Skocz do zawartości

Co wolno wojewodzie...


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Azrael, przynajmniej było by jedno miejsce gdzie można by było bluzgać

 

:roll: Jak chcesz sobie bluzgać to wyjdź do meneli pod blokiem, a jeśli jesteś za bardzo wstydliwy i musisz robić to indywidualnie otwórz sobie Start/Programy/Akcesoria/Notatnik i bluzgaj do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll: Jak chcesz sobie bluzgać to wyjdź do meneli pod blokiem, a jeśli jesteś za bardzo wstydliwy i musisz robić to indywidualnie otwórz sobie Start/Programy/Akcesoria/Notatnik i bluzgaj do woli.

Aż tak źle ze mną nie jest, a wstydliwy to ja niestety na twoje nieszczęście nie jestem, bo wstyd to kraść i z D%^Y spaść! :mrgreen:

Dzięki że mi przypomniałeś o takim narzędziu jak Notatnik, bo już dawno temu zapomniałem że taki badziew jest jeszcze w Windowsie! :twisted: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może by tak zrobić temat w off topie "Bluzgaj wedle woli" i problem byłby rozwiązany :mrgreen:

 

zrobić listę słów które są dopuszczalne do użytku na forum, a za słowa które nie są na liście to po pasku!

 

 

 

Kompletnie nie kumasz o co tu chodzi... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:razz: :roll:

 

No to na pewno wróży zrozumieniu tematu.... :evil:

 

A Ciebie już miało tu nie być ...

 

Jarek dla własnego zdrowia i zdrowia współtowarzyszy w wyprawie na finkę apeluję włącz sobie Kill Bill'a i nie czytaj proszę wypocin, bo znowu ciśnienie Ci skoczy ;-)

 

 

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:razz: :roll:

 

No to na pewno wróży zrozumieniu tematu.... :evil:

 

A Ciebie już miało tu nie być ...

 

Jarek dla własnego zdrowia i zdrowia współtowarzyszy w wyprawie na finkę apeluję włącz sobie Kill Bill'a i nie czytaj proszę wypocin, bo znowu ciśnienie Ci skoczy ;-)

 

 

Pozdrawiam :-)

 

KILL BILL RULEZZZZZZZZ :twisted: i I i II - wlasnie jest scena w restauracji :twisted: zara bedzie jatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o zmniejszenie rangi ostrzeżenia WRC fana. Ostatnio jest samotnie na pierwszej linii frontu i często sam podejmuje trudne decyzje, za które obrywa od użytkowników (decyzje i komentarze za nie nie rozkładają się na kilku tylko wszystko się skupia na nim, a jeszcze dodatkowo obrywa za nieobecnych). To tylko człowiek, każdy może mieć słabszy dzień :!:

 

 

 

:razz: :roll:

 

No to na pewno wróży zrozumieniu tematu.... :evil:

 

Niektórzy nie pasują, niektórzy nie pasują i nie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dyskusja o sposobie dyskusj, czyli wulgaryzmach pokazuje, że generalnie jest Wam z wulgaryzmami nieźle. :sad: - mocno generalizuję ale taki jest tego obraz :sad:

 

Niezbyt często piszę na tym forum, ale czytam je z powodzeniem od prawie trzech lat - ostatnio coraz rzadziej :sad: , gdyż poziom wypowiedzi ostatnio znacząco spada...

 

Jak widać dla zaskoczonych są tacy, którzy prawie tylko czytają bez logowania się, a skoro każdy dowolny użytkownik netu może to czytać, to forum staje się on-line'owym miejscem publicznym nie tylko Waszym i nie tylko dla Was. Dlatego WSZYSCY jego użytkownicy powinni chociaż przeczytać (żeby nie wspomnieć stosować) Netykietę, która pomaga tym, którzy albo nie mają zbyt dużego dośwadczenia z netem, albo nie interesuje ich jak na jego wygląd i treść wpływają.

I nie powinni psioczyć na Dyrekcję (a tym bardziej Moderatorów), że ma taką wizję świata aby forum wyglądało ..... jakkolwiek, a przynajmniej nie wulgarnie. Pamiętajcie, że ktoś to firmuje logiem, nazwą, nazwiskiem, a tak na prawdę czymkolwiek by to było i nie będzie robić sobie z mordy pędzla, jak ktoś inny przyjdzie i powie: "bo na tym Wszym Forum, to ..."

 

Co do Netykiety polecam punkty dotyczące wulgaryzmów oraz wielkości sygnaturek - czyli tematy poruszne przez Przemeqa oraz taki jeden doatkowy ode mnie - o alkoholu. Ci którzy mnie znają to wiedzą :cool: :twisted: ...., ale osobiście uważam że forum publiczne może obejść się bez dyskusji typu kto ile wypł, ile flaszek kupił, jakiego miał kaca, itd.

 

Dodatkowo:

Dla mało wtajemniczonych w meandry języka ojczystego, którym trudno jest odróżnić wulgaryzm od przecinka, czy jakiejkolwiek innej części zdania lub mowy, poleacm Słownik języka polskiego, który w jasny sposób precyzuje co wulgaryzmem jest, a co nie. I tak na przykład "zajebiście" wulgaryzmem nie jest - przed wyrazem pojawia się "posp.", ale d*** już tak - przed wyrazem pojawia się "wulg.".

 

No, to jeżeli chodzi o mnie, to wyczrpałam limit znaków na najbliższe pół roku i chyba wrócę do czytania :roll:

Pozdrowionka :smile:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...