Skocz do zawartości

Paliwo


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
a wracając do paliw to ja zaobserwowałem, że na paliwie98 z neste EGT jest o jakieś 50 nawet do 100C większe niż np. na paliwie z auchmana i bp natomiast na vervie o jakieś 50C niższe, poza tym nic innego nie zuważyłem (poza ceną oczywiście :wink: )

Mam prośbę, jak byś mógł/mogła (niepotrzebne skreślić :wink: ) sprawdzić EGT na v-power racing? I oczywiście porównać do w/w paliw.

Dzięki.

 

zalaliśmy te niby 100octanów do pełna karta płatnicza aż jękneła :wink: a wskaźnik EGT pokazał to co zawsze może -20C w każdym razie na pewno temp. jest zdecydowanie bardziej stabilna zarówno podczas spokojnej jazdy jak i butowania.

 

może ktoś kto ma EGT zrobił by podobne testy dla porównania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalaliśmy te niby 100octanów do pełna karta płatnicza aż jękneła :wink: a wskaźnik EGT pokazał to co zawsze może -20C w każdym razie na pewno temp. jest zdecydowanie bardziej stabilna zarówno podczas spokojnej jazdy jak i butowania.

 

może ktoś kto ma EGT zrobił by podobne testy dla porównania??

To taka różnica jak w spalaniu LPG, czyli żadna... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wie ktos gdzie w poblizu Charlottenburg w Berlinie mozna zatankowac dobre, a tanie paliwko?

 

p.s. jakos wczesniej nie zwracalem na to uwagi (jezdzilem Nubira z 90litrowa butla LPG), ale trasy Berlin-Wroclaw nie mozna pokonac zbyt dynamicznie - powyzej 190kmph konczy sie paliwo zanim sie do Berlina dojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...