Skocz do zawartości

WRX STI po raz drugi


Tommi1

Rekomendowane odpowiedzi

 

13 godzin temu, Tommi1 napisał:

Za niedługo ten będzie jeszcze sprawniejszy :P

A jak tam prace się posuwają? Niech Piotrek przećwiczy na Twoim, to w moim już zrobi dobrze :biglol:.

 

1 godzinę temu, sambor napisał:

Jak dasz dobrą cenę to pomyślę...

Bo to wiesz... jakiś taki awaryjny egzemplarz :evil2:

Eeee tam, driver jakiś pechowy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Simon WRC napisał:

 

A jak tam prace się posuwają? Niech Piotrek przećwiczy na Twoim, to w moim już zrobi dobrze :biglol:.

 

Raczej poćwiczy na twoim bo mój to tak może połowa września :P :(

 

2 minuty temu, Simon WRC napisał:

 

Eeee tam, driver jakiś pechowy ;).

Zaraz pechowy, pierwszy raz mi silnik klęknoł w subi. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tommi1 napisał:

Zaraz pechowy, pierwszy raz mi silnik klęknoł w subi. :D

tego pecha żeś pan z klockami podał dalej :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tommi1 napisał:

nie płacz :P;), potraktuj to jak motywację do zadbania o autko na następny sezon... :yahoo:

chyba za dwa sezony :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Tommi1 napisał:

zdolny jesteś to przez zimę ogarniesz :D

:biglol::biglol::biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Tommi1 napisał:

Raczej poćwiczy na twoim bo mój to tak może połowa września :P :(

no i cały misterny plan... :biglol:

Mój stoi jeszcze w garażu, więc może poczekam ;). Mam plan zawieźć go w tym lub następnym tygodniu, ale z czasem słabo a chciałbym osobiście z Piotrkiem pogadać.

Edytowane przez Simon WRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Simon WRC napisał:

no i cały misterny plan... :biglol:

Mój stoi jeszcze w garażu, więc może poczekam ;). Mam plan zawieźć go w tym lub następnym tygodniu, ale z czasem słabo a chciałbym osobiście z Piotrkiem pogadać.

No mój juz stoi ponad miesiąc... ale tak jak wspomniałem mi się nie śpieszy bo i tak w robocie jestem wiec nie ma pośpiechu. No ja mam niestety bardzo utrudniony kontakt jedynie maile... 

Zobaczymy jak to wyjdzie, mam nadzieje ze we wrześniu już zacznie się docieranie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tommi1 napisał:

No mój juz stoi ponad miesiąc... ale tak jak wspomniałem mi się nie śpieszy bo i tak w robocie jestem wiec nie ma pośpiechu. No ja mam niestety bardzo utrudniony kontakt jedynie maile... 

Zobaczymy jak to wyjdzie, mam nadzieje ze we wrześniu już zacznie się docieranie :D

Mi Piotrek obiecał, że zajmie się autem na początku sierpnia, więc też zakładam docieranie we wrześniu. Zobaczymy, czas pokaże. Pewnie wyjdzie nam bardzo podobny spec ;).

 

  

Godzinę temu, kowal napisał:

I rowerem wrócisz :biglol:

Wreszcie by jakąś porządną trasę zrobił a nie tylko Warszawa - Sulejówek - Warszawa - Sulejówek - Warszawa - Sulejówek - Warszawa - Sulejówek - Warszawa, porzygać się można :biglol:

Edytowane przez Simon WRC
  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, badyl napisał:

Dawaj go...ja pojadem emoji16.png

Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka
 

A od konina na lawecie z korbą w masce:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Simon WRC napisał:
3 godziny temu, kowal napisał:

I rowerem wrócisz :biglol:

Wreszcie by jakąś porządną trasę zrobił a nie tylko Warszawa - Sulejówek - Warszawa - Sulejówek - Warszawa - Sulejówek - Warszawa - Sulejówek - Warszawa, porzygać się można 

lepiej nie , jeszcze się spoci i co to będzie :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro siedzę na "kwarantannie" to mi się nudzi więc parę fotek z "ostatniego" jak na razie Ułęża...

 

 

DSC_1038.JPG

No i gdzie to się zmieści do tego małego STI?

IMG-20200807-WA0010.jpg

Jak się popieści to się zmieść...

