Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem przeprosić wszystkich tutaj za to, ze kolejny zatwardzialy subarak przeze mnie zmądrzał i nabywa Evo :lol::lol::lol:

 

 

Ps.

Gdyby ktos miał ochotę na mini spot i nie bał się czy jego Subaru dojedzie do Londynu lub w okolice, proponuje next weekend (jeżeli JESZCZE będę miał Evo) :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przeprosić wszystkich tutaj za to, ze kolejny zatwardzialy subarak przeze mnie zmądrzał i nabywa Evo :lol::lol::lol:

 

 

Ps.

Gdyby ktos miał ochotę na mini spot i nie bał się czy jego Subaru dojedzie do Londynu lub w okolice, proponuje next weekend (jeżeli JESZCZE będę miał Evo) :|

co sprzedajesz czarna strzale,co nabywasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos miał ochotę na mini spot i nie bał się czy jego Subaru dojedzie do Londynu lub w okolice, proponuje next weekend (jeżeli JESZCZE będę miał Evo) :|

...i dojedzie??? Ty se zbierasz :evil:

Jaki dzien dokładnie i o ktorej? Tylko nie znowu o 16 a faktycznie o 18 co? Ja sie piszę jeśli w niedzielę

 

-- Pn kwi 02, 2012 8:18 pm --

 

Sprzedaje, chyba na czesci, chyba ze gosc się zdecyduje to zobaczymy na rsmp.

 

Kasa idzie na cos większego, 420KM, może wiecej, i tył napęd :mrgreen:

volvo FH??? :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-- Pn kwi 02, 2012 8:18 pm --

 

Sprzedaje, chyba na czesci, chyba ze gosc się zdecyduje to zobaczymy na rsmp.

 

Kasa idzie na cos większego, 420KM, może wiecej, i tył napęd :mrgreen:

volvo FH??? :lol::lol::lol:

 

 

10pkt dla tego pana, zgadł za pierwszym razem :)

 

 

Ps. Mi weekend pasuje, najlepiej poźniejszy wieczór, poscigac się można :mrgreen:

 

-- 2 kwi 2012, o 20:53 --

 

Ej, a to one sa swieta w niedziele? Bedzie okazja połamać sie opłatkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jako ze ostatnio mam poprostu pecha i kolejna 100% opcja nie wypalila :/ szukam czegos do roboty, siedze teraz w londynie/leyton i powoli konczy mi sie kasa. na pewno ktos z was prowadzi jakas firme, i moze akurat potrzebuje swiezej krwi w swoich szeregach :) mam 23 lata, bawilem sie w mechanika (moze bardziej pomocnik? ), w pracownika robot wykonczeniowych, chwile robilem w wentylacji, swiezakiem juz nie jestem ;) naleze do osob kumatych, i to nie tylko moje zdanie 8) jak byscie cos wiedzieli to dajcie znac, najlepiej na PW. pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat myśle o trnsp, ale w końcu się finalizuje, licencja będzie w maju. I na spokojnie, bez ciśnienia. Zobaczymy.

 

 

335d po remapie, 370bhp :D

370 to dużo na ten motor. Długo nie pojeździsz

Ja też myslę o transp więc cyknij cos na pw moż się jakoś wspomożemy :)

Jak evo, zgoniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave!

 

Z racji faktu, że marzy mi się wypad na Wyspy w wakacje, w celu sprowadzenia ładnego N/A GC8 - chciałem zapytać obeznanych w realiach JuKeju forumowiczów:

1. Jak trudno o ładne N/A GC8 w Anglii? Na portalach aukcyjnych za 600-800 funtów są naprawdę śliczne auta... gdzieś jest haczyk, czy one rzeczywiście są tyle warte? Ile trzeba doliczyć (oprócz paliwa), żeby takiego ściągnąć do Ojczyzny? Jakieś ukryte koszty...?

2. Czy trudno o pracę dla studenta na wakacje? I rok informatyki (więc raczej nic w zawodzie, no, chyba że się mylę, i jesteśmy tam rozchwytywani :lol: ), myślę tu o czymś w stylu słynnego zmywaka ( :roll: ), b.dobry angielski. Ile można wtedy zarobić, a ile kosztować może jakieś mieszkanie plus najtańszym kosztem - utrzymanie? Na taką Imprezę wraz ze sprowadzeniem można w dwa miesiące zarobić, czy to bajka? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...