Skocz do zawartości

UŁęż, sobota, 28.04.2007 r. godz. 10.00


Rallymen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 322
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:arrow: na chwile obecna potwierdzam swoja obecnosc 28.04

:arrow: sugeruje zwiekszyc ilosc "obowiazkowych" przejazdow z 3 do 4-5

:arrow: o ile to mozliwe, to chetnie tez wydluzylbym probe (min 4min)

:arrow: na trasie zawsze 2 auta na czas + 3 do ew. poprawiania slupkow

:arrow: mozna wczesniej ustalic kto z kim jedzie i kiedy przerwa

:arrow: jak rusza jedna grupa, to gotowa juz jest nastepna

:arrow: zaczynamy drugi (i kolejne) przejazdy, jak wszyscy zalicza pierwszy

:arrow: do konkursu o zlote kalesony :lol: proponuje brac sredni czas (po odrzuceniu najgorszego)

:arrow: jezeli komus sie chce (bo mnie np nie :oops: ) taskac i obslugiwac grilla,

to ja chetnie doplace. kielbaska, bulka, kubek herbaty i wioo dalej :twisted::mrgreen:

 

mniej wiecej tyle :roll:

 

dobrze gada, dać mu wódki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: na chwile obecna potwierdzam swoja obecnosc 28.04

:arrow: sugeruje zwiekszyc ilosc "obowiazkowych" przejazdow z 3 do 4-5

:arrow: o ile to mozliwe, to chetnie tez wydluzylbym probe (min 4min)

:arrow: na trasie zawsze 2 auta na czas + 3 do ew. poprawiania slupkow

:arrow: mozna wczesniej ustalic kto z kim jedzie i kiedy przerwa

:arrow: jak rusza jedna grupa, to gotowa juz jest nastepna

:arrow: zaczynamy drugi (i kolejne) przejazdy, jak wszyscy zalicza pierwszy

:arrow: do konkursu o zlote kalesony :lol: proponuje brac sredni czas (po odrzuceniu najgorszego)

:arrow: jezeli komus sie chce (bo mnie np nie :oops: ) taskac i obslugiwac grilla,

to ja chetnie doplace. kielbaska, bulka, kubek herbaty i wioo dalej :twisted::mrgreen:

 

mniej wiecej tyle :roll:

 

Ostatni punkt jest nieaktualny - ja zapewniam mikrocatering (bez wypasu) po kosztach - 20 zł od osoby, na II Meetingu była premiera i wszyscy byli zadowoleni, nieobowiązkowy, opisałem to powyzej. Pozostałe punkty są rozsądne, po zebraniu głosów innych upalaczy opracuję mikroregulamin, aby zasady były proste, znane i równe dla wszystkich. Mam nadzieję, wiceprezesie, ze pomożesz w sprawnej realizacji Meetingu, warunki wynagrodzenia znasz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zapewniam mikrocatering (bez wypasu) po kosztach - 20 zł od osoby, na II Meetingu była premiera i wszyscy byli zadowoleni,

 

Ja tam nie bylem zadowolony do konca bo liczylem na dewolaja z frytkami i ogorka kiszonego :wink: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zapewniam mikrocatering (bez wypasu) po kosztach - 20 zł od osoby, na II Meetingu była premiera i wszyscy byli zadowoleni,

 

Ja tam nie bylem zadowolony do konca bo liczylem na dewolaja z frytkami i ogorka kiszonego :wink: :grin:

 

dewolajów z frytkami nie dowieźli, ale ogórki kiszone były..."poszedł" cały słoik... :mrgreen: :wink: Krytyka uzsasadniona, dostosuje sie w granicach formuły :idea: "bez wypasu" Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra widzialem sloik po ogorkach i myslalem ze to taka podpucha a okazuje sie ze naprawde byly i tak szybko poszly ze sie nie zalapalem :wink: ..zwracam honor :smile:

A tak serio na Ulezu 14-04 bylo GIT :!:

Rallymen, wysoko sobie poprzeczke postawiles i teraz musisz zrobic co najmniej takiego samego spota bo ludzie sie rozczaruja :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra widzialem sloik po ogorkach i myslalem ze to taka podpucha a okazuje sie ze naprawde byly i tak szybko poszly ze sie nie zalapalem :wink: ..zwracam honor :smile:

A tak serio na Ulezu 14-04 bylo GIT :!:

Rallymen, wysoko sobie poprzeczke postawiles i teraz musisz zrobic co najmniej takiego samego spota bo ludzie sie rozczaruja :razz: :wink:

 

Zamiast jeździć, trza było bufetu pilnować :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

