Skocz do zawartości

Nie mogę jechać nielegala:(


ptkrally

Rekomendowane odpowiedzi

No to pomogliście mi Panowie:) Ale tak na poważnie o co chodzi w zeszłym tyg. klikałem i czytałem a teraz nie mogę:(

o to

Ze smutkiem stwierdzam, że człowiek współczesny faktycznie nie potrafi czytać... :-(

 

:wink:

 

Aby móc trzeba się naumić.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pomogliście mi Panowie:) Ale tak na poważnie o co chodzi w zeszłym tyg. klikałem i czytałem a teraz nie mogę:(

o to

Ze smutkiem stwierdzam, że człowiek współczesny faktycznie nie potrafi czytać... :-(

 

:wink:

 

Aby móc trzeba się naumić.... :mrgreen:

 

Chcieć to móc. 8)

Podstawą jest nauka czytania komunikatów :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pomogliście mi Panowie:) Ale tak na poważnie o co chodzi w zeszłym tyg. klikałem i czytałem a teraz nie mogę:(

o to

Ze smutkiem stwierdzam, że człowiek współczesny faktycznie nie potrafi czytać... :-(

 

:wink:

 

Aby móc trzeba się naumić.... :mrgreen:

 

Chcieć to móc. 8)

Podstawą jest nauka czytania komunikatów :wink: :mrgreen:

 

Nie po to jest forum żeby udawać geniusza ale żeby komuś w czymś pomóc - inaczej to zwykły bezwartościowy spam.

 

1. Nie wiem jak Wy ale ja zastałem kretyński napis:

 

"Login

!To view or post in this forum you must enter its password."

 

2.Powyższy cytat wyraża i chamstwo i niekompetencję osoby obsługującej forum od strony technicznej bo jesteśmy w Polsce na Polskim forum i wygłaszanie komunikatów technicznych w obcym języku jasno opisuje stosunek do użytkowników.

 

3. Nie wiem Jak wy ale ja na szybko nie zauważyłem tutaj jakichś konkretnych wskazówek o jakie hasło chodzi, nie dostałem również wiadomości od administracji forum na temat haseł przypisanych temu pod forum.

 

4. To był długi, gorący dzień i moglem czegoś nie zauważyć ale dobrze skonstruowane forum nie przeszkadza użytkownikom w korzystaniu z niego i jestem przekonany że to nie tylko moje zdanie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem jak Wy ale ja zastałem kretyński napis:

 

"Login

!To view or post in this forum you must enter its password."

 

 

Ja z kolei znalazłem taki napis:

 

"Musisz zaakceptować regulamin (wpisująć w polu hasło TAK), żeby przeglądać ten dział lub pisać w nim nowe posty. Regulamin działu: Subaru Import Polska sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wiadomości umieszczone w tym podforum. Modyfikacje i propozycje modyfikacji przedstawione w tym dziale przez użytkowników Forum SIP mogą spowodować utratę gwarancji producenta i homologacji na pojazd. Próby uzyskania świadczeń gwarancyjnych w samochodach przerobionych bez uzyskania akceptacji producenta stanowią w myśl obowiązującego prawa usiłowanie wyłudzenia korzyści materialnej. Przeprowadzanie modyfikacji samochodów na podstawie umieszczonych w tym podforum informacji odbywać się może wyłącznie na własną odpowiedzialność!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie znalazłem info że trzeba wpisać "tak" w dodatku z wielkich liter. Po chooy to hasło to ja nie wiem :roll:

 

Ja też nie wiem po co i dlaczego np nie może być i TAK i tak? bo owszem tak wpisywałem ale duże litery po ciężkim dniu już mi nie przyszły do głowy.

 

 

A, to niektórzy nie mają w profilu przestawionego języka na polski... Tego nie przewidziałem. Administratorzy najwyraźniej też :twisted: .

 

Sądzę, że "nieprzestawionych jest znacznie więcej. i kashmiere ma racje - hasło tutaj jest na nic [edit]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie znalazłem info że trzeba wpisać "tak" w dodatku z wielkich liter. Po chooy to hasło to ja nie wiem :roll:

 

Ja też nie wiem po co i dlaczego np nie może być i TAK i tak? bo owszem tak wpisywałem ale duże litery po ciężkim dniu już mi nie przyszły do głowy.

