Skocz do zawartości

Alcantra na desce + "różowe=estiajowe" szwy


Babroch

Rekomendowane odpowiedzi

Bart wlasnie miałem to napisać :twisted: tam kiedyś robili takie kubły VANTAGE czy jakoś tak - a i ja ponad rok temu obszywałem w rajdówce deskę :shock: :wink: wyleciało mi to z głowy

 

Musze zadzwonić do tego chlopaka co kupił moj woz i oglądnąć jak to obszyli (chyba nie był to flock :roll: ) choć jeśli dobrze pamiętam to jakość nie była szokująca, tzn. wychodził klej... ale zanim zaczne wieszać na kimś psy to musze sprawdzić :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAtem pytałem o taki zabieg w warsztacie w mojej okolicy. Facet robi tapicerki do najbardziej wypastnych furek. Ostatnio robiłem u niego dach do Golfa Cabrio i zrobił to perfekcyjnie, a widziałem kilka razy u niego Porsche wszelkiej maści a i raz Ferrari 360 na niemieckich rejestracjach. Pytałem właśnie o obszywanie deski ALcantarą w moim aucie i powiedział że powinien sie zmieścić w okolicach 2000-3000zł. Poniżej link do ich strony : www.lts-auto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć jeśli dobrze pamiętam to jakość nie była szokująca, tzn. wychodził klej...

 

Ja nie mam zastrzeżeń

 

Musze zadzwonić do tego chlopaka co kupił moj woz i oglądnąć jak to obszyli (chyba nie był to flock :roll: )

 

Napewno nie flock, bo flockowanie to metoda natryskowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dogłębnym zanalizowaniu tematu i wypiciu pięciu Pluszów właśnie mnie oświeciło i wiem o którym aucie mowa :neutral: :mrgreen:

 

Tak to jest jak sie odpisuje w robocie na posty z forum subaru... :roll:

 

niuniek zdradisz mi :arrow: na PW gdzie obszywałeś swoją dechę :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...