O "utrzymaniu" poziomu nie ma mowy, bo stagnacja to faktycznie cofanie się... Postaram się, żeby każdy następny Meeting był lepszy. Jednego nie mogę zapewnić: lepszej atmosfery. Bo trudno, naprawdę o lepszą, niż ta, jaką stworzyli Uczestnicy II Meetingu... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja takie pytanko znienacka mam: czy jako fan marki z H w znaczku, ale po przejazdzce evokillerem jednoczesnie milosnik subaru :mrgreen: mam szanse wybrac sie na jakis meeting w blizej nieokreslonej przyszlosci? (samochod jeszcze nie jezdzi)

chetnie bym sie troche wjezdzil w ten swoj sprzet, ale na liscie widze samych kierownikow subaru :mrgreen: mozna sie dokleic :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja takie pytanko znienacka mam: czy jako fan marki z H w znaczku, ale po przejazdzce evokillerem jednoczesnie milosnik subaru :mrgreen: mam szanse wybrac sie na jakis meeting w blizej nieokreslonej przyszlosci? (samochod jeszcze nie jezdzi)

chetnie bym sie troche wjezdzil w ten swoj sprzet, ale na liscie widze samych kierownikow subaru :mrgreen: mozna sie dokleic :?:

 

mysle ze nie bedize problemu jezeli tylko miejsca beda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja takie pytanko znienacka mam: czy jako fan marki z H w znaczku, ale po przejazdzce evokillerem jednoczesnie milosnik subaru :mrgreen: mam szanse wybrac sie na jakis meeting w blizej nieokreslonej przyszlosci? (samochod jeszcze nie jezdzi)

chetnie bym sie troche wjezdzil w ten swoj sprzet, ale na liscie widze samych kierownikow subaru :mrgreen: mozna sie dokleic :?:

 

mysle ze nie bedize problemu jezeli tylko miejsca beda ;)

 

 

Adaśku, czy ja powoływałem Rzecznika Prasowego :wink: :mrgreen:

 

Odpowiadając na pytanie: W tej chwili moje Meetingi mają charakter otwarty, choć są głównie skierowane do właścicieli samochodów Subaru, którzy aktywnie uczestniczą w FORUM SUBARU. Jeśli więc w porę zapiszesz się na listę podstawową, to nie widzę w tej chwili problemu. Nie wykluczam zaś ograniczeń w przyszłości, ale gdyby to nastąpiło, to będzie to jasno zapisane w ogłoszeniu informacyjnym o Meetingu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili moje Meetingi mają charakter otwarty, choć są głównie skierowane do właścicieli samochodów Subaru, którzy aktywnie uczestniczą w FORUM SUBARU. Jeśli więc w porę zapiszesz się na listę podstawową, to nie widzę w tej chwili problemu. Nie wykluczam zaś ograniczeń w przyszłości, ale gdyby to nastąpiło, to będzie to jasno zapisane w ogłoszeniu informacyjnym o Meetingu.

podziekowal za info :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja takie pytanko znienacka mam: czy jako fan marki z H w znaczku, ale po przejazdzce evokillerem jednoczesnie milosnik subaru :mrgreen: mam szanse wybrac sie na jakis meeting w blizej nieokreslonej przyszlosci? (samochod jeszcze nie jezdzi)

chetnie bym sie troche wjezdzil w ten swoj sprzet, ale na liscie widze samych kierownikow subaru :mrgreen: mozna sie dokleic :?:

 

mysle ze nie bedize problemu jezeli tylko miejsca beda ;)

 

 

Adaśku, czy ja powoływałem Rzecznika Prasowego :wink: :mrgreen:

 

 

marudzisz przeokrutnie :mrgreen:

 

a Ci kryptosubarowcy w takich 3literowych paskudztwach :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się wyrobić przed czasem z wymianą zawieszenia, ale nie dam rady. Dlatego pojawie się raczej jako gość ;), upalać będę następnym razem jak będę miał zawieszenie zrobione.

 

1. Rallymen (upalający organizator)

2. shodan

3. Blue (uzgodnione dzisiaj z Wróblem) OK, Piotr uzgodnił to ze mną.

4. akrool

5. Rezerwacja

6. adamusmax

7. wojczek

8. carfit

9. Kebabudaniela

10. abt

11. samochodzik

12. mati

13. Fitnes

14. korwin

15. maciekSubru

 

Lista rezerwowa:

 

1. Ken Taczdis

2. ALEX

3. pafcik

4.Ad

5. Gracowy

 

Rezerwa listy rezerwowej:

 

1. Szerszen

2.

3.

4.

 

 

GOŚCIE SPECJALNI

1. Vero

2. Krzysiek_WAWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...