 

Pewnie mogłoby być ale jest case sensitive gdzieś w ustawieniach forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i kashmiere ma racje - hasło tutaj jest na chooy....

 

Jest, bo musi być, żeby nikt tam nie wszedł "przypadkiem".

 

I co by się stało? By się nagle zgorszył, przeraził?

 

Stracił cnotę seryjności własnego samochodu?

 

Co najmniej połowa klientów STI kupuje je ze względu na możliwości jeszcze większej poprawy osiągów (oczywiście PO gwarancji lub zgadzając się na jej utratę na korzyść SIP oczywiście ) w stosunkowo przystępnej cenie (ilość pln do zapłaty za każdy 1% przyrostu mocy, momentu i każda sekundę mniej na okrążeniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i kashmiere ma racje - hasło tutaj jest na chooy....

 

Jest, bo musi być, żeby nikt tam nie wszedł "przypadkiem".

 

I co by się stało? By się nagle zgorszył, przeraził?

 

Stracił cnotę seryjności własnego samochodu?

 

Co najmniej połowa klientów STI kupuje je ze względu na możliwości jeszcze większej poprawy osiągów (oczywiście PO gwarancji lub zgadzając się na jej utratę na korzyść SIP oczywiście ) w stosunkowo przystępnej cenie (ilość pln do zapłaty za każdy 1% przyrostu mocy, momentu i każda sekundę mniej na okrążeniu).

 

Mała podpowiedź :" Na czyim jesteś forum?"

 

Możesz się nie zgadzać z polityką SIP, ale nie oznacza to, że trzeba przestać rozumieć ich punkt widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i kashmiere ma racje - hasło tutaj jest na chooy....

 

Jest, bo musi być, żeby nikt tam nie wszedł "przypadkiem".

 

I co by się stało? By się nagle zgorszył, przeraził?

 

Stracił cnotę seryjności własnego samochodu?

 

Co najmniej połowa klientów STI kupuje je ze względu na możliwości jeszcze większej poprawy osiągów (oczywiście PO gwarancji lub zgadzając się na jej utratę na korzyść SIP oczywiście ) w stosunkowo przystępnej cenie (ilość pln do zapłaty za każdy 1% przyrostu mocy, momentu i każda sekundę mniej na okrążeniu).

 

Mała podpowiedź :" Na czyim jesteś forum?"

 

Możesz się nie zgadzać z polityką SIP, ale nie oznacza to, że trzeba przestać rozumieć ich punkt widzenia.

 

Co nie zmienia faktu że mam prawo uważać, że hasło do nielegala w tej formie jaką nam zaaplikowano jest bezsensowne.

 

Prawo w tym kraju pozwala mi na swobodne wypowiadanie swojego zdania (dopóki moje wypowiedzi nie podchodza pod KK) a wszelkie próby ograniczenia mi tej wolności są nielegalne.Bez względu na własność forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flash Gordon coś czuję, że nie spodoba Ci się nasze forum...

Ależ dlaczego?

Po prostu jak widzę głupotę to nie trzęsę nogami ze strachu tylko mówię co i jak.

 

Jeśli to byłby tylko mój problem to bym pewnie nowego wątku nie zakładał nim na spokojnie nie sprawdził bym gdzie jest Mój błąd, ale nie tylko ja się nadziałem na radosną twórczość w zabezpieczaniu nielegala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie "radosna twórczość", tylko powrót do sytuacji, która była przed zmianą engine forum.

 

Nie powiem, nieskrępowany dostęp do nielegala, który tu obowiązywał przez "chwilę" po zmianie był miły. Zwłaszcza wyświetlanie wątków z nielegala w postach nieprzeczytanych... Ale rozumiem w tym zakresie SIP - po cholerę im kłopoty, gdy ktoś z powodu "porady wyczytanej na oficjalnym forum" będzie chciał iść do sądu... Po cholerę im "za darmo" takie kłopoty?

 

A jak komuś zasady nie odpowiadają, to po pierwsze - może zgłosić swoje uwagi - w odpowiednim wątku/dziale lub dyrekcji bezpośrednio, a po drugie - może zagłosować nogami :-) . Na brak konkurencji w zakresie "Forum Subaru" nie można narzekać :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Powyższy cytat wyraża i chamstwo i niekompetencję osoby obsługującej forum od strony technicznej bo jesteśmy w Polsce na Polskim forum i wygłaszanie komunikatów technicznych w obcym języku jasno opisuje stosunek do użytkowników.

