Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak to do cholery jest z ta benzyna tutaj w UK? Jezdze na mapie strojonej na 98 z PL i tam wszystko bylo ok. Dzis zatankowalem tutaj Shell V-Power i auto spala stukowo...mam taka sprytna kontrolke ktora mnie o tym informuje. Takie dziadowskie to paliwo tutaj? Jest gdzies w Londynie jakies dobre?

 

dzieki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to do cholery jest z ta benzyna tutaj w UK? Jezdze na mapie strojonej na 98 z PL i tam wszystko bylo ok. Dzis zatankowalem tutaj Shell V-Power i auto spala stukowo...mam taka sprytna kontrolke ktora mnie o tym informuje. Takie dziadowskie to paliwo tutaj? Jest gdzies w Londynie jakies dobre?

 

dzieki i pozdro

 

 

tylko na tesko lepszy dizel i lpg

ja jakos nie mam spalanie stukowego :mrgreen::P

 

zachod panie zachod

wszystko na zachodzie jest lepsiejsze :mrgreen:

 

a tak ludzie pluja w polskie :mrgreen:

 

-- 10 cze 2011, o 17:54 --

 

myrcin, a co cie skolnilo do emigracji ??

tak na serio zapytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to do cholery jest z ta benzyna tutaj w UK? Jezdze na mapie strojonej na 98 z PL i tam wszystko bylo ok. Dzis zatankowalem tutaj Shell V-Power i auto spala stukowo...mam taka sprytna kontrolke ktora mnie o tym informuje. Takie dziadowskie to paliwo tutaj? Jest gdzies w Londynie jakies dobre?

 

dzieki i pozdro

 

myrcin, a co cie skolnilo do emigracji ??

tak na serio zapytam

 

Tak na serio to...dziewczynę tutaj mam i ktoś musiał przyjechać albo ona do PL albo ja. Bardziej sensowny był mój przyjazd do UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos potrzebował opon nie za drogo to http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... AQ:GB:1123

 

-- 10 cze 2011, o 20:56 --

 

Myrcin, te boostery są o kant dupy. Jezeli nie miales mapowanego z tym, nie da przyrostu. Nie sadze, ze paliwo jest złe, zwlaszcza vpower shell, zawsze sie nawet mowi, ze w Pl jest gorsze. BYCMOZE dzieje sie dlatego, ze mapowany byl na tamtym paliwie, o innych wlascwosciach. Chociaz nie powinno tak sie róznic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie tak nie wydaje :P

 

-- 11 cze 2011, o 22:04 --

 

nie wiem nigdy boosterow nie stosowalem ale z tego co wiem to maja one za zadanie wzbogacac paliwo w oktany tak?

co jak co paliwo w uk jest calkiem dobre, a

 

-- 11 cze 2011, o 22:04 --

 

nie wiem nigdy boosterow nie stosowalem ale z tego co wiem to maja one za zadanie wzbogacac paliwo w oktany tak?

co jak co paliwo w uk jest calkiem dobre, a remap nie powoduje ze silnik tylko i wylacznie bedzie dziala na jednym paliwie dobrze, sa napewno jakies rezerwy. W liczbie oktanowej na przyald.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś z Was zna/posiada jakieś namiary na tanią taksówkę w Londynie. W czwartek przylatuję do Londynu na Stansted i później muszę się dostać na East Croydon. Ostatnio zawsze jechaliśmy polską taksówką, ale nie mam już ich namiarów aby zadzwonić. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...