Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!!!!

Tak tez myslalem ze ktos pojedzie mi po majtach :lol: napisalem model MY06 wiec MY07 tez sie do tego zalicza.

Ktos jeszcze chce zablysnac?? :mrgreen:

Moze dam nastepny powod: DZIEKI ZA POZDROWIENIA FIDO :twisted:

a i moze jeszcze sie znajdzie ktos kto mi bledy ortograficzne wypomni o ile sa takowe :twisted:

A to wszystko nie zmienia faktu ze MY08 to kupa :!: i nie wazne WRX, WRC, STI

DZIEKUJE ZA UWAGE :twisted:

 

:shock: :?:, Ci nadepnęli co?

ale z Fido - dobre. Byłem kiedyś tym co się nabrał :mrgreen:

 

Marek145, przestań pić tą amerykańska colę bo się jakoś dziwnie buzujesz :razz: :mrgreen: :wink:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nowa imprezka za bardzo zblizyla sie do kompaktow typu 323,a3 itd,wyglada na malutki samochodzik.. to nigdy nie byl wielki samochod,bagaznik powiekszal autko optycznie.autko mialo charakterek dlatego mimo brzydoty kazdy sie nim "doil" jak go widzial,a teraz podrasowany kompakt:/ styl malo rajdowy:/ sti moze jeszcze bedzie niezle wygladac,ale co ze zwyklymi imprezkami???? tragedia.poprzednie imprezki to nawet wersje rs,wrx byly super.po co wprowadzali nowe grille (imprezka i tribeca) zeby teraz wyjsc z jakims bylejakim przodem z listewka chromowana w stylu dajewo. i te 4 rury,mam nadzieje ze ta wizja nie wejdzie.felaski zeby max 17 byly, a nie jak w jakims mondziaku st, nigdzie nie wjedzisz,ladnie to wyglada....i to wszystko.spojler z tylu tez......te duze bardziej wpadaly w oko.wizja lancernika bardziej mi sie podoba! dobrze ze boxer,zlote felasy i wlot pozostana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest R1, i ma tylne swiatła tak jak colt:

subaru_R1e.jpg

 

to jest R2:

subaru_r2.jpg

swiatła ma przy szybie na górze. jest identiko jak na fotce San_Hilla.

 

to jest chyba jakiś restyling z nowym grilem, i oba mają teraz podobne przody. jednak z tą różnicą że w R1 jest wyprofilowana maska od nosa na wzór Imprezy, a w R2 maska jest płaska :twisted:

 

O - następny niedouczony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, krakowskim targiem, na tej focie jest hybryda R1 i R2, a ja w ramach bonusu przestanę Cię nazywać niedouczonym. Deal?

 

:mrgreen:

R2 i deal :twisted:

 

a bonus? zielony pasek PLZ :wink:

 

Ale wy się znacie... :roll:

 

To jest nowe R1, znaczy po lifcie.

 

 

jak PRZEMEQ zamieni go na 08 to ja sie wypisuje z forum.

 

A jak Przemeq zamieni na Evo X, to go stąd wypiszą - jakby nie patrzeć, niebawem może być o jednego forumowicza mniej :mrgreen:.

 

Najwyższy czas szykować rewolucję i obalić obecne rządy forumowe. :twisted:

Jakby co jestem z Tobą. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy :twisted:

Marek145, znudziła Ci się aktualna buzia?
UUUUUUU :shock: blysk nr.2 :mrgreen:
Marek145, przestań pić tą amerykańska colę bo się jakoś dziwnie buzujesz
To przez to ze dodalem troszki Johnie Walkera :oops: a ty na tej fotce to po czym ??? :cool:
naprawdę nie mam nic przeciwko brzydkim autom, pod warunkiem że mają "charakter". Paskudnych kultowych wozów jest na kopy, począwszy od 2CV i multipli a na PT cruiserze i fordzie KA skończywszy. Rzecz jasna o gustach trudno dyskutować, ale chyba można jednak wyciągać jakąś średnią z opinii użytkowników, czy coś. Moim zdaniem nowa impreza doskonale wpisuje się w nurt brzydkich aut bez charakteru, takich jak renault thalia, mustangi z lat '80 czy hyundai pony. I w tym jest problem. O tym co jest pod maską, czy przy kołach nie będę gadał, bo się nie znam.
I kolega mnie wyreczyl, nic dodac nic ujac.
A jak Przemeq zamieni na Evo X' date=' to go stąd wypiszą - jakby nie patrzeć, niebawem może być o jednego forumowicza mniej . [/quote'] A moze by tak pozostac przy MY06 i dalej dzielic sie cennymi uwagami?? :roll:
Uważasz' date=' że mają tak spaczony gust, że nie warto ich pozdrawiać...? [/quote'] poprosto ich nie zauwaze :twisted:
' date=' Ci nadepnęli co?

ale z Fido - dobre. Byłem kiedyś tym co się nabrał [/quote'] tylko ze ja sie nigdy nie nabralem :cool:

To wszystko, przepraszam ze nie na temat ale nie znalazlem tematu "RIPOSTA" wiec odpowiedzialem tutaj :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...