Skocz do zawartości

Nocleg na trasie W-wa - Rzym


MAJ

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi polecić jakiś hotel/motel w Ausrtii lub płn Włoszech gdzie można przenocować w drodze z Warszawy do Rzymu ?

 

Z góry dziękuję

spróbuj Mikulov na granicy z Austrią (nie wiem tylko czy akurat po drodze do Rzymu, czy raczej w alpy) - miasteczko jest wpisane na liste UNESCO i ma status rezerwatu miejskiego, czy jakos tak, poza tym w okolicy sa ladne wychodnie wapienne i zbiornik wodny. Byłem, widziałem i polecam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz nocować w Austrii, to tam właściwie nie ma problemu - jak jedziesz autostradą z Wiednia chyba na Klagenfurt, to co kilkadziesiąt km jest jakiś gasthaus. Ja mogę polecić zjazd z autostrady "wiedeńskiej" na Wiener-Neustad Neunkirchen (ważne - to drugi zjazd na Wiener Neustadt) i parę km prostej drogi - fajny gasthaus, dobre żarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to można połazić po Wiedniu, bo dośc blisko centrum

 

Można, ale wcześniej trzeba wdać się w Wiedeń samochodem... a jak nie wiesz, dokąd jedziesz i nie masz nawigacji, to trochę hardcore. :mrgreen: Akurat w Wiedniu jest Gurtel, którym można objechać całe miasto. Jechałem w zeszłym roku w piątek po południu, kiedy to Wiedeńczycy uciekają na weekend i przegapiłem zjazd na autostradę :( Objechałem sobie cały Wiedeń dookoła :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...