Skocz do zawartości

Zgoda na zamieszczenie ogłoszenia


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowną Dyrekcję,

 

Czy Gospodarz forum wyraża zgodę na zamieszczenie przeze mnie ogłoszenia sprzedaży subaru, którego właścicielem jest mój znajomy ?  Zwrócił się on do mnie z prośbą. Jest on na forum ale nie ma dostatecznej ilości postów do publikacji takiego wątku w dziale " Sprzedam " ? 

 

            Z góry dziękuje za odpowiedź,

                                         Pozdrawiam

 

Edytowane przez Machoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Andrzej Koper napisał:

a to ma być ostatnia deska ratunku ?   :)  normalne sposoby sprzedaży nie dały rezultatu ?   :)

 

Myślę Panie Andrzeju, że pewnie jeszcze nie jest to ostatnia deska ratunku ;) ale raczej sentyment do forum....

Chodzi o młodą osobę, która rozpoczyna swoją przygodę z subaru i chce sprzedać swoją wolnossącą "babcię" (zresztą w ładnym stanie a o to ciężko) i spróbować poszukać mocniejszego subaru.... ;)

 

44 minuty temu, Andrzej Koper napisał:

ps. może Raju pomoże....

 

Bardzo serdecznie dziękuje za pomoc ale pewnie nie ma potrzeby uruchamiać Raja.....  ;) 

To jest fajne autko, zadbane z ładnym brzmieniem, za relatywnie nie duże pieniążki.... idealne jako dupowozik z charakterem.... albo jako kolejny samochód w rodzinie :D

 

Fotka mojego autorstwa ;)

_DSC0197.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Machoń napisał:

To jest fajne autko, zadbane z ładnym brzmieniem, za relatywnie nie duże pieniążki.... idealne jako dupowozik z charakterem.... albo jako kolejny samochód w rodzinie :D

 

Fotka mojego autorstwa ;)

Brakuje jeszcze numeru telefonu i ceny... pięknie wkomponowane ogłoszenie w pytanie.

 

Co do pytania z pierwszego posta. Zgodę na umieszczanie ogłoszeń przez osoby nie spełniające warunków określonych w Regulaminie The Forum podejmują moderatorzy działu Sprzedam.

Takich próśb otrzymujemy bardzo dużo. Zgodę wydajemy w bardzo wyjątkowych sytuacjach.

Dlatego wątek przenoszę do działu organizacyjnego. Zgody na ogłoszenie nie ma.

 

Pozdrawiam,

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aga napisał:

Brakuje jeszcze numeru telefonu i ceny... pięknie wkomponowane ogłoszenie w pytanie.

 

Nie bardzo rozumiem ?! O jakie ogłoszenie chodzi ?

Poza umieszczeniem zdjęcia, które miało tylko i wyłącznie pokazanie Panu Andrzejowi o jaką kategorię auta chodzi.... nie widzę żadnych znamion ogłoszenia. Proszę, traktujmy się bardziej poważniej.

Oczywiście jeśli nie będzie można takiego wątku założyć w dziale K/S to wystarczy tylko napisać bez zbędnych aluzji.

Chciałem przekazać informację Panu Andrzejowi, że do tego typu samochodu nie potrzeba uruchamiać dealerskiej pomocy tzn. Raja. Tylko tyle...

 

3 godziny temu, Aga napisał:

Zgodę na umieszczanie ogłoszeń przez osoby nie spełniające warunków określonych w Regulaminie The Forum podejmują moderatorzy działu Sprzedam

 

 

Takiego zapisu w regulaminie nie widzę.... chyba, że coś przeoczyłem ?

 

Jest info, że SIP jako Gospodarz o tym decyduje, dlatego napisałem do Dyrekcji, no bo gdzie indziej ? 

 

To jak to właściwie jest ??? 

 

Już pal sześć jeśli chodzi o ogłoszenie, ale odnoszę wrażenie, że wyszło to trochę tak : " chłopie weź tu cicho siedź i się głupio nie pytaj o takie pierdoły, ja decyduję, ze temat do kosza i nie zawracaj gitary "... 

 

Nikogo nie chciałem urazić ;-) 

 

3 godziny temu, Aga napisał:

Zgody na ogłoszenie nie ma.

 

 

Jak taka jest opina Gospodarza to chyba nic mi nie zostaje do dodania... szybko poszło a chciałem tylko pomóc. Trudno.... nie ma tematu.

 

Tylko jednak ubolewam, że zasady nie są do końca dla mnie jasne.

 

Pozdrawiam wszystkich.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Machoń napisał:

Takiego zapisu w regulaminie nie widzę.... chyba, że coś przeoczyłem ?

W dniu 4.01.2011 o 14:15, Flipper napisał:

Forum jest zarządzane przez zespół moderatorski wyłoniony z grona Forumowiczów (zwany Moderatornią). Jeśli kiedykolwiek odniesiesz subiektywne wrażenie, że Moderatornia się myli... to jest to tylko subiektywne wrażenie.

