Skocz do zawartości

Koncerty rockowe i pochodne :)


Krebelka

Rekomendowane odpowiedzi

No i po koncercie. Było świetnie, pierwszą część spędziłem lekko na dystans gdzie nieco luźniej, drugą w młynie pod sceną :mrgreen: Dla mnie rewelacja, normalny teatr na 5 głosów (bo był moment, że tyle osób śpiewało), i to jakich głosów! Szacunek dla wokalistki (Lori Lewis) za wyrabianie ze wszystkim i wszędzie no i ogólnie fajna była :cool: Nie mniej fajna była pani co tańczyła (tutaj nie dosłyszałem kto to był). :mrgreen: Gościnnie wystąpił dawny wokalista (i perkusista) Piotr Wawrzeniuk oraz jeszcze jeden (ale niestety nie znam). Brawo za głos też głównego prowadzącego koncert - ten ciężar i mrok były genialne :D

Odbiór koncertu zdecydowanie inny niż płyt, nie wiem na ile zasługa tutaj dźwiękowców, ale czasem miałem wrażenie, że nie do końca ogarniali stół mikserski co powodowało zlewanie się brzmienia wszystkich instrumentów. Mam nadzieję, że będą jakieś filmiki na YouTube - bo warto to było zobaczyć.

 

vergette no i Cię nie znalazłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, sorry Kuba :( Chciałem jeszcze napisać, że nawet dzisiaj jeszcze mi w uszach szumi :( Therion grał dwie i pół godziny, z supportu nie było niestety Sirenii bo się znowu rozstali z kolejną wokalistką. The Vision Bleak jako pierwszy zespół supportujący to chyba tylko dla własnych fanów, wokalista wyglądał jakby przed koncertem tydzień w rzece leżał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, byłam, dojechałam była 20.15, bo jeszcze panowie niebiescy zapragnęli spotkania... :evil: stałam przy konsoli, mignąłeś mi chwilkę w przerwie, ale później już Cię nie wypatrzyłam...

Koncert skrajnie inny niż w Warszawie - inny repertuar, sceneria, publiczność bardziej spontaniczna i niestety nagłośnienie trochę gorsze... ale w sumie rewelacja - warto było 4 godziny jechać i 3 wracać, żeby tam być...

Na Nigtwish może będzie okazja się spotkać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...