Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

by the way, than, moze znowu przyjedziesz do Szkocji? okazja jest....

 

Juz probowalem, nie da rady :arrow: zaczyna sie nauka (tak to sie teraz nazywa :razz: :mrgreen: )

 

jaki filmik, jaki filmik?

 

"krolewna Sniezka i conajmniej 40tu niesubarownikow na M6" :wink:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogii napisał/a:

by the way, than, moze znowu przyjedziesz do Szkocji? okazja jest....

 

 

Juz probowalem, nie da rady zaczyna sie nauka (tak to sie teraz nazywa )

nauka nie zajac, nie ucieknie.... :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Troche sie podepne pod ten temat.

Szukam silnik z STI 2.0 lub ewentualnie GT i tu pytanie do osób w UK za jaką cene można tam kupić silnik z osprzętem?? Jak by ktoś posiadał jakieś linki do stron internetowych ze złomów/szrotów w UK gdzie znajde email do nich to tez chetnie przyjme. Mam znajomego który jeźddzi tam po motorki i jak by co to by mi przywiuzł o ile by sie opłaciło a wydaje mi sie ze sie opłaci :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elloo chlopaki..widze ze szykuje sie niezla subarkowa korkomania....wiecie co??moze z Pl niektorzy nie dotra ale jesli nas nie bedzie to normalnie kanal...heheh

Do tego miejsca co Bastek (chyba) pisal mam w sumie tylko 60 mil czyli rzut berecikiem...

Chlopaki jak sprawa wyglada??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elloo chlopaki..widze ze szykuje sie niezla subarkowa korkomania....wiecie co??moze z Pl niektorzy nie dotra ale jesli nas nie bedzie to normalnie kanal...heheh

Do tego miejsca co Bastek (chyba) pisal mam w sumie tylko 60 mil czyli rzut berecikiem...

Chlopaki jak sprawa wyglada??

No to nie ma co sie zastanawiac !!!

Pisz do T8lka bo zamowil wiecej naklejek wiec pewnie chetnie jedna Ci zarezerwuje :mrgreen:

A generalne to przeskocz na watek o wyjezdzie bo sie tutaj zaraz pogubimy kto gdzie i jak pisze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie wybierajcie sie do pl autami bo w tym kraju nie ma zadnych czesci do imprezy chyba ze potrzeba cos np ....jak maska lub zderzak bo nic innego nie ma.

Jesli masz impreze po 2000rok zapomnij o czesciach byc moze to dobry pomysl na biznes a serwisy kaza sobie czekac tygodniami i wspulczucie dla posiadaczy sti....pozdrawiam :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Lip 26, 2008 9:55 pm ]

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie!!!!

Powiem tak mieszkalem w UK fakt cześci tuningowe bez problemu ale tak samo mozna zamowic je w pl !! Co do reszty elementów często dostępne od ręki!!!

 

Powiem po 1,5 roku w UK jak wrocilem to w moim miescie jezdzi wiecej evo i imprez niż tam gdzie ja mieszkalem!!! Sporo i to nowych!!

 

Moja uwaga często sa w lepszym stanie niż w UK, serwisy totalnie nie znaja sie tam na autach i czesto auta sa strasznie dojechane niestety:(((

Np scooby u mnie polega na czynności pt zmiana amortyzatorów.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niż tam gdzie ja mieszkalem

 

Bo Ty w zlym miejscu mieszkales :razz: :twisted:

 

często sa w lepszym stanie niż w UK

 

Chyba przesadziles troche :roll: nie mowie ze w Pl sa w gorszym ale tyle ile jest tu Imprez to spotykam sie bardzo rzadko z autami w zlym stanie,a przeciwnie, raczej baaaardzo doinwestowanymi :cool:

 

serwisy totalnie nie znaja sie tam na autach

 

Tu sie zgadzam w 100% :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasiu chlopie kope lat :))) Zapraszam na piwo !!!

No moze poprostu chodzi mi o brak wiedzy technicznej wlascicieli, czestym katowaniu i braku fachowego serwisu (braku serwisantów raczej co wiedza o co chodzi...)

 

Co zauwarzylem czesto blacharka jest gorsza niż u nas... (korozja i poobijania parkingowe) ale moze na zle egzemplarze trafilem....

Nie ma mam tu na myśli takiej perelki jak twoja, na ktora sam mam chrapke i jak skoncze budowe to wybiore sie do ciebie po porade i ściagne takie cusic tylko coupe:))

 

Oj brak mi was tu:PPP pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ktora sam mam chrapke i jak skoncze budowe to wybiore sie do ciebie po porade i ściagne takie cusic tylko coupe:))

 

http://atsearch.autotrader.co.uk/www/ca ... 9314403143

 

mowisz i masz :wink:

 

poobijania parkingowe
tego jest sporo niestety, dlatego zawsze zostawiam auto na koncu parkingu bo angolom niechce sie daleko chodzic :lol: a co do korozji to moja srebrna byla MY93 ale korozji to tam nie bylo widac :roll: malutka plamka na drzwiach pasazera i tyle :smile: zdarzaja sie auta w ktorych korozja wystepuje na przedniej masce, nadkolach, ale to sa auta po "przygodach" wiec nie ma sie co dziwic :roll: generalnie jezeli auto nie mialo do czynienia z blacharzem to stan jest :shock: i nie tylko tu ale wszedzie :wink:

 

pozdro i wpadaj jak znajdziesz czas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostalem cynk dzisiaj Scoobyworld oferuje for a very limited time only a complete set of Eibach lowering springs supplied AND fitted to your car for just £199.99 plus VAT Available for Impreza models 1993-2005, typically lowers cars by around 25-30mm. Complete with full manufacturers warranty

Nie znajdziecie tego na ich stronce wiec nie szukajcie a jak ktos jest chetny na zmiane springow to PW

_________________

o ile sie dobrze orientuje, to ten zestaw nie obniza sti...

ale cena pasztetowa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzis baaaaaardzo fajna gazetke :grin: Polecam :wink: Ukazuje sie kwartalnie :idea:

 

http://www.totalimpreza.co.uk/

 

Sa wszystkie newsy ze swiata Subaru w UK (chyba wszystkie :smile: )

Jasiu, jak by Ci to powiedziec....

grupa szkocka prenumeruje juz od roku.... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...