Skocz do zawartości

[Kraków] Zlot Plejad 2007


so_what

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tamtym roku bylo nas dwoje i jakos nie wypadalo przy kobiecie ale teraz bedzie nas dwoch wiec.... :cool:

A no i dostalem na potwierdzenie pawilon hotelowy okazalo sie ze ktos zrezygnowal no i w zwiazku z tym nie bede nocowal obok Was...chociaz kto to wie. :wink: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy radę :wink: Jakbym ja nie mógł - pilot pomoże :smile:

Gumowy kolega będzie mógł spełnic swoje obietnice i z pewnością to zrobi :smile:

 

 

alllllllle osssssssoo choziiiiii :?: :shock:

 

 

BTW, Wojtus ty mnie nie denerwow qrde m, masz z nami sp :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojczek, wolałbym jakąś ponętną brunetkę z duzym biustem, ale ewentualnie... :mrgreen:

 

bart1000, co z Tobą do jasnej @#$^^%#, wstydzisz sie przyznać, ze jedziesz ze mna czy co :?: :mrgreen: , a moze zasatanawiasz sie, czy to nie bedzie najwieksza wtopa w Twoim zyciu :lol:

 

nie bój zaby, w razie czego, pojedziemy C-MAXem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Do Supraśla jest rzut beretem, raptem 500 km, więc proponuję wyjechać w czwartek po południu :roll:

 

:mrgreen:

 

Szymek, bez sensu, bo przyjedziemy na wieczór i dupa zbita :evil:

Trzeba byc na miejscy po południu, ja bym chciał, zebyśmy dotarli na miejsce ok 14- 16-tej.

Masz czas na rozkwaterunek, obziorać trzeba okoliczne sklepy monopolowe, zrobic zakupy przed wieczorna imprą, jakieś miejscowe dziewki :wink: zbałamucić, posiedzieć przy żubrze, drew narąbać, zebyś później ze spokojnym sumieniem mógl powiedzieć, ze sie konkretnie narąbałeś :mrgreen: , itp, itd :!:

 

 

BTW, co na to reszta ekipy :?: ( Alex, Daniel, Jasiek- jedzie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazdy grupowe mają wadę, kolumna zazwyczaj jedzie wolniej od pojedynczego auta, po drodze każdy chce się zatrzymać, problem, że zazwyczaj każdy w innym miejscu. Mimo umówionej pory startu i tak trzeba 30 minut czekać na spóźnialskich. Potem zaczynają się szalone próby nadgonienia straconego na czekaniu czasu i zaczyna się mały cyrk na drodze, wiadomo, że ten jedzie co z przodu dyktuje tempo i nawet nie musi jechać szybko, wystarczy, że sprawnie wyprzedza, ale 5-8 auto jadące w kolumnie jedzie wtedy praktycznie pełnym ogniem by dogonić resztę stawki (nie ma już optymalnych sytuacji do wyprzedzania). Dlatego proponuję w przypadku przejazdu kolumną jakieś totalne zadupia i luźne tempo by okolicę też pozwiedzać, w końcu i tak cały dzień w autach się spędzi. Wystarczy odpowiednio wcześnie wyjechać i można mieć i radość z oglądania okolicy jak i mniejszy stres z jazdy grupowej. Ja jeszcze nie wiem jak pojadę (w grupie czy osobno), niewątpliwie pojadę "zadupiami" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam czy szykowac jakies plasticzki w reklamuweczke na te nocne spotkania , aha dostalen potwierdzenie ze zgloszone i jak narazie jade na 1000% wiec gumka bedziemy ryczec " jestes szalona " o 5 rano

 

ok, tylko komu :mrgreen: :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam czy szykowac jakies plasticzki w reklamuweczke na te nocne spotkania , aha dostalen potwierdzenie ze zgloszone i jak narazie jade na 1000% wiec gumka bedziemy ryczec " jestes szalona " o 5 rano

 

ok, tylko komu :mrgreen: :?: :mrgreen:

 

Gwarantuje Ci Gumiś ze jak juz bedziesz spiewal to nie bedziesz sie zastanawial komu :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede mial zaszczyt przebywania w domkach gdzies obok Was..Cieszycie sie :?: :wink:

 

mamy mokro, Wojtuś :mrgreen:

 

 

BTW, Krakusy cza by cóś popisać nie :?:

 

kto wogóle jedzie autami w kolumnie w czwartek :?:

 

1. SoWhat

2. Bart1000 + Ja :twisted:

3. Jakub001 + ............

4. :?:

5. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...