IMG-20200807-WA0009.jpg

 

IMG-20200807-WA0008.jpg

No i jak się popieściło to się i zmieściło... (nawet mała paczuszka dla @Oktan weszła ;)  ).

IMG-20200807-WA0011.jpg

100 musi być @ zdjęcie zawiera lokowanie produktu ;)

DSC_1071.JPG

A miało padać...  ;)

IMG-20200807-WA0013.jpg

Artystyczna fota przy hotelu

IMG-20200807-WA0003.jpg

King of laweta :D

 

P.S. Dobrze że ta laweta była bo dopiero by było ciężko wrócić do domu...

Edytowane przez Tommi1
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie foto super, chyba najlepsze ;) tylko nazwa zdjęcia bardziej powinna być skierowana bezpośrednio do bochatera pierwszego planu 'king od bebech' :biglol:

Panew poszła bo bebech był za duży i wóz miał za ciężko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Oktan napisał:

To ostatnie foto super, chyba najlepsze ;) tylko nazwa zdjęcia bardziej powinna być skierowana bezpośrednio do bochatera pierwszego planu 'king od bebech' :biglol:

Panew poszła bo bebech był za duży i wóz miał za ciężko :P

Bo nie każdy jest "Wyścigowym kogutem" jak Ty :biglol:;), kiedyś się możemy sprawdzić na rowerach.... chcesz? Powiedzmy na 90km trasie??!! A panewa klękła ze starości ;) .

A druga sprawa, ja zawsze mówiłem że moje samochody mają ciężko ale nie dlatego że zawsze wstawiam "platformę" przyśpieszenia do podłogi :P

Edytowane przez Tommi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja celuje w dobre parametry silnika i większą elastykę niż w ilość kucyków ale sie zobaczy co tuner powie :)

Zadawalającą mnie ilością na początek to bedzie z 350 kucyków. Ale noie o same kuce chodzi (bo co na papierze wygląda dobrze nie zawsze dobrze jeżdzi) 

Ogólnie celuje w możliwości podzespołów  -10 do 15%. Co by silnik trochę dłużej pożył ale jak to w Bubaru... nigdy nie wiesz kiedy kolejna UPG albo panewa  ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tommi1 napisał:

Ja celuje w dobre parametry silnika i większą elastykę niż w ilość kucyków ale sie zobaczy co tuner powie :)

Zadawalającą mnie ilością na początek to bedzie z 350 kucyków. Ale noie o same kuce chodzi (bo co na papierze wygląda dobrze nie zawsze dobrze jeżdzi) 

Ogólnie celuje w możliwości podzespołów  -10 do 15%. Co by silnik trochę dłużej pożył ale jak to w Bubaru... nigdy nie wiesz kiedy kolejna UPG albo panewa  ;).

 

Mój ma 263kkm przebiegu na Ori dole, z czego ponad 140kkm po robocie pierwszego upg. Oczywiście już domaga się rewizji upg, lecz wspomniana przez Ciebie niespodziewana panewka lub upg są głównie wynikiem użytkowania 'zgodnie z przeznaczeniem' błędnie interpretowanego przez masę użytkowników Subaru, np 'geste' oleje wyczynowe na jazdę do kościoła  zmieniane co 5kkm, długie grzanie na postoju (co jest idiotyzmem, bo to nie polonez co na ssaniu nie pojedzie a jak wiemy silnik najlepiej rozgrzewa się podczas jazdy), mulenie na niskich obrotach wysokiego biegu itp itd... ale więcej nie napiszę , niech każdy sobie używa auta jak chce,robi tyle remontów silnika ile uważa, nie moje to pieniądze :) tak, musiałem z siebi wyrzuci garść kału, z jakim muszę się zmagać czasem słuchając wywodów ' mądrali ' , sorry :P

Ja tam mam fajne auto z dużym przebiegiem, zrobię mu mały lifting silnika i dalej będzie śmigał oby kolejne 100kkm :D

wierze też , że Twój podłubany będzie dawał dużo radości bezawaryjnej jazdy bo masz łeb na karku ;) podobno... :biglol:

ale się rozpisalem, idę na spacer do lasu :)

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, badyl napisał:


 

 


Daleko nie masz emoji23.png

Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka
 

 

Ale las duży i rodzina duża :mrgreen:

IMG_20200830_142220.jpg

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...