Skocz do zawartości

Legacy IV wymiana foteli


Lewy83

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zastanawiam się nad wymianą wnętrza w moim legacy 2007r, mam fotele z materiałowe, grzane, z elektryczną regulacją ale bez pamięci ustawień. Mogę w dobrej cenie kupić skórzane, w pełnej opcji (z pamięcią). Pytanie czy przekładka jest typu plug'n'play czy trzeba coś rzeźbić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to ale nie widzę tam odpowiedzi na moje pytanie, więc może doprecyzuję: czy jeśli wymieniam fotele z elektrycznych na takie które mają pamięć ustawień to czy muszę dokładać jakieś dodatkowe moduły, np komfortu czy lusterek, czy też wszystko sprowadza się do wypięcia starych i wpięcia nowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Lewy83 napisał:

Czytałem to ale nie widzę tam odpowiedzi na moje pytanie, więc może doprecyzuję: czy jeśli wymieniam fotele z elektrycznych na takie które mają pamięć ustawień to czy muszę dokładać jakieś dodatkowe moduły, np komfortu czy lusterek, czy też wszystko sprowadza się do wypięcia starych i wpięcia nowych?

Moduł pamięci to kostka przyczepiona do fotela. Wykręcasz jeden fotel, wstawiasz drugi, podłączasz kabelki - działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziala wymienialem u siebie mialem zwykle materialowe .kupilem elektryczne i z funkcja grzania podpinasz i wpinasz przekazniki w skrzynce bezpiecznikow i dziala wszystko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, remuch napisał:

Hmmmm... Może można jakoś dołożyć do starszych modeli??

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Można.

Taniej - wymiana fotela na poliftowy.

Drożej - moduł za 1500 + wiązka za 300.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, WOJO napisał:

Można.

Taniej - wymiana fotela na poliftowy.

Drożej - moduł za 1500 + wiązka za 300.:D

 

Nie wiesz czy da się kupić poliftowy fotel z pamięcią ale przełożyć z niego tylko sterowanie do starego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tinuviel napisał:

 

Nie wiesz czy da się kupić poliftowy fotel z pamięcią ale przełożyć z niego tylko sterowanie do starego? 

Da się. Wszystko pasuje. Na wiosnę czeka mnie właśnie taka operacja. Z braku czasu przełożyłem cały fotel, tylko pobieżnie przyglądając się elementom.

Jak będę miał chwilę, moduł pamięci i przyciski wędruje do oryginalnego.

Jak już pisałem fotel przedliftowy od poliftowego różni się rozstawem dziurek perforacji na siedzisku (polift ma ich więcej na tej samej powierzchni).

Specjalnie tego nie widać, ale... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WOJO napisał:

Da się. Wszystko pasuje. Na wiosnę czeka mnie właśnie taka operacja. Z braku czasu przełożyłem cały fotel, tylko pobieżnie przyglądając się elementom.

Jak będę miał chwilę, moduł pamięci i przyciski wędruje do oryginalnego.

Jak już pisałem fotel przedliftowy od poliftowego różni się rozstawem dziurek perforacji na siedzisku (polift ma ich więcej na tej samej powierzchni).

Specjalnie tego nie widać, ale... :D

 

Właśnie do tego pieję :) Jak wymieniać to już oba a jak oba to może łatwiej kupić jeden w koszmarnym nawet stanie i przełożyć elektronikę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lacky3pl napisał:

byle by dwa byly elektryczne , na co ta pamiec ? :)  z anglika mozna wkladac bez problemu o ile dwa elektryczne sa ;)

 

Ja za każdym razem przywalam kolanem jak wsiadam do auta po żonie... za każdym... razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tinuviel napisał:

 

Ja za każdym razem przywalam kolanem jak wsiadam do auta po żonie... za każdym... razem.

to zonie trzeba drugie auto kupic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...