Skocz do zawartości

Wrociłem...


Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje kwestia gustu "nie ładne co ładne ale co sie komu podoba" na rozluznienie atmosfery proponuje posłuchanie piosenki którą mam w pdpisie jest masakra. :)

 

Gorąco polecam i pozdrawiam wszystkich posiadaczy Trabantów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Legacowi nowego właściciela, mam nadzieje że Cię nie potraktuje jak Niemcy Żydów i nie bedzie cie truł gazem. Mrygne ci światłami, jak sie spotkamy na "pustynnej burzy". Mój właściciel chyba nie lubi gazu, poza tym pali więcej odemnie, że nie wspomnę o piciu.

 

Srebrna szczykawka Siwego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, teraz opisze nowy nabytek trochę bardziej na spokojnie... Zakochałem się w nim od pierwszego ruszenia :D , po wolnossących 1,8 i 1,4, 2.0 T robi wrażenie. Po trasie bardzo mile zaskoczyło mnie zużycie paliwa, co prawda pierwsza cześć trasy: Warszawa - Łódź przy prędkościach od 120 do 160 (zdecydowana większość 120) spaliła 9,9l, następny pomiar Łódź - Kraków przy prędkościach dochodzących miejscami do 200...10,4 :shock: . Wiecej mi paliła Impreza :shock: Autko prowadzi się jak marzenie! Jest twardo, ale zaczyna mi się to podobać... :wink:

 

Na lotnisko wpadnę w najbliższym terminie, a jazdy próbne przy najbliższym spotkaniu. Bart mi tez najbardziej pasuje w wieczornych godzinach, możemy podjechać w miejsce częstego postoju Twego STi-a, mam blisko 8)

 

A Pan srebrny Forester niech się nie obawia, Legac się nie da zagazowac :twisted:

 

A już się bałem ze nie będę miał czym pojechać na majówke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...