Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ja robie strony, jak coś to PW bo dziś wieczór busy mam ;) pzdr

 

 

zapewne mnie nie stać na ang.ceny :)

 

moze Artur da znizke dla posiadacza Subaru :D

 

 

 

jak z planami na nastepny, lub jeszcze kolejny weekend? robimy jakiegos meetinga? jesli o mnie chodzi to moze byc w okolicach Londynu o ile sa tam jakies ciekawe miejsca do zobaczenia bez pchania sie w miasto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.goodwood.co.uk/revival/welcome.aspx

 

Bede mial do sprzedania 2 bilety po 30 f jeden. ( na sobote lub niedziele, musze dopytac ). Sam oczywiscie tez bede.

 

Ktos chetny?

 

apdejt:

 

bede mial 2 bilety na sobote i 2 bilety na niedziele, kazdy po 30 funtow. Chetnych brak? polecam zobaczyc na yt i na stronie jak wyglada impreza. Powiem tylko ze mozna zobaczyc w akcji ( naprawde w akcji bo nie sa to pokazy tylko normalne wyscigi ) formule 1 z roznych okresow oraz wiele innych klas, od turystycznych po Le Mans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyjazdem średnio... Na interwiu powiedziałem ze mam zabukowane wolne te dni... Ale w razie czego mogę zrezygnować, dziś jestem drugi dzień w pracy to tak trochę głupio juz pytać... A chcą mnie jak najszybciej przeszkolić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@@boorek, dzięki, ostatecznie zrezygnowałem z tego oglądania. Jak wszystko dobrze pójdzie, to w pierwszych dniach października pojadę sam.

 

Napiszcie jak to jest z podróżą autem do Londynu? Najprawdopodobniej VW Caddy 1,9TDI żeby taniej było.

Ile godzin trzeba liczyć?

Jak kupić bilet na prom i ile kosztuje? Są jakieś konkretne godziny, o których promy odpływają? Trzeba być wcześniej, ile?

W samym Londku na coś trzeba zwrócić uwagę (oczywiście oprócz tego, że trzeba jeździć "pod prąd" :th_dash: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@pawlaswrc, drogę w odwrotną stronę czyli Dunquerque- Świecko przejechałem w 6h 20 min, ale w Caddy ani nawet subaru tego nie zrobisz ;)

Prom, albo pociąg musisz sobie zabukować online najlepiej, bo na miejscu będzie drożej. Koszty znajdziesz tu i w zależności od daty i godziny mogą być różne. Prom płynie ok 2 godz, można przyciąć komara ;) , kursuje co dwie godziny.

Co do Londynu, musisz uważać na parkowanie, oraz płatną strefę, cenę i bukowanie masz tu , bo wjazd do centrum jest płatny. Na tej stronie znajdziesz mapkę strefy. Jeśli do niej nie wjedziesz, link Cię nie interesuje.

Nie wiem jak jest teraz z mandatami. Zebrałem kilka kiedyś, wysyłali mi do PL, ale olałem. Teraz może mają większą moc i potrafią ściągnąć, ale wydaje mi się, że lepiej opłacić i nie ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6h 20 min
:omg: , to czym leciałeś (bo chyba nie jechałeś)?

Jeśli w ogóle pojadę, to na podany kilka postów wyżej adres: chaseville park road, winchmorehill, london, n21 1pd i w sumie raczej nie zakładam jakiegoś parkowania w mieście, na płatnych miejscach czy parkingach, bo wjeżdżam na posesję (o ile takowa jest) i tyle.

A za wjazd do centrum w jaki sposob się płaci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...