Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

a to juz kupiles? 'must have' dla fana... a raczej dla fanki..... na nowa droge zycia... znaczy na nowe zycie :razz:

 

http://cgi.ebay.co.uk/SUB...1742.m153.l1262

jako ze to mala fanka zaczolem od rozu STi :mrgreen: :wink:

 

http://cgi.ebay.co.uk/SUB...trkparms=66 ... 240%3A1318

 

WYPASY :mrgreen: :!: :!: :!:

 

GRATKI JASIU :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A ja na jakiekolwiek newsy od was pierdziochy!!!

Co tam slychowywac??kurde ale zamilkliscie!!Pobudka...pobudka!!! :mrgreen::mrgreen:

Zdrowych dziadygony!!!heheh..buziaki :mrgreen:

A jakie bys newsy chcial ?? Swieta :mrgreen::mrgreen:

Z newsow to moja subarka ma nowy tlumik koncowy - juz nie 3 cale urywajace glowe - 2,5 z 2 rurkami - tez ciche nie jest ale glowa nie odpada - i takie ciekawe brzmienie jak sie ja docisnie :mrgreen:

 

Przydalaby sie jakas okazja do spota !!! Moze ktos wyjezdza z wyspy :mrgreen: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozeby tak powtorka z rozrywki ????

 

The Silverstone Supercar

Featuring FIA GT - 2/3 MAY 09

 

The FIA GT Championship heads to Silverstone this May Bank Holiday weekend, as some of the World's finest supercars take to the track for the opening round of the championship. As GT1 and GT2 teams and drivers go head to head, the winner of the first race will get to take home the historic and coveted Royal Automobile Club Tourist Trophy, which has previously been won by legends such as Sir Stirling Moss, Graham Hill and Derek Bell.

 

There's no finer way to see these dazzling vehicles in action, than on our challenging and historic circuit. Whether you're an avid supercar fan or just want a superb family day out, there's plenty to keep the whole family entertained.

 

Tickets are available from just

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellooo...

Mam do was pytanko,licze takze na pomoc..

Musze sobie kupic klocki do przodu a ze znam tylko Ferodo DS 2500,heh...postanowilem popytac czym mozna te klocki zastapic..no chyba ze to w ogole nie wchodzi w gre....

WIem ze sa rozne EBC,MINTEX'y itd....Pomozecie??

Pozdro dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellooo...

Mam do was pytanko,licze takze na pomoc..

Musze sobie kupic klocki do przodu a ze znam tylko Ferodo DS 2500,heh...postanowilem popytac czym mozna te klocki zastapic..no chyba ze to w ogole nie wchodzi w gre....

WIem ze sa rozne EBC,MINTEX'y itd....Pomozecie??

Pozdro dla wszystkich!

 

Jesli do codziennej jazdy to generalnie dosc dobrze oceniam OMP - tanie i skuteczne bez nagrzewania - oczywiscie cos za cos - jak sie je podgrzeje tak ze 120 mil/h to drugie hamowanie jest malo ciekawe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej newsow??

 

no ja mam jednego....

dzieki naszemu wspolnemu koledze Jackowi Michalskiemu stalem sie oficjalnym czlonkiem gangu STI :twisted::twisted: za co szczerze mu dziekuje :) furka super sie odpycha to teraz przyszla kolej na mnie zeby nauczyc sie to ogarniac...

pzdr all :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej newsow??

 

no ja mam jednego....

dzieki naszemu wspolnemu koledze Jackowi Michalskiemu stalem sie oficjalnym czlonkiem gangu STI :twisted::twisted: za co szczerze mu dziekuje :) furka super sie odpycha to teraz przyszla kolej na mnie zeby nauczyc sie to ogarniac...

pzdr all :cool:

 

widziałem, dotykałem , siedziałem, - stoi przed moim domem w koncu :)

 

p.s - witam ponownie bo lata mnie tu nie było .. zaniedbalem sie ... w zyciu tak samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej newsow??

 

no ja mam jednego....

dzieki naszemu wspolnemu koledze Jackowi Michalskiemu stalem sie oficjalnym czlonkiem gangu STI :twisted::twisted: za co szczerze mu dziekuje :) furka super sie odpycha to teraz przyszla kolej na mnie zeby nauczyc sie to ogarniac...

pzdr all :cool:

No i to byla jedyna sluszna decyzja !!!!!!!!!!!! Alez Ci zazdroszcze :mrgreen: - ja swoja ciagle usiluje wzomocnic ale do STI to daaaaleka droga niestety ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...