 

Od zarządzania The Forum Dyrekcja ma cały zespół ludzi. Również, a może przede wszystkim, do działu Sprzedam.

 

6 minut temu, Machoń napisał:

Jest info, że SIP jako Gospodarz o tym decyduje, dlatego napisałem do Dyrekcji, no bo gdzie indziej ? 

Do moderatorów działu Sprzedam.

 

My dostajemy takich próśb czasem kilka tygodniowo. Wyobrażasz sobie, że Dyrekcja miałaby się tym zajmować osobiście?

 

7 minut temu, Machoń napisał:

Nikogo nie chciałem urazić ;-) 

Również ;)

 

7 minut temu, Machoń napisał:

Tylko jednak ubolewam, że zasady nie są do końca dla mnie jasne.

Przykro mi...

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Aga napisał:

 

Od zarządzania The Forum Dyrekcja ma cały zespół ludzi. Również, a może przede wszystkim, do działu Sprzedam.

 

 

Doskonale to rozumiem, to chyba oczywiste :)

 

5 godzin temu, Aga napisał:
5 godzin temu, Machoń napisał:

Jest info, że SIP jako Gospodarz o tym decyduje, dlatego napisałem do Dyrekcji, no bo gdzie indziej ? 

Do moderatorów działu Sprzedam.

 

Tylko, że takowej informacji nie było zawartej w regulaminie więc proszę się nie dziwić, że zapytanie padło tam gdzie padło.

Jeśli byłby zapis o kierowanie takiego zapytania do Moderatorów to do nich byłoby ono skierowane.

 

5 godzin temu, Aga napisał:

Wyobrażasz sobie, że Dyrekcja miałaby się tym zajmować osobiście?

 

Absolutnie sobie tego nie wyobrażam aby Dyrekcja osobiście zajmowała się takimi pierdołami.... to także oczywista oczywistość :)

Dlatego też się dziwiłem, że z taką błahostka trzeba pytać Gospodarza a nie osób zarządzających.

Trzymam się regulaminu.... Gospodarz upoważnia, Gospodarz to SIP = Dyrekcja. 

 

Uważam, że nie ma co dłużej bić piany i prowadzić jałowej dyskusji bo to nie sprawa życia i śmierci :) ale co mogę zasugerować to może warto doprecyzować zapis w regulaminie, kto co i jak aby nie było później jakiś niedomówień i niejasności oraz żeby nie zawracać głowy komu nie trzeba.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Aga napisał:

@Machoń, od kiedy tu moderuję, jesteś pierwszą osobą, która wpadła na pomysł pytać Dyrekcję o to ;)

 

Pozdrawiam

 

Może nikt tak rzetelnie nie przestrzega regulaminu..... albo w ogóle o tym nie informuje czyje auto wystawia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Machoń napisał:

 

Może nikt tak rzetelnie nie przestrzega regulaminu..... albo w ogóle o tym nie informuje czyje auto wystawia ;)

Staramy się na bieżąco monitorować ten drażliwy dział ;)

 

Btw Twoja sugestia co do większej precyzji zostanie wzięta pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Aga napisał:

Btw Twoja sugestia co do większej precyzji zostanie wzięta pod uwagę.

 

Przyznaj obiektywnie, że jednak taki zapis a może brak innego daje możliwość interpretacji w taki sposób jakiego dokonałem ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Machoń napisał:

 

Przyznaj obiektywnie, że jednak taki zapis a może brak innego daje możliwość interpretacji w taki sposób jakiego dokonałem ja :D

Jesteś wyjątkiem :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Aga napisał:

Jesteś wyjątkiem :P

 

 

Niech Ci będzie, że wyjątkowy..... :D

 

Nie każdy też pewnie czyta regulamin i go dokładnie analizuje może taka jest przyczyna ? Zawsze pewnie da się coś udoskonalić i wprowadzić jakiś upgrade ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Machoń napisał:

Nie każdy też pewnie czyta regulamin i go dokładnie analizuje może taka jest przyczyna ?

 

Kiedyś był krótki, prosty i czytelny regulamin ogólny ale... forumowicze za wszelką cenę starali się interpretować jego zapisy tak aby zasłużony pasek/ostrzeżenie im się nie dostał, więc regulamin został rozdmuchany. 

 

I teraz jest dla wielu osób niezrozumiały a łopatologiczne zapisy wyszczególniające przypadki podlegające pod określone punkty powodują, że generalnie nic się nie zmieniło a użytkownicy nadal szukają swoich furtek i furteczek. ;)

 

Myślę, że gdyby nasz regulamin odpowiadał wszystkim, był czytelny dla wszystkich, spełniał w 100% nadzieje pokładane przez jego twórców to... byśmy dostali pokojowego Nobla za stworzenie pierwszego na świecie idealnego zbioru praw i obowiązków. ;)

 

Nobla nie dostaniemy ale za to:

 

14 godzin temu, Aga napisał:

Jesteś wyjątkiem :P

 

 

Miłego dnia :thumbup:

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...