Skocz do zawartości

WRX STI po raz drugi


Tommi1

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż ogólnie bardzo fajnie spędzony czas wolny...

Najpierw wypad na Ułęż z małżowinką która chciała poczuć czym to się tak ja "jaram" jeżdżąc przez 3/4 Polski żeby zrobić po torze te 100 km. I na koniec stwierdzenie, "aha, no nie jest źle ale ja bym za [ i niech sobie każdy wstawi co chce] tyle kilometrów nie jechała żeby pojeździć" :wacko::facepalm:

 

Drugim "eventem" był zlot Subaru Imprez w Kielcach organizowany przez SJS.

Co by nie mówić, fajna atmosfera, fajni ludzie i dość mile spędzony czas.

Nawet się załapałem na pierwszą "10" w generalce, co z moimi umiejętnościami w powożeniu ta karetą uważam za sukces :D.

 

 

SJS_IX_Zlot_Subaru (16).jpg

 

SJS_IX_Zlot_Subaru (144).jpg

 

SJS_IX_Zlot_Subaru (291).jpg

 

SJS_IX_Zlot_Subaru (86).jpg

 

SJS_IX_Zlot_Subaru (199).jpg

 

SJS_IX_Zlot_Subaru (242).jpg

 

SJS_IX_Zlot_Subaru (341).jpg

Ooooo, i nawet jakieś "cukierki" odebrałem :biglol:

 

Na początku napisałem że, "i dość mile spędzony czas." Dość ponieważ niestety nie obyło się bez małej usterki związanej z obniżeniem się ciśnienia oleju w magistrali. I to troszeczkę jakoby zmazało uśmiech z twarzy na koniec tej imprezy. Na szczęście stało się to już na ostatnim moim przejeździe w lesie podczas "wolnych jazd" wiec grunt że to nie było na "pełnej"...

 

Mimo że kolejny mankament techniczny delikatnie wpłynął na mój humorek wtedy to jednak "Jej" widok ucieszonej i niesamowicie pod jaranej że będzie mogła się przejechać po torze... BEZCENNA

 

Dziekuję Irkowi z SJS że pozwolił na zabranie małej na przejażdżkę po to nitce.

 

DSC_2991.JPG

 

DSC_2992.JPG

 

DSC_2993.JPG

 

Edytowane przez Tommi1
  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i żeby nie było.. autko już stoi u Piotra i się sprawdza "co poszło nie tak"...

z plusów jest to że zero metalu w spuszczonej oliwie,

podejrzenie jest na pompę oleju która została już wymieniona i dalsze testy czy wszystko wróciło do normy a jeśli nie to szukamy dalej... znaczy Piotr ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, rosaskc napisał:

O masz. Ja sprzedałem, Woyt sprzedaje, Szymon przestaje upalać, Ty też tak planujesz. 

Trochę się to sypie :wacko:

eeeee, nie powiedziałem że przestaje...

 

51 minut temu, Tommi1 napisał:

@rosaskc ...

i koniec z upalaniem (subaryną przynajmniej).

 

ale nie powiedziałem że wogóle koniec upalania ale mam pomysł na upalania który jest trakcie przemyślenia ( o nie, napewno nie zobaczycie mnie w hondzie :biglol:)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tommi1 napisał:

eeeee, nie powiedziałem że przestaje...

 

ale nie powiedziałem że wogóle koniec upalania ale mam pomysł na upalania który jest trakcie przemyślenia ( o nie, napewno nie zobaczycie mnie w hondzie :biglol:)

drugą sprawą jest to że na najbliższe 6 miesięcy to będzie moim sprzętem do upalania i na tym się będę koncentrował...

 

 

 

 

 

 

65669248_2801102586598526_2184307585199374336_n.jpg

70669011_2984803418228441_4888262657951399936_n.jpg

Edytowane przez Tommi1
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rosaskc napisał:

O masz. Ja sprzedałem, Woyt sprzedaje, Szymon przestaje upalać, Ty też tak planujesz. 

Trochę się to sypie :wacko:

Starzejemy się :biglol:

9 godzin temu, Tommi1 napisał:

drugą sprawą jest to że na najbliższe 6 miesięcy to będzie moim sprzętem do upalania i na tym się będę koncentrował...

Mam podobnie, bo ostatnio więcej czasu spędzam na szosie niż w subaraku, ale to chyba taki wiek ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rosaskc napisał:

O masz. Ja sprzedałem, Woyt sprzedaje, Szymon przestaje upalać, Ty też tak planujesz. 

Trochę się to sypie :wacko:

Ja już od roku prawie nic nie jeżdżę jak zgasło serce w moim Legacy i postanowiłem generalną odbudowę..

Ale czy to źle, nie powiedziałbym.

Przynajmniej ja uważam, iż jeszcze wrócę z hukiem na 'oesy' i wam też tego życzę. Wszystko jest kwestią czasu i tego że w życiu są momentami sprawy ważne i ważniejsze, np dom czy dzieciaki

 ;)

 

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2021 o 20:27, Tommi1 napisał:

Nawet się załapałem na pierwszą "10" w generalce, co z moimi umiejętnościami w powożeniu ta karetą uważam za sukces :D

No ale żeby nie było się się zmieniłem i się starzeję to powyższe podsumuje po swojemu tak:

Jak się startuje do rywalizacji z leszczami na imprezie gdzie jeżdżą resoraki to się nawet w 10-ątkę złapiesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Oktan napisał:

Ja już od roku prawie nic nie jeżdżę jak zgasło serce w moim Legacy i postanowiłem generalną odbudowę..

Ale czy to źle, nie powiedziałbym.

Przynajmniej ja uważam, iż jeszcze wrócę z hukiem na 'oesy' i wam też tego życzę. Wszystko jest kwestią czasu i tego że w życiu są momentami sprawy ważne i ważniejsze, np dom czy dzieciaki

 ;)

Co Ty gadasz? A kto niedawno dyskotekę na Ułężu robił? :)

Priorytety trzeba mieć i nic kosztem rodziny czy domu. Ja też może kiedyś wrócę, tylko pewnie z trochę mniejszym hukiem :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Simon WRC napisał:

Co Ty gadasz? A kto niedawno dyskotekę na Ułężu robił? :)

Priorytety trzeba mieć i nic kosztem rodziny czy domu. Ja też może kiedyś wrócę, tylko pewnie z trochę mniejszym hukiem :biglol:.

Oj tam letko se dymił :biglol:

A Ty co chcesz wrócić z korbą w bloku? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Oktan napisał:

 

Jak się startuje do rywalizacji z leszczami na imprezie gdzie jeżdżą resoraki to się nawet w 10-ątkę złapiesz :P

No bo jak "tuzy" upalania pod kominem odbudowują swoje prosiaki to z kim mam się mierzyć?! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ale głodny knur :biglol:

Paliwa paliwa paliwa!!!!! Krzyczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rosaskc napisał:

No bez jaj :D Proszę podzielić się zdjęciami!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Może być priv :mrgreen:

Nie chcesz tego zobaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...