Skocz do zawartości

Plastiki i takie tam


Piowoj

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jak konserwujecie swoje plastiki w forku, w jedynce nie były lakierowane razem z nadwoziem, są jakieś takie szare. Czy takie były w oyrginale czy były czarne i po prostu wyblakły?

Przed zimą mam zrobić małe SPA czy czernidło wystarczy czy lakierować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli są nielakierowane to najlepsze co możesz tam dać to olej silikonowy w spray'u. Psikasz na gąbkę i przecierasz, jeżeli nigdy nie były nasączane to możliwe, że będą wymagały powtórki. Im dokładniej to zrobisz za pierwszym razem tym lepiej ;)

Po kilku dniach jak będzie tłuste i zacznie łapać brud to umyj auto i po robocie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny, nie znałem tego, ale wg opisu to on jest dedykowany do wewnętrznych plastików.


Dokładnie...no i koszt ok 13-15 zł.warto spróbować.Ocenę skutecznosci pozostawiam każdemu z osobna.Dostepny w większości marketów budowlanych.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

No tak... Jak się chce złapać dwie sroki za ogon..
Dopiero teraz na spokojnie przeczytałem zapytanie kolegi@Piowoj - tak że ten..nie te plastiki,sory

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fiku napisał:

Dokładnie...no i koszt ok 13-15 zł.warto spróbować.Ocenę skutecznosci pozostawiam każdemu z osobna.Dostepny w większości marketów budowlanych.

bardzo nabłyszcza plastiki? Osobiście nie toleruję błyszczącej deski, od lat używam mleczka z matowym efektem, ale ten woskowy mnie korci ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo nabłyszcza plastiki? Osobiście nie toleruję błyszczącej deski, od lat używam mleczka z matowym efektem, ale ten woskowy mnie korci
 


Nie jestem zwolennikiem połysku wewnątrz samochodu.Jak spróbujesz daj znac zawsze można spróbować na mniej widocznych elementach.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy handlarze mają prosty patent - jadą równo opalarką, co nadtapia plastiki i robią się czarne, często prawie jak nowe. NIE POLECAM !!! Można łatwo zjarać lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...