Skocz do zawartości

Outback 3.0 2002, jak dobrać skrzynie automatyczną


Pawlik406

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu z skrzyni dochodziły dźwięki zwiastujące jej koniec, który nadszedł szybciej niż się spodziewałem. Jestem kierowcą "tir-a"i nie udało mi się doczekać na naprawę, zawsze było przyjedź za miesiac, a teraz powiedziała skrzynia papa,

IMG_20190708_173044.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz tabelkę.
https://ww2-secure.justanswer.com/uploads/tracker40/2012-01-29_224102_1.gif

Tylko jeśli używka, to taka co byś mógł się przejechać samochodem. Albo z rozbitka, bo jest wtedy szansa że będzie sprawna. Takie już zdemontowane to jest naprawdę loteria.
A może wyjść tak że kupisz używkę, przełożenie skrzyni, itd. zapłacisz ciut mniej niż za naprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, trochę mi trasa zeszła i dopiero wróciłem do domu, rozebralem do końca i padło koło zębate i żeby satelit na centralnym dyferencjale. Ogólnie stan taki sobie więc jutro migomat w ruch i będzie rwd jak się uda ;), a z rozpiski skrzyń skorzystam na pewno, ułatwi mi poszukiwania następcy. Dziękuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A zatem udoło się, bałem się napisać przed gruntownym przetestowanie, a zatem barka żyje, zrobiłem 4k km z niedogodności to dyfer szybko się ciepły robi a skrzynia po przeczyszczeniu byle jakim hydrauliki nie szarpie, ile moja świnka mi dała radości to ja ebie, nawet na suchym dupą zamiata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie pytanie ma ktoś może skrzynie do 2.0 diesla na wieszchu?  Żeby pomieżyc czy się zmieści do 3.0 ale mnie kusi takiego manuala wsadzić 6 biegowego......   A cena i tak z wałami jak za automata więc jestem bardziej jak skłonny taki eksperyment zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum było kilka h6 ze skrzynią z diesla, co prawda w nowszych budach ale to akurat nie powinno robić różnicy, pamiętaj tylko, że skrzynia z diesla ma dłuższe przełożenia przez co samochód może się wydawać zamulony przy ruszaniu/rozpędzaniu względem skrzyni z benzyniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzięki Yaros, tak pewnie uczynię. Narazie 4eat z zaspawanym centralnym dyfrem radzi sobie bdb, lecz brakuje 4x4, a długie przełożenia mi nie przeszkadzają, dużo tras jeżdżę i 3.0 radzi sobie ładnie od dołu, 4eat demonem przyspieszenia też nie jest ;). Jak narazie przejechałem 8kkm na rwd i dzielnie mknie do celu dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...