Za powyższe zdanie dostajesz chińskie ostrzeżenie.

 

Prawo w tym kraju pozwala mi na swobodne wypowiadanie swojego zdania (dopóki moje wypowiedzi nie podchodza pod KK) a wszelkie próby ograniczenia mi tej wolności są nielegalne.Bez względu na własność forum.

Otóż naprowadzę Cię - Forum jest własnością SIP i tenże jako właściciel ustala pewne zasady - między innymi zdefiniowane w regulaminie. I nikt tu nie ogranicza Twoich praw, acz uprzejmie sugeruje wypowiadanie się w innym tonie i formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Powyższy cytat wyraża i chamstwo i niekompetencję osoby obsługującej forum od strony technicznej bo jesteśmy w Polsce na Polskim forum i wygłaszanie komunikatów technicznych w obcym języku jasno opisuje stosunek do użytkowników.

Za powyższe zdanie dostajesz chińskie ostrzeżenie.

 

Przyjmuję z Dumą jako potwierdzenie mojej RACJI w tym temacie!

 

Prawo w tym kraju pozwala mi na swobodne wypowiadanie swojego zdania (dopóki moje wypowiedzi nie podchodza pod KK) a wszelkie próby ograniczenia mi tej wolności są nielegalne.Bez względu na własność forum.

Otóż naprowadzę Cię - Forum jest własnością SIP i tenże jako właściciel ustala pewne zasady - między innymi zdefiniowane w regulaminie. I nikt tu nie ogranicza Twoich praw, acz uprzejmie sugeruje wypowiadanie się w innym tonie i formie.

 

A ja uprzejmie przypominam o Art. 31 ust 3 Konstytucji RP który nagminnie jest na tym forum przez ADMINISTRACJĘ łamany !!!

 

Konstytucja obowiązuje Wszystkich i ŻADEN regulamin nie ma prawa Jej naruszać bądź tez się sprzeciwiać.

 

Czy nie wystarczy powiedzieć Przepraszam/y za kłopoty ???

Wiem ze to trudne ale pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Powyższy cytat wyraża i chamstwo i niekompetencję osoby obsługującej forum od strony technicznej bo jesteśmy w Polsce na Polskim forum i wygłaszanie komunikatów technicznych w obcym języku jasno opisuje stosunek do użytkowników.

Za powyższe zdanie dostajesz chińskie ostrzeżenie.

 

Przyjmuję z Dumą jako potwierdzenie mojej RACJI w tym temacie!

Mylisz dumę z chamstwem. Dośc duża rozbieżność semantyczna. A może mówisz o Rosyjskiej Izbie Parlamentu? ale to już nie ta jurysdykcja. I nie ten importer.

 

Prawo w tym kraju pozwala mi na swobodne wypowiadanie swojego zdania (dopóki moje wypowiedzi nie podchodza pod KK) a wszelkie próby ograniczenia mi tej wolności są nielegalne.Bez względu na własność forum.

Otóż naprowadzę Cię - Forum jest własnością SIP i tenże jako właściciel ustala pewne zasady - między innymi zdefiniowane w regulaminie. I nikt tu nie ogranicza Twoich praw, acz uprzejmie sugeruje wypowiadanie się w innym tonie i formie.

 

A ja uprzejmie przypominam o Art. 31 ust 3 Konstytucji RP który nagminnie jest na tym forum przez ADMINISTRACJĘ łamany !!!

 

Oj, a myślalem, że mi Art.40 zacytujesz :mrgreen:

 

Poza tym to dokładnie się mylisz. Naruszasz prawo własności. Własności SIP. Czyli wchodzisz komuś do ogródka i próbujesz krzyczeć w sposób mało kulturalny, że właściciel jest taki i owaki. A co może właściciel? zgodnie z art 64 tejże konstytucji na którą się powołujesz ma prawo do własności i jej ochrony. Właścicielem forum jest SIP. A Ty krzyczysz w nie swoim ogródku kolego.

 

Czy nie wystarczy powiedzieć Przepraszam/y za kłopoty ???

Wiem ze to trudne ale pomaga.

Czy nie wystarczy GRZECZNIE zapytac?

Wiem, że to trudne, ale pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...