Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

szukam jakiegos sprawdzonego i wiarygodnego miejsca gdzie moglbym przejrzec zawiaz w sti.

 

pojawilo mi sie niepokojace stukanko gdzies z przodu... tak jakby sie cos urwalo, bo nie ma za wiele wspolneogo z wybojami.

 

jeden mechanior bedzie tego szukal 3 tygodnie i wymieni mi pol samochodu, a drugi znajdzie problem w 30 minut i ja szukam wlasnie tego drugiego Pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiarygodnego miejsca gdzie moglbym przejrzec zawiaz w sti.

 

 

a co to jest zawiaz :mrgreen: ???

 

sam nie wiem... :| :?:

 

chyba chodzilo mi o przednie prawe kulko bo stuka

 

-- Cz cze 30, 2011 11:23 am --

 

A_K, a gdzieTy mieszkasz :idea: :?:

 

Londyn

Canary Wharf - E14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze bedziesz go musial wczesniej zarejestrowac. Zeby zarejestrowac to potrzebna bedzie szybka przerobka swiatel, bo musisz miec MOT. on top ubezpieczenie bedzie wyzsze bo kierownica jest po "zlej" stronie.

 

Nie jestem jednak ekspertem, wiec mam nadzieje ze ktos bardziej kompetentny tez sie wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiegos sprawdzonego i wiarygodnego miejsca gdzie moglbym przejrzec zawiaz w sti.

nie musisz daleko jechac :arrow: http://www.slowboy-racing.co.uk/

 

-- 30 cze 2011, o 18:00 --

 

myrcin, ponoc mozna :!: pogadaj z michael7s, on cos powinien wiedziec na ten temat wiecej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za wszystkie informacje. Nie bede sie tu na forum rozpisywal ale generalnie wyglada na to ze temat ogarnalem w PL. Przez moment mialem obawy czy mi sie to uda.

 

Swoja droga jesli ktos by byl tak mily i opisal co trzeba zrobic aby samochod przerejestrowac na UK tak zeby juz miec tutejsze blaszki i wszystko co nalezy to bede wdzieczny. Szukalem w necie ale momentami nadmiar informacji mnie zabil :/

Te swiatla to jakie w UK maja byc? Symetryczne?

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A_K, niestety nie bylem ale kto wie moze sie wkrutce wybiore :mrgreen: ale przegladajac scoobynet angielscy uzytkownicy Imprez polecaja ich :wink:

michael7s, potrzebowal bym namiar na "dodgy" MOT :mrgreen: dasz rade cos zalatwic :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I spotkalo mnie to czego nikt by nie chcial :(:(:(

po pierwsze musze sie rozstac z subarka na dwa mies. :(:(:(

po drugie to mam silnik do roby :(:(:( i teraz nie wiem czy robic to co mam czy szukac gdzies nowy silnik :?: :?: :?:

panowie POMOCY :!: :!: :!:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...