Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Siema radnor, :mrgreen:

Witamy na forum ... zapodaj jakimiś fotami, bo człowiek jakiś takiś ciekawy co to za nowa furcia zasili nasze szeregi :grin:

Gratki :!:

Gumowych drzew :roll:

 

[ Dodano: Wto Sty 27, 2009 10:50 pm ]

stan co sie urwał dzieje ... wracaj stary do zdrowia. .. ziułkami mongolskimi sie lecz :)

 

emgie01, nie ma sie co spieszyć :twisted: poowoluuutku se bede do zdrowia wracał :mrgreen: tak jakoś mnie sie nie spieszy :wink: Lepiej zapodaj jakimś spotem bo mnie sie bryka zakurzyła :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema radnor, :mrgreen:

Witamy na forum ... zapodaj jakimiś fotami, bo człowiek jakiś takiś ciekawy co to za nowa furcia zasili nasze szeregi :grin:

Gratki :!:

Gumowych drzew :roll:

 

 

dzięki i również witam jeszcze raz, zdjęcia poszły do wątku moje subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emgie01, pytam sie ponownie czy ta paczke bierzecie od bocka czy nie :roll: :?:

 

tak , odezwe sie do ciebie na prv ...

 

[ Dodano: Sro Sty 28, 2009 3:32 pm ]

wzucam fotke z pl, jak auto miało duży spoiler, wlocik nowy na masce , było polakierowane .. i ogólnie idealne...

 

 

FOTKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie .. śniegu mamy więcej chyba niz teraz w PL maja! ... ;] zadowoleni ?

 

Jeszcze jak, zwlaszcza ze rond tez mamy duzo wiecej, niz w polszy. :)

 

Tylko dlaczego wszyscy tak wolno jezdza? Przeciez samochod trzyma sie drogi bez problemu! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie .. śniegu mamy więcej chyba niz teraz w PL maja! ... ;] zadowoleni ?

 

Jeszcze jak, zwlaszcza ze rond tez mamy duzo wiecej, niz w polszy. :)

 

Tylko dlaczego wszyscy tak wolno jezdza? Przeciez samochod trzyma sie drogi bez problemu! :lol:

 

Rano się ucieszyłem jak zobaczyłem tyle śniegu i odrazu pomyślałem o fajnej jeździe do pracy.

Niestety szybko mnie wyprostowali na drodze, pełno ślimaczących się samochodów w jedną i drugą stronę a do tego przed prawie każdą górką, nawet małą, jakiś stawał i zastanawiał się czy jechać, czy pchać a może wrócić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie .. śniegu mamy więcej chyba niz teraz w PL maja! ... ;] zadowoleni ?

 

tak, bardzo sie ciesze....szczegolnie ze moje auto w PL sobie stoi :evil:

 

w UK nikt nie pootrafi jezdzić na sniegu bo go pewnie nigdy nie widział i nikt nie ma zimówek

 

Tu nic nie trzeba dodac, kataklizm dla angoli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie dziwicie w UK nikt nie pootrafi jezdzić na sniegu bo go pewnie nigdy nie widział i nikt nie ma zimówek dlatego nawet subarki pływają po drogach i obijają się od krawężników.

pozdrawiam

 

 

Problem nie w sniegu, ale temperaturach. Caly czas jest w okolicy zera i co napada, to szybko topnieje i zamarza. A na kilku centymetrach lodu nawet subarek na zimowkach nie poszaleje... W Szkockiej stolicy wlasnie tak dzisiaj jest poza centrum, gdzie piaskarki utknely w korkach. Hamowanie z 10km/h konczy sie jazda bokiem po szklance. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam panowie czegoś innego współczuje. Kataklizmu który zpowiadam od dawna:

Całe UK ma rury kanalizacyjne idące po scianie budynu (na zewnątrz) i wystarczy kilka dni żeby było minus a to wszystko popęka i.... :mrgreen::twisted: :wink:

pozdrawiam i dobrej pogody życze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Całe UK ma rury kanalizacyjne idące po scianie budynu (na zewnątrz) i wystarczy kilka dni żeby było minus a to wszystko popęka i........

 

To Ci powiem gówniana spraw z tym atakiem zimy w UK. No, a na lód kolce sobie zamówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam panowie czegoś innego współczuje. Kataklizmu który zpowiadam od dawna:

Całe UK ma rury kanalizacyjne idące po scianie budynu (na zewnątrz) i wystarczy kilka dni żeby było minus a to wszystko popęka i.... :mrgreen::twisted: :wink:

pozdrawiam i dobrej pogody życze :-)

 

Czego ci ta goździkowa naopowiadała? Bo niejedną srogą zimę ten kraj przetrwał i nic nie popękało, szczególnie że na zewnątrz budynku jedynie rynny za oknem podziwiam. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego ci ta goździkowa naopowiadała?

 

Raczej Premo-wi, nie musiala nic opowiadac :roll: Tu chyba nie trafiles :wink: A co do rur na zewnatrz to tez racja bo sa w wiekszosci na zewnatrz budynkow :smile: Ale Premo, pisal o UK wiec moze w Szkocji jest inaczej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam panowie czegoś innego współczuje. Kataklizmu który zpowiadam od dawna:

Całe UK ma rury kanalizacyjne idące po scianie budynu (na zewnątrz) i wystarczy kilka dni żeby było minus a to wszystko popęka i.... :mrgreen::twisted: :wink:

pozdrawiam i dobrej pogody życze :-)

 

Ja naszczęście mam tylko rynny na zewnatrz. Ale w pracy jak 3 tygodnie temu przymroziło i trzymało przez 4 dni to w pracy wody nie mieliśmy ani w kranie ani w kiblu. Naszczęście nic nie pękło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czego ci ta goździkowa naopowiadała? Bo niejedną srogą zimę ten kraj przetrwał i nic nie popękało, szczególnie że na zewnątrz budynku jedynie rynny za oknem podziwiam. :-)

 

A jednak Goździkowa miała racje a ty za bardzo TV Trwam ufasz. Nie wdając się w szczegóły powiem tylko że rury kanalizacyjne idą często 10-20 cm pod poziomem ziemi a studzienki mają po pół metra głębokości bez izolacji bez ocieplenia. Biorąc 2% spadek w rurach przy dużym mrozie nie ma takiej możliwości żeby taka studzienka nie zamarzła. A jak zamarznie studzienka to dalej rury.... aż do kibelka. A potem przychodzi do odwilż :-)

 

Ale nam się temat zrobił z driftowania po śniegu do .... :mrgreen:

To przykład rur z kibelka po budynku.

 

 

huytgo6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...