Skocz do zawartości

Najlepszy sposób na uniknięcie mandatu


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Ksiądz jadący z sakramentami do chorego MA PRAWO przekraczać prędkość - póki co, we Włoszech:

http://wiadomosci.onet.pl/1488319,69,item.html

 

Jak tak dalej pójdzie, w Polsce chłopaki dostaną koguty na dach ;-)

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Miałem to dać do rozluźniania atmosfery, ale myślę, że temat jest szerszy i zasługuje na swój odrębny wątek.

Mianowicie - jakimi najbardziej oryginalnymi tłumaczeniami udało się Wam przekabacić policjantów z drogówki lub antypiratowy wymiar sprawiedliwości?

 

Nie pytam o ordynarne łapówy, ale o coś z błyskiem i polotem... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jadac dosyc szybko wpadlem na panow z radarem.Zatrzymalem sie jakies 100 metrow za nimi wyskoczylem z auta z dokumentami gotowymi do kontroli i nie dajac powiedziec slowa wladzy zaczalem przyznawac sie do winy:

-wiem jechalem za szybko przeraszam Po prostu zagapilem sie i taki tam prosze o mandat bo zlamalem przepisy ruchu drogowego itp :grin:

Ci po prostu popatrzyli na mnie , na siebie nawet nie wzieli dokumentow do kontroli i pozwololi jechac..tylko WOLNO padlo na koniec.

Ale zadzialalo tylko jeden raz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zadzialalo tylko jeden raz

 

Szczęściarz... to i tak o jeden raz więcej, niż u mnie - zawsze tak robię, i nic :evil:

 

Kiedyś działała włożona w dokumenty legitymacja Auto-Klubu Dziennikarzy (nawet, jak już była nieaktualna) - aż pewnego razu jakiś cwany gliniarz podwyższył mi wycenę z komentarzem, że redachtory od motoryzacji to powinny przykład dawać, jak jeździć bezpiecznie i zgodnie z przepisami... no i zapeszył, na wieki wieków, amen :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kilka razy zamiast 300+ i sporo punktów za prędkość przegadałem policjanta na brak pasów czyli 100 pln i 2 punkty... często działa (obie strony są zadowolone). jak ktoś ma dużo punktów to można podobno (bo sam nie praktykowałem i nie znam na tyle taryfikatora) poprosić o mandat za gadanie przez komórkę bez zestawu HF - 200 pln i brak punktów.

ciekawą sytuację miał natomiast ktoś ode mnie z rodzinki... zatrzymali go na radar gdzieś na gierkówce. szedł grubo (mocny lexus :wink:). okazało się, że z suszarką stał kumpel z liceum. skończyło się na kilku minutach śmiechu, wspominek itd. pozazdrościć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...