Skocz do zawartości

Dla żadnych wrażeń Warszawa


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Możecie mi wytłumaczyć dlaczego tak was podnieca jakiś kontener z doczepionymi skrzydłami? Naprawdę nie rozumiem tej fascynacji. Nie jest to zwinny piękny samolot.

 

Witek, dlatego, ze zadnego innego samolotu nie widac zza tych drzew a fotki i tak nie oddaja ogromu tego kontenerowca...

 

pict6085gr2.jpg

 

Uwierz mi ze niejedno juz widzialem, ale za kazdym razem jak widze ta rosyjska konstrukcje to podejrzewam, ze oni maja w kabinie przycisk wylaczajacy do startu ziemska grawitacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex, argument? Nie zauważyłem twoich. Weź wyłóż je jasno i wyczerpująco (te argumenty), tak żebym nawet ja był w stanie zrozumieć o co ci tym razem chodzi.

 

Ależ proszę bardzo:

 

słowo "podejść" użyte w kontekście "będzie pasował", "nada się" jest użyte niepoprawnie. W ramach języka polskiego rzecz jasna. A takim, mam wrażenie, porozumiewamy się... :roll:

 

Według słownika PWN:

 

podejść — podchodzić

1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex, słowa "chętliś" oraz "EDIT" w ogóle nie istnieją w języku polskim, a obu na forum używasz. Uważasz się za lepszego, skoro sobie zezwalasz na odstępstwa językowe, a innym nie? Dlaczego?

 

Tak, tak Witula, jak zwykle masz rację...

 

Zacytuję a ty domyśl się kogo:

 

"P.S. Czy "wogole" to jakieś warzywa?"

 

A - i cieszę się, że z taką uwaga śledzisz moje posty - to miłe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak Witula, jak zwykle masz rację...

 

Zacytuję a ty domyśl się kogo:

 

"P.S. Czy "wogole" to jakieś warzywa?"

 

A - i cieszę się, że z taką uwaga śledzisz moje posty - to miłe...

 

Ty moje posty śledzisz z nie mniejszą uwagą. Ba! Chyba nawet z większą! Czasami odnoszę wrażenie, że tylko czekasz, aż napiszę coś do czego mógłbyś się w jakikolwiek sposób przyczepić, po obecnej rozmowie widać, że bezpodstawnie. Smutne jak niektórzy forumowicze* nisko upadają.

 

*O zgrozo! ego słowa też nie ma w słowniku, a nie tylko ja go używam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak Witula, jak zwykle masz rację...

 

Zacytuję a ty domyśl się kogo:

 

"P.S. Czy "wogole" to jakieś warzywa?"

 

A - i cieszę się, że z taką uwaga śledzisz moje posty - to miłe...

 

Ty moje posty śledzisz z nie mniejszą uwagą. Ba! Chyba nawet z większą! Czasami odnoszę wrażenie, że tylko czekasz, aż napiszę coś do czego mógłbyś się w jakikolwiek sposób przyczepić, po obecnej rozmowie widać, że bezpodstawnie. Smutne jak niektórzy forumowicze* nisko upadają.

 

*O zgrozo! ego słowa też nie ma w słowniku, a nie tylko ja go używam!

 

Bo ty Witulka jesteś unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Każdy by chciał zwrócić na siebie twoją uwagę...

 

Masz również niesamowity dar zadawania irytujących pytań w stylu: "Możecie mi wytłumaczyć dlaczego tak was podnieca jakiś kontener z doczepionymi skrzydłami?" w temacie, który założył człowiek pasjonujący się lotnictwem. A ci, którzy się w nim wypowiadali też najwyraźniej lubią RÓŻNE samoloty. Nie tylko te zwinne i piękne.

 

Dla mnie - koniec dyskusji. Masz jeszcze jakieś zastrzeżenia - chętnie się spotkam osobiście żeby je wyjaśnić. Nie chce mi się tracić czasu na walenie w klawiaturę po próżnicy.

 

Over and out. (to też nie po polsku, ups :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz również niesamowity dar zadawania irytujących pytań w stylu: "Możecie mi wytłumaczyć dlaczego tak was podnieca jakiś kontener z doczepionymi skrzydłami?" w temacie, który założył człowiek pasjonujący się lotnictwem. A ci, którzy się w nim wypowiadali też najwyraźniej lubią RÓŻNE samoloty. Nie tylko te zwinne i piękne.

 

Irytujących ciebie pytań. Pisać po próżnicy? To ty najpierw musiałeś się mnie przyczepić, a jak ci się nie udało ratować zmianą tematu, zamiast od razu przejść do sedna rzeczy. Widocznie lubisz "pisać po próżnicy".

 

Ludziom podobają się różne samoloty, samochody, kobiety. Całe szczęście. Sprawa oczywista i nie ma co o tym dyskutować. Mnie podobają się mniejsze, zwinniejsze samoloty i nie jestem sobie w stanie wyobrazić jakie wrażenia żądnych mogą zaspokoić "kontenery ze skrzydłami" czy inne autobusy "autobusy". Co w nich jest takiego urokliwego, że człowiek który miał latał na Migach 29 tak się nimi zachwyca.

 

Jednak ja chcę zrozumieć ludzi różniących sie ode mnie. Ciebie ludzie zbytnio różniący się od waszmości irytują i uwielbiasz ich gnoić. Chyba właśnie osoby o podobnych cechach zaczęli "kawiorowe waśnie" czy nawet skrajne formy nacjonalizmu... :roll:

 

 

Over and out. (to też nie po polsku, ups :oops: )

Przypominam, że sam sobie wprowadziłeś to ograniczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byl taki fajny temat o lotnictwie... To ja odpowiem tylko Witkowi... Do subaru taki przycisk bylby calkiem nie na miejscu, bo nam przeciez zalezy na jak najlepszej przyczepnosci a ta jak wiadomo zalezy tez od sily docisku... :mrgreen:

 

Rozumiem, ale dzisiaj oglądałem te zdjęcia i one trochę zmieniły moje spojrzenie na tę sprawę.

 

 

Wejdzie tu kilku forumowiczów, którzy byli znowu podziwiać latającą krowę i temat się odratuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witek, dlatego, ze zadnego innego samolotu nie widac zza tych drzew a fotki i tak nie oddaja ogromu tego kontenerowca...

 

.

 

Simon kontenerowic to statek Ruslan jest frachtowcem ;) kazdy samolot nawet pasazerski jest przystosowany do wozenia kontenerow lotniczych tyle ze frachtowce maja wiecej pokladow do tego przystosowanych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...