Skocz do zawartości

WRX STI po raz drugi


Tommi1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Stagnacja, nic się nie dzieje...

dobra, się dzieję... rozładował sie aku, przypadek? :facepalm: ,nie sądzę. Z 3 subi tylko jedno nie mialo Kera... i nigdy nie było problemu z aku nawet jak stał miesiąc bez odpalania... w dwoch kolejnych średnia zycia aku to 1,5 roku...

nastepny krok Kera out...

 

Oj, chyba coś się zaczyna dziać... ale wiecej o tym jak/jeśli przesylka dotrze do mnie... :D 

 

 

Edytowane przez Tommi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tommi1 napisał:

Oj, chyba coś się zaczyna dziać... ale wiecej o tym jak/jeśli przesylka dotrze do mnie... :D 

Ej no, chociaż cokolwiek napisz co naprowadzi nas na trop :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MaciekK napisał:

Ej no, chociaż cokolwiek napisz co naprowadzi nas na trop :-) 

 

24 minuty temu, rosaskc napisał:

Czy jest to w kolorze miedzi albo musztardy? :mrgreen:

 

Jest to kolorowe aż się bardzo w oczy rzuca, wiec odpowiedziałem najwięcej jak mogłem i jest "naprowadzenie na trop" i jest wzmianka o kolorze ;) .

 

Nie chce zapeszyć i czekam aż przesyłka dotrze.... bo aż mam wrażenie że to jest mało realne co się wydażyło (teraz pojade troche politycznie. Choć żyjąc w tym kraju już nie takie rzeczy widziałem  :biglol:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie którzy czytacie moje "wypociny" jest prośba

Może wiecie któ by chciał zanabyć drogą kupna felunie,  postanowiłem się pobawić w dobrego duszka i kase ze sprzedaży jednego kompletu felg przekazać na cel dobroczynny.

Link do celu możecie znaleźć w opisie oferty. 

A jak macie chęć wspomóć to nie krępujcie się :)

 

A oto i fele:

 

 

 

Edytowane przez Tommi1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, rosaskc napisał:

Coś niezłego się szykuje...

eeetam... coś niezłego to sie dopiero projektuje, mierzy i oblicza 

 

A przesyłka to taka bardziej ciekawostka i strzał w dziesiątkę (pod wzgledem lokowania funduszy )...:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tommi1 napisał:

no i Tadammmmmm

_20200526_191824.JPG

 Super. Ja się w nich zakochałem jak zobaczyłem kolor. To jest monkblok, więc zacisk nie pracuje. Do wyczyszczenia i jazda. Cały komplet dorwałeś z tarczami (340mm)? Jak założysz do nich trochę mocniejszy klocek, niż seria, to będzie stawał w miejscu!!!

Edytowane przez MaciekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MaciekK napisał:

Jak założysz do nich trochę mocniejszy klocek, niż seria, to będzie stawał w miejscu!!!

Ja jechałem na prawym w Kielcach my18 na jakimś slicku, to na seryjch tarczach i klockach już stawawło w miejscu w porównaniu do złotych brembo u mnie. Więc jak przyjdzie dobry klocek to jestem ciekaw to się będzie działo z głową przy hamowaniu :D @MaciekK ty masz u siebie serie czy też juz klocek zmieniałeś w my18? :) 

Edytowane przez FilipeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilipeK ja mam seryjne klocki i moim zdaniem są za słabe nawet na codzień. Zacisk wytrzymuje wysokie temperatury, tarcza jest również znacznie większa i lepszej budowy. Dobry płyn hamulcowy i mocny klocek i moim zdaniem będzie znaczna poprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaciekK napisał:

 Super. Ja się w nich zakochałem jak zobaczyłem kolor. To jest monkblok, więc zacisk nie pracuje. Do wyczyszczenia i jazda. Cały komplet dorwałeś z tarczami (340mm)? Jak założysz do nich trochę mocniejszy klocek, niż seria, to będzie stawał w miejscu!!!

 

Ogólnie to kupiłem bo się nadażyła okazja cenowa, i to bardzo fajna (przynajmniej wg. mnie) okazja cenowa.

Nie brałem tarcz do nich bo wyglądały na delikatnie rzecz ujmująć "niebieskawe" wiec przepalone/przegrzane i moze byly by zdeformowane wiec szkoda było wyrzucac kase w 45 kg złomu....

Myślałem ze Marcin z "włoski placek" ;) pomoże w doborze tarcz ale ja narazie nie ma dostępnych jednoczęściowych  w swojej ofercie :( wiec jest plan załorzyć DBA 4000 jak narazie.

Klocki pójdą jak na razie Ferodo albo coś innego, kolejne niestety jest związane z tym że Mintex nie ma pod ten zacisk nic :( :toobad:

 

Wizualnie są troche "porysowane" ale postanowiłem je załorzyć jak narazie bez regeneracji/ odnawiania i zobaczyć jak to się sprawuje...

 

Ten 6 tłok to tylko preludium do tego co się tworzy... Mam nadzieje ze niedługo będe mógł zaprezentować 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Tommi1 napisał:

ten 6 tłok to tylko preludium do tego co się tworzy.

Zaczynam się bać :D 

 

2 godziny temu, MaciekK napisał:

@FilipeK ja mam seryjne klocki i moim zdaniem są za słabe nawet na codzień.

kurde to może to nie były seryjne klocki, albo te opony sie tak wżerały. W każdym bądź razie po przesiadce z mojego STI nie było porównania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, FilipeK napisał:

Zaczynam się bać :D 

 

Nie ma się co bać :P 

 

34 minuty temu, FilipeK napisał:

Zaczynam się bać :D 

 

 W każdym bądź razie po przesiadce z mojego STI nie było porównania. 

Zmień w swoim tarcze Brembo i klocki jakie masz... na "inne" i zobaczysz ze układ hamulcowy daje rade tylko trzeby przestać używać brembo :P;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tommi1 napisał:

Myślałem ze Marcin z "włoski placek" ;) pomoże w doborze tarcz ale ja narazie nie ma dostępnych jednoczęściowych  w swojej ofercie :( wiec jest plan załorzyć DBA 4000 jak narazie.

Klocki pójdą jak na razie Ferodo albo coś innego, kolejne niestety jest związane z tym że Mintex nie ma pod ten zacisk nic :( :toobad:

 

Wizualnie są troche "porysowane" ale postanowiłem je załorzyć jak narazie bez regeneracji/ odnawiania i zobaczyć jak to się sprawuje...

Do tych zacisków ciężko o wybór tarcz i klocków... DBA ma GC8, Mintex nie robi na razie. DBA są OK, więc nie ma się co bać. Zakładać, dobry płyn zalać i jazda. Ferodo może chociaż DS2500 będą?

Wizualnie nie ma tragedii, do wyczyszczenia i jazdy :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MaciekK napisał:

Do tych zacisków ciężko o wybór tarcz i klocków... DBA ma GC8, Mintex nie robi na razie. DBA są OK, więc nie ma się co bać. Zakładać, dobry płyn zalać i jazda. Ferodo może chociaż DS2500 będą?

Wizualnie nie ma tragedii, do wyczyszczenia i jazdy :) 

 

Jutro już lecą z stolicy Ferodo ds 2500 a tarcza za chwilke tez bedzie zamawiana. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FilipeK napisał:

Piszcza mocno te mintexy?

Zależy które, dla mnie M1155 nie piszczą natomiast F6R popiskują ale ja z "maszyny" jestem to gluchota postępuje :P;) . (może nawet głupota :P :P :P ) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...