Skocz do zawartości

LPG w subaru


Daro WRX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie to nie ma sie o co ani burzyc ani dopytywac no ale ok..

A może wszyscy święci z tego forum (czyt. najmądrzejsi)

Swieci nie, ale jest tutaj duzo osob z na prawde spora wiedza

Właściwa i właściwie zestrojona instalacja LPG, czy chory domorosły tjunink w stylu mam zaworek to sobie nim pokręcę.

A co to wlasciwie ma do rzeczy ? nie o kreceniu zaworkiem tutaj mowa, z reszta do krecenia zaworkiem nikt tutaj nikogo nie namawia.

Albo dlaczego ktoś nie może sobie kupić SI Turbo a potem jej zepsuć (zdaniem fachoffffców wszechdziedzin) montując LPG?

Zdaniem fachofffffców i nie tylko kazdy moze ze swoja wlasnoscia robic co mu sie podoba, polecam zwracanie wiekszej uwagi na to co sie czyta :)

Mowicie że golasy do wanny - i jak kooś nie stać na paliwo do SI to powinienin jeździć na wrotkach

Nie przypominam sobie zeby ktokolwiek cokolwiek pisal o wrotkach, golasach i wannach :lol:

a jak ktoś ma fan z jeżdżenia SI

Wzdec jak sadze od jezdzenia zagazowana impreza sie nie ma :lol:

z tym że chciałby to robić mniejszym kosztem.

Koszty jak latwo wyliczyc nie koniecznie beda mniejsze

Rozumiem że taki ktoś popełnia świętokradztwo

Tak i wtedy wolamy naszego forumowego rycerza w blyszczacej zbroi- HWojtka ktory wiwijajac trudnymi do zapamietania terminami walczy o czystosc silnikow spalinowych :P

dlatego należy takiego gościa zlaczkować.

A tam zlaczkowac- od razu na stos 8)

Albo może od razu wywalić go z forum świętego SI

Wywalic- toz to swietna idea, ale forum jest obawiam sie, świetetgo Subaru

Z tego co wiem to jest to forum Subaru jako takiego a nie poszczególnych modeli, ale może się mylę.

Z pewnoscia sie mylisz, to musi byc forum wylacznie Imprezowe skoro nazywa sie Forum.subaru.pl i dotyczy ogolnie motoryzacji :lol:

no to tyle :) - pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz już wszystko wiem. Kurde tyle lat żyłe w nieświadmości. Zawsze myślałem że Legacy, Justy, Vivio, Forester, SVX to też Subaru, a guzik, okazuje się że nie. Dziękuję Ci ComeToDaddy że wyprowadziłeś mnie z błędu i pozwoliłeś dostrzec to czego wcześniej nie zauważalem. Jestem Ci wdzięczny.

 

Naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to norlmalnie juz nie wiem co mam, napisac bo jak sobie zazartujke to mnie pare osob zniszczy bo kije połkneli i sa sztywni ale to pomijam....natomiast napisze ze jakby było mnie stac zeby kupic impreze za 150 tys to po pierwsze napewno bym jej nie kupił tylko kupiłbym legaca b4 :P a po drugie jak juz by mnie było na nia stac to napewno nie musiałbym jej gazowac ...... buahahah wiec cała ta gadka jest deko bez sensu .. ktos błyskotliwy zaywazył ze moj legac jest wart tyle co 2 błotniki do Sti czy tam do wrx'x mniejsza o to i moze miał racje i dlategoi jezdze na lpg.....bo jak sie cos zepsuje oprocz waszego ulubionego zdzeirajacego sie lakieru i opon to dam znac a tak poza tym jak komus mało mocy we wozie to niech sobie kupi motor albo samolot buahahah czekam na zaje...ste kometarze pare moich ulubiencow :D pozdrawiam zrobiony Junior

 

Subaru LegacyLPG :P :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...