Jump to content

coolczak

Nowy
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

About coolczak

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  wioska pod hmm miastem Plockiem
 • Auto
  FSO 1500, Range Rover l322, Tribeca i Outback 3.0, imprezka

Recent Profile Visitors

301 profile views
 1. Witam.

  Po długich poszukiwaniach znalazłem właściwe forum, dokładnie temat braku ogrzewania strony pasażera w Tribece.Napisał pan, że w swoim OBK udało mu się wymienić wkład nagrzewnicy bez demontażu całej deski.Czy to jest rzeczywiście wykonalne?

  Byłbym niezmiernie zobowiązany za kontakt pod nr 509276010 poproszę o SMS to zadzwonię.

  Postaram się jakoś odwdzięczyć.

   

 2. Spoko masz rację, jeśli układ był faktycznie pusty.
 3. Przecież wiesz, że sam tego nie wtłaczał to pewności nie ma. Wiesz jak jest.
 4. Wczoraj przy 37 stopniach na zewnątrz w korku po długiej trasie, w środku 25, sprężarka się i tak rozłączała, to normalne, a wentylatory cały czas na maxa. Może masz za dużo czynnika w układzie.
 5. Skaner to nie wyrocznia, to co się dzieje z autem dla mnie jest ważniejsze.
 6. Ok rozumiem. Rozumiem, że jeśli elektrozawór się rozdupcy to na stałe.
 7. Nie pomyliłem. Problem pojawia się chwilowo, błędy historyczne jak najbardziej obowiązują. Podczas tej usterki jest wrażenie jakby za późno otwierały się zawory wydechowe.
 8. Układ egr i lub vvt, reszta to skutek
 9. Witam. Jest problem z prawidłową pracą silnika w Tribeca 3.6. Zdarza się wpaść silnikowi w coś w rodzaju trybu awaryjnego. Nie ma siły wogole, obroty wchodzą na 1500 i szarpie przy próbie ruszenia. Z błędów wywnioskowałem jakiś problem ze zmiennymi fazami. Tylko czy napewno i jak ewentualnie sprawdzić, który zawór jest do wymiany?
 10. I w dodatku wszystko skrzypi na nierównościach czego w MY00 nie ma, od tak sobie dali gorsze materiały i co za tym idzie gorzej spasowane. On tylko nieźle wygląda i wyśmienicie się prowadzi.
 11. A nowe legacy koledzy widzieli?? Silnik 2.4 260hp i 6s do setki na beznadziejnym linetronicu. Ciekawe czy będzie u nas dostępny.
 12. OBK 2 jest obszerniejszy w środku, tak jakby 3 skurczyła się i nie jest to subiektywne odczucie tylko fakt. Dopiero 4 robi się naprawdę spoko. A najwięcej miejsca ma Tribeca
 13. Polecam range rovera. Przy nim Discovery to taki UAZ.
 14. To jest trudny temat i masz rację, będą problemy, ale raz rozwiązane zwykle długo nie wracają. Są wyjątki oczywiście.
 15. Gest handlowy tak, a na ile lat jest gwarancja na lakier i perforację nadwozia?
×
×
 • Create New...