Skocz do zawartości

Subaru impreza itp. co polecasz?


Grzesiek Pastuszka

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze super opcja znalezienia Forestera 2gen z silnikiem 2,5 bez wiatraka - minusem jest to ze to USA i żaaaadko się trafiają sztuki nie po kolizji (inaczej się nie opłaca ściągać)

Silnik 2,5 daje pięknie rade z automatem i gazem a wysokość fotka - super połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No witam witam :)
3 miesiące już zleciało od napisania tego postu samochodu jeszcze nie kupiłem. Niestety sprawa się trochę pokomplikowała,finansowa strona również więc zakup musiałem odłożyć. W tym czasie troche poczytałem, trochę podpytałem, pomyślałem czego chce no i powiem tak w marcu/kwietniu będę planował zakup, jeśli chodzi o wybór to najbardziej leżałby mi OBK III zostało mi jeszcze pomyśleć który silnik wybrać i jaką skrzynię, biorąc pod uwagę to co wcześniej zostało napisane.Niestety nie miałem okazji się przejechać osobiście OBK III lub Legacy by zobaczyć czy dany silnik jest dla mnie  mułem czy też nie,no cóż...  Jak już się określę co do silnika/skrzyni to właśnie wtedy będę czatował na portalach aukcyjnych i szukał jak najlepszego egzemplarza, a może ktoś z forum akurat będzie chciał się wtedy pozbyć czegoś swojego zobaczymy :) 

PS: Dzięki wszystkim za dotychczasową pomoc, z jakiej inne fora i forumowicze mogą brać przykład <3 

Edytowane przez Grzesiek Pastuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...