Najszybszy diesel w klasie czy benzyna?

Mocno spóźnione..

Nie ma czego. Oczywiście wolałbym: nie stukającego przekładnią kierowniczą, z dobrymi hamulcami, ze sprawną klimatyzacją, z wygodnym fotelem kierowcy, z przyzwoitym audio, dobrymi tylnymi amortyzatorami + jeszcze parę drobiazgów i nie psującego się-Legasia.

Benzyna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta blokada EDS to jest proteza, a nie blokada.

Też mam to w moim RSie. Próbowałem to testować, kiedy i jak działa. Efekt jest taki, że najlepiej to zadziała jak jedno przednie koło podniosę do góry i spróbuję ruszyć. Wtedy pewno samochód spadnie z podnośnika. Ale żeby to coś dało w terenie albo na torze na zakrętach to nie ma szans.

Włacza sie to razem z ESP i elektronika odejmuje gazu. To mnie najbardziej wpienia w moim samochodzie. Ja mu z buta, a komp mi zabiera gaz. Jak wyłączę ESP to mogę zostawić cały bieznik opon na zakrętach.

Do jazdy w "terenie" też się nie nadaje. Albo zabiera gaz, albo obraca się jedno koło.

 

troche przesadzasz ;) IMHO oczywiscie :mrgreen: ESP/ASR wyłaczasz w PiS... a EDS przy jezdzie na torze mi nie przeszkadzal zupelnie, on nie odejmuje gazu to robi ESP z ASRem, on przyhamowuje koła, stąd to chrupanie :cool: na naprawde śliskiej nawierzchni tam gdzie ośki o porownywalnej mocy i momencie bez tego nie drgną nawet, z tym jakoś może ruszysz :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mnie "mają" od ponad 10 lat.:))

Zdziwiłem się że cały czas jestem w systemie serwisu i zniżki z przed 10lat też honorują.

 

Zniżki? :shock: :shock: Toyota ma jakieś zniżki? Pytam zupełnie serio...

Poważnie.

Mieliśmy kiedyś w firmie dwie Cariny(zresztą rewelacyjne) a Toyota miała wtedy jakieś karty stałego klienta. Za srebrną dawało to chyba 5% na części i 10% na robociznę.

Okazało się że w sytemie to jest i działa-przynajmniej co do części.(kupowałem nakrętki do stalowych felg). Zobaczymy co się wydarzy przy przeglądzie lub jakieś większej robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...