Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

jakby ktos potrzebował opon nie za drogo to http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... AQ:GB:1123

 

-- 10 cze 2011, o 20:56 --

 

Myrcin, te boostery są o kant dupy. Jezeli nie miales mapowanego z tym, nie da przyrostu. Nie sadze, ze paliwo jest złe, zwlaszcza vpower shell, zawsze sie nawet mowi, ze w Pl jest gorsze. BYCMOZE dzieje sie dlatego, ze mapowany byl na tamtym paliwie, o innych wlascwosciach. Chociaz nie powinno tak sie róznic.

 

Ano też myślę, że nie powinno ale się kurna dzieje i jestem zmartwiony :(

Znacie kogoś kto może się podłączyć pod EVO jakimś komputerem i sprawdzić czy tam coś się nie zrypało. Może jakaś sonda siadła czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos potrzebował opon nie za drogo to http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... AQ:GB:1123

 

-- 10 cze 2011, o 20:56 --

 

Myrcin, te boostery są o kant dupy. Jezeli nie miales mapowanego z tym, nie da przyrostu. Nie sadze, ze paliwo jest złe, zwlaszcza vpower shell, zawsze sie nawet mowi, ze w Pl jest gorsze. BYCMOZE dzieje sie dlatego, ze mapowany byl na tamtym paliwie, o innych wlascwosciach. Chociaz nie powinno tak sie róznic.

 

Ano też myślę, że nie powinno ale się kurna dzieje i jestem zmartwiony :(

Znacie kogoś kto może się podłączyć pod EVO jakimś komputerem i sprawdzić czy tam coś się nie zrypało. Może jakaś sonda siadła czy coś.

Ach te evo, same problemy... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos potrzebował opon nie za drogo to http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... AQ:GB:1123

 

-- 10 cze 2011, o 20:56 --

 

Myrcin, te boostery są o kant dupy. Jezeli nie miales mapowanego z tym, nie da przyrostu. Nie sadze, ze paliwo jest złe, zwlaszcza vpower shell, zawsze sie nawet mowi, ze w Pl jest gorsze. BYCMOZE dzieje sie dlatego, ze mapowany byl na tamtym paliwie, o innych wlascwosciach. Chociaz nie powinno tak sie róznic.

 

Ano też myślę, że nie powinno ale się kurna dzieje i jestem zmartwiony :(

Znacie kogoś kto może się podłączyć pod EVO jakimś komputerem i sprawdzić czy tam coś się nie zrypało. Może jakaś sonda siadła czy coś.

Ach te evo, same problemy... ;p

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, tu mnie jeszcze nie było... a tak na poważnie - od 5 lipca będę mieszkał bodajże w Bradford - jak długo to się okaże 8) póki co jest plan żeby zostać na wakacje i trochę popracować, ale jak mi się spodoba to może na dłużej... jak ktoś ma blisko to chętnie mogę się spotkać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie w ten tylko przyszły weekend, bo ja tez jeszcze w espaniol, tak wiec michael spręż się i zorganizuj te gokarty !

 

ja moge zorganizowac, ale zrobmy liste ile osób i kto.

Tam przeciez trzeba zabookować i podac ile osób.

 

 

ja ide za nastepny weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, wiec 3 lipca. Pisać kto

 

1 zoowty

2 myrcin

3 michael7s

4..

 

roberta dopisz

 

a ukaszwrx to jeszcze zyje czy umarl ?

tak pytam kontrolnie ...

frodo jak subarynka , hebel zrobiony

no i na koniec sobie wisienke zostawilem .... nobby druhu co u Ciebie ...

laczki spalone , sprzeglo zrobione ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nobby druhu co u Ciebie ...

laczki spalone , sprzeglo zrobione ??

Dzieki ze pytasz Dareczku :) U mnie pomalutku :) A jak u Ciebie??

Sprzeglo juz dawno temu zostalo zrobione ale auto nie jezdzi tak jak powinno...biegi nie wchodza na zimnym....jak sie auto porzadnie rozgrzeje(po 75km przynajmniej tak bylo) to jest oki..stoi od wczoraj u mechanika...

Lacki...2 wyrzucilem przed dom..toczyly sie po okolicy przez kilka tygodni...2 leza jeszcze w ogrodzie :)

Poza tym...kumpel chce sie ze mna zamineic na

uwaga..

 

hahah :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

Mercedes W211 E 320CDI :mrgreen: 54 plate :lol:

 

Ps.Mimo wszystko lepiej tak niz te smiesznawe oferty RX8 itd jakie mialem 2-3 miesiace temu :)

 

Pozdro chlopaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ukaszwrx to jeszcze zyje czy umarl ?

tak pytam kontrolnie ...

tak jescze zyje :mrgreen: i ma sie nawet niezle 8) przeprowadzil sie :roll: i nie ma czasu qr.. Na nic :cry:

A co u was chlopacy :mrgreen:

 

 

u nas ok a to my sie pytamy co u Ciebie :mrgreen:

 

-- 22 cze 2011, o 18:18 --

 

nobby druhu co u Ciebie ...

laczki spalone , sprzeglo zrobione ??

Dzieki ze pytasz Dareczku :) U mnie pomalutku :) A jak u Ciebie??

Sprzeglo juz dawno temu zostalo zrobione ale auto nie jezdzi tak jak powinno...biegi nie wchodza na zimnym....jak sie auto porzadnie rozgrzeje(po 75km przynajmniej tak bylo) to jest oki..stoi od wczoraj u mechanika...

Lacki...2 wyrzucilem przed dom..toczyly sie po okolicy przez kilka tygodni...2 leza jeszcze w ogrodzie :)

Poza tym...kumpel chce sie ze mna zamineic na

uwaga..

 

hahah :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

Mercedes W211 E 320CDI :mrgreen: 54 plate :lol:

 

Ps.Mimo wszystko lepiej tak niz te smiesznawe oferty RX8 itd jakie mialem 2-3 miesiace temu :)

 

Pozdro chlopaki :)

 

 

o boze nie bierz merola bo ci zardzewieje :mrgreen:

 

na kokardy idzieta pany w nastepny weekend :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...