Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Jako nowy forumowicz witam się ze wszystkim bardzo serdecznie
Znaczy ...bedziesz się całował z serwerem?

 

 

i jednocześnie proszę o wyrozumiałość dla początkującego
Spoko, z okazji nadchodzoncego Dnia Dziecek odwołałam wszystkie zaplanowane wpierdole.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloo to ja stary JOY.

 

Jak widzę Mamusia forumowa ma się nadal dobrze i podobnie jak o mnie - plotki o śmierci są mocno przesadzone.

Niesamowicie się cieszę że po latach udało mi się tu znowu trafić :)

Stało się to przypadkiem, sprawdzając swą nową stronkę w pozycjonowaniu - okazało się że mój post do Jarmaja jest wyżej pozycjonowany niż stronka, co zmotywowało mnie do rejestracji.

 

Pozdrowienia dla całej starej ekipy: Dyrekcji, Mamusi, Jarmaja, Pumexa, ThanJu i oczywiście Śmiecha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloo to ja stary JOY.

 

Jak widzę Mamusia forumowa ma się nadal dobrze Pozdrowienia dla całej starej ekipy: Dyrekcji, Mamusi, Jarmaja, Pumexa, ThanJu i oczywiście Śmiecha :)

Syn marnotrawny mię wrócił na łono (ile te łono matki musi sie nadźwigać ....ło matko ...znaczy ...ło ja). Pozdrowionka i zapytanko - Szanowne dzieciontko wróciło na stałe, czy zaś odda ino honory i pudzie w pizdu?

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

widzę niezwykle pozytywne powitanie na forum... zastanawiam się czy to norma. za grzeczność w rekompensacie złośliwość. Dzięki.

Powitania ze strony mamusi so specyficzno formom obcinania ogona kotom i ze złośliwościami nie majo nic wspólnego. Witam kociarstwo i odsyłam do reguraminu.

Pozdrawiam

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

widzę niezwykle pozytywne powitanie na forum... zastanawiam się czy to norma. za grzeczność w rekompensacie złośliwość. Dzięki.

Powitania ze strony mamusi so specyficzno formom obcinania ogona kotom i ze złośliwościami nie majo nic wspólnego. Witam kociarstwo i odsyłam do reguraminu.

Pozdrawiam

mamusia

 

Mamusiu przyjęte do wiadomości i zrozumiane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mogę się oficjalnie powitać, jako właściciel Subaru ;)

 

Dokładniej Subaru Imprezy 2.0 N/A GH

 

Auto odebrane w sobotę.

Od soboty po przejechaniu mogę powiedzieć tylko jedno- rewelacja :)

 

Wczoraj nastąpiło oficjalne "oświniaczenie" :)

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

 

Bak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkikm. jestem nowy - przed zakupem auta czytam sobie opinie na temat forka MY10 D. Super autko tylko pewne obawy powszechnie poruszane na forum oczywiście są. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

hm... stwierdzono, że... po pierwsze - jako uczestniczka już drugiego zlotu - V i VII... po drugie - dwukrotna pilotka pilnie ucząca się, że "prawo to prawo, a lewo to lewo" i, ooo dziwo, niewymiennie stosowane :P... Postanowiłam myśl ową poprzeć i grzecznie się przedstawić.

 

Cóż "subarowo-forumowego" o sobie powiedzieć na początek mogę? Hm...

"Matka" jest mi już "z widzenia" znana :P, choć "ona" zapewne nie wie, że liczba potomstwa się zwiększyła :P...

Ojca Dyrektora widziałam i rozpoznaję, choć na uścisk jeszcze nie zasłużyłam, ale wciąż mam nadzieję, że z pewnością następnym razem...

Znam już kilka ników i nawet wiem jak Ci ludzie wyglądają!!! :P...

W związku z tym liczę, że ostatecznie zaadoptowana zostanę i do grona forumowiczów dołączę...

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Belka.

/że tak powiem... turystyczna 99 :P/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

hm... stwierdzono, że... po pierwsze - jako uczestniczka już drugiego zlotu - V i VII... po drugie - dwukrotna pilotka pilnie ucząca się, że "prawo to prawo, a lewo to lewo" i, ooo dziwo, niewymiennie stosowane :P... Postanowiłam myśl ową poprzeć i grzecznie się przedstawić.

 

Cóż "subarowo-forumowego" o sobie powiedzieć na początek mogę? Hm...

"Matka" jest mi już "z widzenia" znana :P, choć "ona" zapewne nie wie, że liczba potomstwa się zwiększyła :P...

Ojca Dyrektora widziałam i rozpoznaję, choć na uścisk jeszcze nie zasłużyłam, ale wciąż mam nadzieję, że z pewnością następnym razem...

Znam już kilka ników i nawet wiem jak Ci ludzie wyglądają!!! :P...

W związku z tym liczę, że ostatecznie zaadoptowana zostanę i do grona forumowiczów dołączę...

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Belka.

/że tak powiem... turystyczna 99 :P/

 

turystyczna 99??? hm, skądś mi to znajomo brzmi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Matka" jest mi już "z widzenia" znana :P, choć "ona" zapewne nie wie, że liczba potomstwa się zwiększyła :P...

A faktycznie mogło cóś tak być, że zniesłam jaja i se o nich zapomniałam, sorry matka przechodzi klimakterrarium czyli tak zwano memorypauze. Następno razom rzuć mi sie do gardła ...znaczy ... na szyje, to już potem bede pamniętać.

 

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkikm. jestem nowy - przed zakupem auta czytam sobie opinie na temat forka MY10 D. Super autko tylko pewne obawy powszechnie poruszane na forum oczywiście są. pozdrawiam.

 

Kochaneńki, Leśnik z kaszlakiem obleciał w tem roku na Zlocie Plejad terenową na pełnym gwizdku i to tipsami prowadzony, a sprzengło na mecie śmierdziało ino gównem co niem nawozili truskawki na trasie. Cza tyko umić jeździć.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zawitałem tu aby zasięgnąć opinii n/t forestera gdyz zamierzam takiego nabyć ..

S tem bedziesz miał problem bo opinie na temat Leśnika so niestety podzielone. Jedne twierdzo że jest świetny a drugie że ...zajebisty.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Matka" jest mi już "z widzenia" znana :P, choć "ona" zapewne nie wie, że liczba potomstwa się zwiększyła :P...

A faktycznie mogło cóś tak być, że zniesłam jaja i se o nich zapomniałam, sorry matka przechodzi klimakterrarium czyli tak zwano memorypauze. Następno razom rzuć mi sie do gardła ...znaczy ... na szyje, to już potem bede pamniętać.

 

 

mamusia

 

matko, czy to było TO jajko 8) ???

P1110905.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...