Skocz do zawartości

Brakujące żarówki


Pikselplus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem uzupełnić oświetlenie w moim Forku, i mam pewien problem, wymieniłem żarówki na nowe ale... brakuje dwóch oprawek, jakie winny znajdować się w tym miejscu??? (Górna część, brakuje po jednej i po drugiej stronie)0930e8d1a34ea00e70aebe2eced2793a.jpg

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę w mojej instrukcji obsługi i według informacji z sieci to tak ma być. Jedna z tych brakujących żarówek to kontrolka systemu stabilizacji toru jazdy, więc pewnie nie masz tego systemu ;) a druga nie jest wykorzystywana w żadnej wersji. Ale ja mam wersję po lifcie i na tym sie opieram. Niech potwierdzą inni. Na załączonym zdjęciu ze spisem żarówek tez brak tych dwóch oprawek.
 

ZEGARY4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę w mojej instrukcji obsługi i według informacji z sieci to tak ma być. Jedna z tych brakujących żarówek to kontrolka systemu stabilizacji toru jazdy, więc pewnie nie masz tego systemu a druga nie jest wykorzystywana w żadnej wersji. Ale ja mam wersję po lifcie i na tym sie opieram. Niech potwierdzą inni. Na załączonym zdjęciu ze spisem żarówek tez brak tych dwóch oprawek.
 
ZEGARY4.jpg.50017c5160dafccb7f87c4fe43d83128.jpg
Dzięki, myślałem że może czegoś brakowało :-)
Teraz zegary wyglądają o niebo lepiej i podświetlenie panela klimy6a23417d4f6a4efcba75e578d093aebe.jpgdfeea5cffc50b22e0874e6e65de033a4.jpg

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 5 lat później...
W dniu 3.10.2017 o 18:47, Pikselplus napisał(a):

 

Witam, chciałem uzupełnić oświetlenie w moim Forku, i mam pewien problem, wymieniłem żarówki na nowe ale... brakuje dwóch oprawek, jakie winny znajdować się w tym miejscu??? (Górna część, brakuje po jednej i po drugiej stronie)0930e8d1a34ea00e70aebe2eced2793a.jpg

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

 

tutaj masz pełne oznaczenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...