Skocz do zawartości

Hulajnogi, deski i inne alternatywne środki transportu


radnor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzisiaj stuknęło 430km na tej desce. Jutro kurier zjawi się z drugą baterią, z zapasem w plecaku podwoję zasięg i będzie można jeździć na dalsze wycieczki jak skończy się kwarantanna. :) Rozglądam się też za trzecią do domu, coś na dziurawe chodniki i ścieżki, Ownboard Bamboo AT na 120mm albo zaczekam do lata co nowego pojawi się na rynku.

 

 

Image may contain: sky, bridge, outdoor and nature

 

 

 

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kapic napisał:

@radnor czy zaobserwowałeś spadek pojemności baterii po tym przebiegu?

 

Nie, równiutko 19-20km przejeżdżam aż zacznie się wlec wlec poniżej 10% baterii. Druga przychodzi na gwarancji, bo to sporo mniej niż 24-30km podawane w specyfikacji, tutaj duży plus dla chińskiej firmy za bezproblemowe wysłanie zamiennika praktycznie po dwóch mailach.  Nawet jeśli się okaże, że ten typ tak ma i ich specyfikacja była mierzona na 70kg azjatę, to przynajmniej mam zapas i 40km spokojnie w ciepłą pogodę przejadę zanim osiągi zaczną wyraźnie spadać.

 

 

Edytowane przez radnor
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria przyszła, przejechałem dzisiaj prawie 19km z czego 2/3 z max prędkością + 1/3 po górkach i deska jeszcze dawała radę 25km/h. Poprzedni test po płaskiej asfaltowej drodze skończył się max prędkością 15km/h po 18 kilometrach, więc poprawa duża. Taki dystans po dziurawych drogach i krawężnikach to i tak dosyć dla nóg, no i mam starą na zapas do plecaka gdybym gdzieś utknął. :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aż żałuję, że nie miałem dzisiaj ze sobą gopro. Wybrałem się na desce do sklepu, po drodze spotkałem białą RX-7, wydech jak wiadro, gleba, obok kierowcy typowy blond lachon z jakimś ciuciułałą czy innym szczurem na kolanach. Chłopak chciał się popisać, ale na tej ulicy akurat asfalt wygląda jak Kosowo po bombardowaniu i do tego co 20 metrów są wielkie progi zwalniające, więc wlókł się wyjąc co chwilę na jedynce do odcinki i heble. Aż się zirytowałem tym jego tempem i objechałem go chodnikiem na deskorolce, mina obydwu bezcenna. :D

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to z dzisiejszej wycieczki do sklepu po niezbędne zakupy (czyli chleby, mleko i 10 paczek prażonego słonecznika, niech sobie policja sama negocjuje z moją kobietą że to nie jest niezbędne do życia jeśli czują się na siłach), tradycyjnie zrobiłem sobie 20km objazd.

 

 

678b89g5ueu41.jpg
 

Edytowane przez radnor
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, BladeRunner napisał:

Ja też zaczynam robić kilometry ;) pierwsze 20 w sezonie poszło emoji2956.png
5449d514bf50c872278056b2a2b3bb8b.jpg

 

 

Super oświetlenie! Mam rolki gdzieś w szafie, kilka razy do nich podchodziłem ale szybko traciłem zapał, muszę je odkurzyć i spróbować znowu.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 2.07.2020 o 08:06, BladeRunner napisał:

Tak z ciekawości - czy tylko ja jeżdżę na rolkach?

Nieco późno, ale co tam :) Ja mam, czasem zakładam, ale ciężko to u mnie nazwać jazdą... utrzymuję się, potrafię się rozpędzić, jakoś tam skręcić. Ale nigdy nie nauczyłem się dobrze hamować, o czymś bardziej zaawansowanym nie wspominając. Ot, wystarcza na kilka pętli wokół krakowskich Błoń czy na przejazd wzdłuż Wisły. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco późno, ale co tam  Ja mam, czasem zakładam, ale ciężko to u mnie nazwać jazdą... utrzymuję się, potrafię się rozpędzić, jakoś tam skręcić. Ale nigdy nie nauczyłem się dobrze hamować, o czymś bardziej zaawansowanym nie wspominając. Ot, wystarcza na kilka pętli wokół krakowskich Błoń czy na przejazd wzdłuż Wisły. 
 
To ćwicz ;)
Może kiedyś przyjadę... macie fajna rampę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...