Skocz do zawartości

R.I.P czerwony kombi


radnor

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka lat temu sprzedałem moją mocno dłubniętą imprezę Terzo, wytrzymałem może ze trzy miesiące zanim przypadkiem trafiłem na ogłoszenie z czerwoną wanną godzinę pociągiem od domu. "Mam coś do załatwienia, wrócę wieczorem", kupiłem "byle było na trochę" i tak przez przez kilka lat nie mogłem się z nim rozstać, małe czerwone kombi miało w sobie jakiś charakter, którego nie znalazłem ani w WRXie 05 ani nawet w Terzo.

 

20141102_154948.thumb.jpg.e5c91d053c1e84867aeeb093b52bfe93.jpg

 

 

Subaru bulgotało wesoło z wydechu Prodrive'a zabierając nas w miejsca ciekawe:

 

 

s1.thumb.jpg.abca8d0e3b5b7aed4d4281be51cfa12f.jpg

 

1.thumb.jpg.7fa2f1d5384c0521039477657403716f.jpg

 

I nudne ;)

 

dull.thumb.jpg.d3bf7de1e8a54590cf27f53b7b383b33.jpg

 

 

 

Niestety w prezencie świątecznym rdza w progach i podłodze posunęłą się za daleko i Subaru powędrowało do królestwa rozbiórki na części. RIP przyjacielu!

 

 

Zdjęcie użytkownika Kamil Budzyński.

image.png

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety progi były już ewidentnie kiedyś spawane i to była kwestia czasu, serwisowałem wannę regularnie w zaprzyjaźnionym warsztacie obok domu i mechanicy wiedzieli, że mam serce do tego auta jestem gotowy na poświęcenia. Niestety po zdarciu farby antykorozyjnej żeby zaspawać dziury okazało się, że zdrowego metalu w progach praktycznie nie ma, chociaż rok temu na przeglądzie niewiele na to wskazywało. Uroki wilgotnego Szkockiego klimatu.

 

Serducho bije teraz po przeszczepie u innego subaroholika z sąsiedniej wioski, więc zawsze to jakaś pociecha, przyjechał po nie z laweciarzem irlandczykiem, który na słowo Polska wyciągnął telefon pełen fotek z jakiegoś spotkania papieżem z lat 90tych. :) 

 

 

10.thumb.jpg.535f007d664db090a9e28eea1b3f5187.jpg

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...