Skocz do zawartości

Lotka tylna Syms - jak zdobyć.


dr.elich

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Sorki, kiedyś pisałem na temat tej lotki ale byłem prze długi czas nie obecny (nje włączyłem powiadomień)

Taka jest właśnie różnica w cenie i wykonaniu wersji Rosyjskich replik SYMSa. Wszystko zależy od starannie wykonanej matrycy która też nie przyjmie na siebie nie wiadomo ile zrobionych sztuk.

W ciągu miesiąca powinienem mieć transport z lotkami i innymi częściami. Jeśli docelowi klienci nie wezmą ich, bede miał dwie dprzedania. 

Na zdjęciach w wykonanii z karbonu jest moja (ostatnia z 10 wyprodukowanych - więcej nie bedzie), z włukna szklanego będą dwie. Cena za jedną to 1700 zł, karbon dla porównania kosztuje 2500, ale ich już nie bedzie.

 

Mam też jedną lotke z Forestera STI (jeszcze nie zdemontowana z klapy - srebrna)

 

Ktoś wspominał że sama lotka to dziwnie wygląda do serii...

Mam dla Was pełen bodykit od Forestera STI / Cross Sporta do SG5 albo możliwość dostosowania do SG9 gdy tylko przyjdzie przedni zderzak z grilem od Forestera STI

 

Dodałem dzisiaj nowy temat z kilkoma zdjęciami "Forester SG bodykit STI /Cross Sport)

 

 

received_1058783857654507.jpeg

received_458959388218102.jpeg

 

 

 

 

received_1067844370052194.jpeg

received_1119336548235305.jpeg

Edytowane przez Grzesiek Marczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 16.07.2019 o 21:19, The_Sickness napisał:

@Grzesiek Marczyk "Mam też jedną lotke z Forestera STI (jeszcze nie zdemontowana z klapy - srebrna) ".... Grzechu dasz fotkę tego spoilera, za ile byś sprzedał? Chętnie kupię

Za ponad dwa miesiące może będe miał kilka takich. Prosze poczekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Są już spoilery STI :) zapraszam chętnych do kontaktu.

Spoilery sprawne, nie popękane, białe lub złote, z działającym światłem stop i i stalacją do wpięcia. OEM Subaru, żaden laminat.

Proszę pisać na priv osoby zainteresowane :)

20191222_063030.jpg

Edytowane przez Grzesiek Marczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy bym się pchał ponownie w to. Nie dość że sam zakładałem kase za wszystko i biorąc całe ryzyko na siebie, to cena laminatu za 1900 bez światła stop w stanie do malowania i zakładania nie wiem czy skusi kolejnych chętnych na zakup. Poza tym zakład wykonał już chyba zakładane 20 szt laminatów i 10 carbonów, więc mogą odmówić wykonania. Idąc dalej, im kolejny egzemplaz byłby wykonywany na negatywie to jego jakość wykonania jest coraz gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...