Skocz do zawartości

Lotka tylna Syms - jak zdobyć.


dr.elich

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi spoilerami to jest jeszcze kwestia światła stop. Trzeba ustalić czy jest w zestawie, czy też trzeba dokupić oddzielnie.

@Oczkoo15 , czy poczyniłeś już zakupy? Ja niestety chwilowo odpadłem bo miałem inne wydatki związane z autami.

Edytowane przez dr.elich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dr.elich napisał:

Z tymi spoilerami to jest jeszcze kwestia światła stop. Trzeba ustalić czy jest w zestawie, czy też trzeba dokupić oddzielnie.

@Oczkoo15 , czy poczyniłeś już zakupy? Ja niestety chwilowo odpadłem bo miałem inne wydatki związane z autami.

 

To jest istotna sprawa bo jak znam życie to z ceną światła dobijemy do kwoty 800-900 ;-) a niestety nie ma wersji bez światła stop :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobra Panowie :-) 

Czy jest tu ktoś kto posiada już tą lotkę i ją montował ? Potrzebuję info jak została zamontowana ? Czy posiada jakieś śruby by ją przykręcić czy tylko klej ? Trochę się zastanawiam nad ewentualnym klejeniem bo ciężka skubana jest ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2019 o 22:37, dr.elich napisał:

Z tymi spoilerami to jest jeszcze kwestia światła stop. Trzeba ustalić czy jest w zestawie, czy też trzeba dokupić oddzielnie.

@Oczkoo15 , czy poczyniłeś już zakupy? Ja niestety chwilowo odpadłem bo miałem inne wydatki związane z autami.

 

Uprzejmie donoszę że ledowe światło stop jest w zestawie. Niestety krótkie są kabelki więc trzeba dokupić i przeciągnąć przez spoiler.

Lota jest do przykręcenia. po obu stronach są po dwa otworki z wmontowanymi już nagwintowanymi tulejami. W zestawie brak śrub więc trzeba dopasować sobie samemu. 

Tyle z moich spostrzeżeń na dzień dzisiejszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, dr.elich napisał:

A zdradzisz gdzie zakupiłeś?

 

Ogólnie zakupione zostały tu: http://tuning-lab.com/catalog.php?cid=6&mid=8&mod=665 przez mojego kolegę jakiś już czas temu.

Podobno czas od zamówienia do otrzymania jest dość długi (ale nie wiem obecnie jak długi) gdyż rzadko kiedy mają na stanie gotowe bo mały popyt jest na ten model.

Przyznam tak szczerze, że na fotkach wydaje się ciut delikatniejszy :D Nio ale na żarcie i napoje też trzeba mieć miejsce gdzie postawić :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bym chciał taki od sti ,bo ten do zwykłego body nie pasi ,za duży parapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne spostrzeżenia.
Odlew nie jest idealny. Da się spasować ale gdzieś ma delikatne luzy około milimetra. Nie ma zbytnio gdzie dać kleju wiec wymagane jest przykręcanie.

A tak wyglada po pomiarach i osadzeniu na miejscu. IMG_0726.jpg
IMG_0724.jpg
IMG_0723.jpg
IMG_0725.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, michałMAK napisał:

Kolejne spostrzeżenia.
Odlew nie jest idealny. Da się spasować ale gdzieś ma delikatne luzy około milimetra. Nie ma zbytnio gdzie dać kleju wiec wymagane jest przykręcanie.

A tak wyglada po pomiarach i osadzeniu na miejscu. IMG_0726.jpg
IMG_0724.jpg
IMG_0723.jpg
IMG_0725.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Matko, jakie to olbrzymie :blink: na pewno będziesz się wyróżniał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michałMAK napisał:

Kolejne spostrzeżenia.
Odlew nie jest idealny. Da się spasować ale gdzieś ma delikatne luzy około milimetra. Nie ma zbytnio gdzie dać kleju wiec wymagane jest przykręcanie.

A tak wyglada po pomiarach i osadzeniu na miejscu. IMG_0726.jpg
IMG_0724.jpg
IMG_0723.jpg
IMG_0725.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chyba jedyny w Wwa, a blenda na klape jak?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyny w Wwa, a blenda na klape jak?


Blenda będzie cacy ale spieprzyl pracownik mojego blacharza lakierowanie wiec nie montowaliśmy.
Duża tez nie jest jeszcze na stałe. Narazie były przymiarki a we wtorek będzie już zakładana docelowo bo i dziury po wierceniach trzeba zabezpieczyć i przygotować uszczelnienie ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Matko, jakie to olbrzymie :blink: na pewno będziesz się wyróżniał 


Na żywo nie wydaje się aż tak wielka. Zobaczysz sam może w środę jak już do roboty przyjadę :-)

Jej wielkość tez jeszcze troszkę zniknie po przyciemnieniu szyb ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2019 o 07:43, Artur Wróbel napisał:

kiedys byly na takiej strone laminaty sti po 150 zl. glupi bylem ze nie kupilem  :huh:

Fajnie wygląda ten parapet ale jednak do mojego cywilnego Forka z zewnątrz będzie zalatywać agro.tuningiem,co innego jak coś z zewnątrz jest już porobione,np.jak u kolegi zawias obniżony to wtedy pasiii ,ale  z profilu ładnie wygląda,chyba czeba szukać jakiegoś od Sti do mnie

Co powiecie o takiej lotce z alledrogo,czy się nada do czegoś?

https://allegro.pl/oferta/subaru-forester-03-08-spoiler-spojler-daszek-lotka-7560293554

lub taka :https://allegro.pl/oferta/subaru-forester-sti-lotka-spojler-na-klape-podklad-7903506808

Edytowane przez Adaśko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda ten parapet ale jednak do mojego cywilnego Forka z zewnątrz będzie zalatywać agro.tuningiem,co innego jak coś z zewnątrz jest już porobione,np.jak u kolegi zawias obniżony to wtedy pasiii ,ale  z profilu ładnie wygląda,chyba czeba szukać jakiegoś od Sti do mnie
Co powiecie o takiej lotce z alledrogo,czy się nada do czegoś?
https://allegro.pl/oferta/subaru-forester-03-08-spoiler-spojler-daszek-lotka-7560293554
lub taka :https://allegro.pl/oferta/subaru-forester-sti-lotka-spojler-na-klape-podklad-7903506808


Owszem do serii jest zbyt krzykliwy ale w moim i tak jeszcze sporo jest do zrobienia jak szyby lampy itd. a parapet to jeden z etapów który na pewno pasuje do zawieszenia i zderzaka przedniego ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A co do Lotki przy seryjnym Forku to moim zdaniem najładniejsza jest od STI a te co wysłałeś są takie same ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...