Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle, ale mnie ćwiartki nie interesują, podobno Ciebie też :P

Skiba my tu teraz o zawodach przecież a nie o naszych prywatnych autach piszemy ;)

kawa wskazana :P hehe. Pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej subarowicze z UK! Mam takie pytanie z innej beczki: ile teraz trzeba dać za STI RA w dobrym stanie, najlepiej ver. VI? jest dużo ofert na Pistonheads, nawet od 3 K GBP, ale to pewnie szajs?

Siemka

nie wiem skad masz te 3k ale startuja od jakis 4,5k moze ale to pewnie do zainwestowania , dobre znajdziesz za ok 7-8k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat stygnie.

 

Moze jakis spocik ? moze przy okazji jakiejs wiekszej imprezy ? moze jacys chetni ?

chętny na spoty zawsze ;)

dzieje się coś w okolicy?

jutro rano będę w Birminhgam a po południu w Southampton, tak więc może gdzieś się po drodze... ;)

 

panowie, liczba H6-tek w okolicy niebezpiecznie się powiększa ;) wczoraj zakupiona kolejna :P

 

H6s.jpg

 

 

może jakiś spot w Londynie?

Edytowane przez AR2R_K19DLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat stygnie.

 

Moze jakis spocik ? moze przy okazji jakiejs wiekszej imprezy ? moze jacys chetni ?

chętny na spoty zawsze ;)

dzieje się coś w okolicy?

jutro rano będę w Birminhgam a po południu w Southampton, tak więc może gdzieś się po drodze... ;)

 

panowie, liczba H6-tek w okolicy niebezpiecznie się powiększa ;) wczoraj zakupiona kolejna :P

 

H6s.jpg

 

 

może jakiś spot w Londynie?

niezle niezle :) tez ma niski road tax :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze Brighton? fajna i ladna miejscowka nad morzem, dodatkowo bardzo blisko do klifów wiec moznaby tam skoczyc :) Problem taki ze pewnie wiekszosc z was ma daleko :D

Edytowane przez 16_VALVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze Brighton? fajna i ladna miejscowka nad morzem, dodatkowo bardzo blisko do klifów wiec moznaby tam skoczyc :) Problem taki ze pewnie wiekszosc z was ma daleko :D

 

można by się umówić na przyszły weekend jak pogoda się utrzyma, osobiście proponowałbym Eastbourne, clify i dobre drogi do przejażdżek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, moze byc Eastbourne. W samym miescie nigdy nie bylem, jedynie na klifach :) Nastepny weekend pasuje :)

 

boorek - glupio sie nie pytaj tylko przyjezdzaj. Fajnie byloby gdyby cos wiecej osob bylo. Moze zapodac temat na Scoobynet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, moze byc Eastbourne. W samym miescie nigdy nie bylem, jedynie na klifach :) Nastepny weekend pasuje :)

 

boorek - glupio sie nie pytaj tylko przyjezdzaj. Fajnie byloby gdyby cos wiecej osob bylo. Moze zapodac temat na Scoobynet ?

dokładnie!@@boorek, każdy mile widziany, być może uda mi się namówić jeszcze kilka osób. Który dzień Wam bardziej pasuje? Sobota czy niedziela? Na cały weekend to ja się chyba nie wyrwę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac nie wiem, istnieje opcja ze bede musial isc do roboty albo w sobote albo w niedziele. Chociaz mam nadzieje ze nie :P osobiscie bardziej pasowałaby mi sobota, jesli bede mial caly weekend wolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas otworzyć listę na paintball, w końcu trzeba to wykorzystać

Wpisujcie się z informacją w jakim okresie nie możecie- w nawiasie. Myślę, że powinniśmy się spotkać w przyszłym miesiącu

 

1. Skiba (13-20 wrzesień jestem na Rajdzie Polski, później mam 2tyg wakacji- dokładnego terminu jeszcze nie znam)

2. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas otworzyć listę na paintball, w końcu trzeba to wykorzystać

Wpisujcie się z informacją w jakim okresie nie możecie- w nawiasie. Myślę, że powinniśmy się spotkać w przyszłym miesiącu

 

1. Skiba (13-20 wrzesień jestem na Rajdzie Polski, później mam 2tyg wakacji- dokładnego terminu jeszcze nie znam)

2. AR2R (druga połowa sierpnia dla mnie odpada)

3....

 

@@skiba STI, jedziesz z nami do Eastbourne w weekend, @@16_VALVE, @@boorek, mnie i znajomym z okolicy w sumie bardziej niedziela pasuje. Co Wy na to chłopaki?

Edytowane przez AR2R_K19DLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego tam? Mam plany, ale... Ze spaniem i chlaniem?

 

bo zajebista miejscówka jest. Mnie raczej tylko niedziela pasi. Wcześnie rano np wyjechać póżniej się wygrzać na słoneczku, pojeżdzić po zajebistych drogach, połazić po klifach i plaży i takie tam... ;) Jak chcesz wypić to w drodze powrotnej możesz o moją chatę zachaczyć i do poniedziałku w livingu się kimnąć, if you don't mind ;)

Możecie też w sobotę jechać a my dojedziemy do Was w niedziele ;)

 

Myslicie, że CLIO RS D, to fajny numer?

 

jak dostępny to bierz bo go kupię i będziesz miał drożej ode mnie ;) hehe

Edytowane przez AR2R_K19DLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi obojetne czy sobota czy niedziela.

 

Zna ktos Eastbourne, czy trzeba obczaic wczesniej jakies fajne miejsca?

Ja znam dwie miejscówki, jedna z nich naprawdę mega ;) więcej znajdziemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie gadałem ze Skibą, jest pomysł żeby rozszerzyć plan spotkania na sobote w południe, nocleg i całą niedziele. Niech się każdy wypowie czy taka opcja mu pasuję i od której godziny w sobotę. Jak już to ustalimy to zaczniemy planować atrakcje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...