Skocz do zawartości

UŁęż, sobota, 28.04.2007 r. godz. 10.00


Rallymen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie nabylem plyte pod silnik (pewnie na dniach zaloze) i chetnie byl przetestowal na "Vertowch" szutrach ale jade RallyUlez testowac nowe asfaltowe opony :smile:

 

a gdzie kupiles plyte, jaką i za ile???

Podejżewam że wojtek kupił 5-6mm aluminiowa do GT.

 

mógł jeszcze kupic z kewlaru, albo od forestera i przerobil do gt, no i nie wiemy gdzie i za ile :mrgreen: troche opcji jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 322
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wlasnie nabylem plyte pod silnik (pewnie na dniach zaloze) i chetnie byl przetestowal na "Vertowch" szutrach ale jade RallyUlez testowac nowe asfaltowe opony :smile:

 

a gdzie kupiles plyte, jaką i za ile???

Podejżewam że wojtek kupił 5-6mm aluminiowa do GT.

 

Bingo :!: :smile:

Na kewlary i inne kosmiczne technologie szkoda mi kasy.Zwlaszcza ze cena byla baaardzo pasztetowa - uprzedzam pytania to byla transakcja wiązana ..taki barter :wink:

Nie zalozylem jeszcze i na najblizszym Ulezu bede jeszcze szorowal jajkami po torze :wink: :smile:

Ale za to mam inne opony :razz: ponoc twarde..sobota zweryfikuje ta teorie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to mam inne opony :razz: ponoc twarde..sobota zweryfikuje ta teorie :smile:

 

jakie tym razem masz :?:

Tajna broń :wink:

Kurcze nie zwróciłem uwagi że to topic na 28-04..mam nadzieję że opony wytrzymają bo 14-04 też się wybieram :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto bedzie jezdzil na prawym w zastepstwie losia :?: :neutral:

 

Mam nadzieję, że Ty, wiceprezesie :mrgreen:

 

eee, to chyba nie jest najlepszy pomysl. moze shodan :?: :roll: (takie delikatne wkopanie :twisted::mrgreen: )

zreszta ja sie boje :razz: wiceprezesura mnie nieco zaskoczyla... ale kiedy wyplata :?: :mrgreen:

 

:wink:

 

Kurcze nie zwróciłem uwagi że to topic na 28-04..mam nadzieję że opony wytrzymają bo 14-04 też się wybieram :smile:

 

a ty nie trenuje za duzo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto bedzie jezdzil na prawym w zastepstwie losia :?: :neutral:

 

Mam nadzieję, że Ty, wiceprezesie :mrgreen:

 

eee, to chyba nie jest najlepszy pomysl. moze shodan :?: :roll: (takie delikatne wkopanie :twisted::mrgreen: )

zreszta ja sie boje :razz: wiceprezesura mnie nieco zaskoczyla... ale kiedy wyplata :?: :mrgreen:

 

:wink:

 

Kurcze nie zwróciłem uwagi że to topic na 28-04..mam nadzieję że opony wytrzymają bo 14-04 też się wybieram :smile:

 

 

Motywacyjny system wynagradzania omówiłem powyżej, ale na wszelki wypadek objaśniam ponownie:

 

 

Możliwych jest wiele form "zapłaty":

 

1. Dzięki

2. Bóg Zapłać

3. Uścisk dłoni Organizatora

4. Towarzystwo Organizatora i Uczestników

5. Emocje na prawym

6. Dozgonna wdzięczność Organizatora i Uczestników.

 

 

UWAGA: Dopuszcza sie rezygnację z "zapłaty" :wink:

 

No, to wiceprezesie, też czuj się powołany. Gratuluje i życzę sukcesów i satysfakcji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd na lotnisko Ułęż: Dojazd do skrzyżowania drogi 17 i 48 (koło Ryk), następnie drogą 48 na Kock 8 km, dalej w lewo na Nowodwór ok. 1 km, dalej w prawo w 2 bramę na lotnisko (bramę odsunąć i zasunąć).

 

W sobotę 14.04.07 będzie debiut "cateringu" - bez wypasu, zobaczę, jak to wypadnie, więcej szczegółów podam po debiucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abt, z przyjemnością :grin:

Nie wiem tylko, czy na 100% będę - planuję wyjazd z rodziną na Mazury na długi weekend i nie wiem jeszcze kiedy wyjedziemy.

 

jedz w niedziele albo sobote po poludniu - wreszcie sie doczlapiesz na jakas forumowa pojezdzawke :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, pomysł super, tylko muszę to jeszcze jakoś sprzedać mojej żonie - jeden weekend Ring, następny SuperOes w Kielcach, następny Ułęż :mrgreen:

 

Pociesz się tym że nie tylko ty masz z tym problem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, a jednak się zbuntowała ? A Ty się wybierasz na Ułęż czy do Olsztyna ?

 

tego to jeszcze najstarsi górale nie wiedzą :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...