Skocz do zawartości

ŁUKASZ - POZEGNANIE - 21.KWIETNIA.2007


adamusmax

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie sie zklikalem z niumenem i poprosil mnie czy dalo by rade jakies spociwo w Olsztynie zorganizowac i powozic Lukasza po sniegu :twisted:

ja jestem bardzo za.

 

Pytanie jest, czy ktos z Olsztyniakow moglby ogarnac temat lotniska, tego po ktorym jezdziliscie ostatnio - czy nie trzeba tego tematu ogarniac

 

niumen sie zorientuje kiedy Lukasz moglby wyjsc ze szpitala - nie bedzie to 17. Lutego bo i tak wszyscy sie nastawiaja na vertowisko w Ulezu :mrgreen:

 

a tutaj prosilbym o wpisywanie sie na liste, tym razem dotre chocby nie wiem co

 

1. niumen

2. adamusmax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O kurde, ostatnio rzadko bywam na forum i dopiero zauwazylem ten temat :oops: .Mam nadzieje, ze spotkanie jeszcze sie nie odbylo i ze zorganizujemy cos wspolnie.Jak cos to ja sie pisze i mozemy pojechac np. do Ornety (chyba ok 30km za Olsztynem) i tam jest ogromny plac, gdzie mozna pokatac sobie do woli.Teraz spadlo troszke sniegu, ale proponuje poczekac jeszcze troche, az bedzie go wiecej i wtedy mozna ruszac.Miejsca jest tam tyle, ze i w 20 fur mielibysmy sporo miejsca do pojezdzenia, takze serdecznie zapraszam wszystkich w moje rejony :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie z tym śniegiem na razie nie jest dobrze. nie wiem jak w gryźlinach ale u mnie (jakies 50 km w linii prostej od tego miejsca) śniegu ni ma :( na tym lotnisku nawierzchnia jest w katastrofalnym stanie. jak nie będzie śniegu to wylezą takie dziury które potrafią wyrwać koło razem z mięsem. co prawda może zorganizujemy jakieś pachołki i uda się ustawić jakąś kajotesową próbę po w miarę równym ale zdecydowanie fajniej byłoby gdyby sypnęło białym...

wtedy byłoby tak:

snieg065gk5.th.jpg

tak

snieg026yo9.th.jpg

i tak :twisted:

filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...