Skocz do zawartości

Kradzież Forestera XT Warszawa Kinowa


KodoSubaraka

Rekomendowane odpowiedzi

 
No jak nie na części to co z tym robią?


Wystarczy zobaczyc te w stanie igła ze Stanow. Lakier oryginał. Trzeba spasowanie ogladac. No niestety powstał rynek i z tego co wiem w Wawie japonczyki w modzie w calym zestawie: mazda, toyota nawet hybryd, honda i forester xt. Pod koniec 2017 na Mokotowie dorwano grupe specjalizującą sie w ForXT.

Moj zabrali raczej obserwujac bo go pare dni nie bylo pod blokuem a zniknal po 12 godz stania pod nim (15:15 odstawilem a 3:50 zawineli). No do teraz bez auta jestem.

Pozdro dla wszystkich SUB


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak bardzo przykro. Ja się przyzwyczajam do pojazdów, jeżdżę nimi po 15 lat, wiem czego się spodziewać, i staram się je utrzymywać w jak najlepszym stanie. Np. wymiana przewodów hamulcowych elastycznych co 8-10 lat. Co do starego nissana, to na desce było gniazdo pod stary wtyk Tuchel (krosownice audio w latach 70 - 80 - tych, 14 pinów). Na desce, podświetlony cały czas, wydrukowany na folii pierwszą laserówką  jaką dysponowałem, napis "KEY CODE". Wyglądało jak fabryczne, pięknie podświetlone poziome gniazdo w desce. Na większość złodziei wystarczało.

Wtyk służył jako breloczek przy kluczykach. Karabińczyk i 30 sekund na włożenie do gniazda. Jeżeli nie, to dyskoteka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...