Skocz do zawartości

Remote Engine Starter H001SXA000


JokerZMC

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , czy ktoś z Was ma u siebie zamontowany ten bajer ?

Zastanawiam się czy tego nie zamontować, z tego co patrzyłem w instrukcji to montaż nie jest mocno skomplikowany.

Super sprawa zimą;)

Tutaj znalazłem instrukcję montażu : https://www.manualslib.com/manual/1302891/Subaru-H001sxa000.html

 

Zastanawiam się tylko jaka jest procedura po odpalonym już silniku ... czy jest jakiś limit czasowy , np 5 min i auto gaśnie ... trochę przypomina webasto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odpalanie z pilota w aucie dziewczyny, czasami(kilka razy w roku) wychodząc z pracy zimą używam, webasto w subaru uruchamiałem codziennie przez całą zimę tuż przed wyjściem z pracy.

Pomijam fakt że pozostawienie auta z pracującym silnikiem i sama praca silnika na postoju, celem odmrożenia szyb jest nielegalna. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam w swojej Tribeci zdalne odpalania. Jeśli dobrze pamiętam to w instrukcji obsługi  było, że sam wyłączy silnik po 15 minutach. Natomiast jeśli chodzi o używanie:

- wciskasz dwa razy pilot startu - przy każdym kliknięciu słyszysz klakson

- po chwili zapalają się światła i silnik odpala (jeśli są otwarte drzwi/maska, silnik nie odpali; jeśli zamknięte, ale otwarte zamki, sam zamknie centralny i dopiero odpali)

- podchodzisz do auta, normalnie otwierasz z pilota, wsiadasz. Jeśli dotkniesz hamulca to silnik automatycznie zgaśnie. Żeby temu zapobiec, wkładasz kluczyk w stacyjkę, przekręcasz do pozycji zapłonu i od tego momentu możesz normalnie wrzucać bieg i jechać ;)

- jeśli chcesz zdalnie zgasić: przytrzymujesz dłużej przycisk na pilocie

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie zamontowany jest odbiornik fomoco 9g1j-15603-aa.  Ale te nadajniki na ebay mają różne symbole 4360615 , .......415,  ...630 itp. jak zidentyfikować który to.

Edytowane przez Jarosław Wróbel
Nieprecyzyjnie opisałem pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zamontowany jest odbiornik fomoco 9g1j-15603-aa (nie wiem czy to jest to samo ale jest to zdalne odpalanie -ford).  Mam normalny kluczyk więc muszę mieć pilota .Ale te nadajniki na ebay (ze znaczkiem subaru) mają różne symbole 4360615 , .......415,  ...630 itp. jak zidentyfikować który to. A może pilot forda. Czy ktoś coś wie na ten temat

odbiornik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam... Koledzy :)

Pomóżcie mi w problemie zdalnego odpalania, posiadam zainstalowane to cudo oryginalnie i to mi działało dobrze. Ale kiedy odłączyłem akumulator to się skiepściło ???

obecnie po naciśnięciu dwa razy pilota auto zamyka się i zaczyna proces odpalania, rozrusznik kręci ale nie odpala jest sygnał dźwiękowy i tak 3 razy i nie odpali.

Nie mam instrukcji do tego i nie wiem o co chodzi. ??

Pomożecie mi ??

SUBARU B9 TRIBECA 2007 ROK 3.0 SILNIK USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...