Skocz do zawartości

Radio CD/MP3 obsługa folderów


polter_83

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Od niedawna posiadam Legacy MY06 (rok po VIN), choć zakupiony dopiero 2008, ale nie w tym rzecz.

Szukałem info na forum, znalazłem coś podobnego ale dotyczyło emulatora INOX.

 

Wypaliłem sobie kilka płytek z MP3 i co dziwnego na wszystkich działają foldery od 2 do 8 włącznie.

Radio jakby nie widziało folderu nr 1 i więcej niż 8.

Spotkaliście się z czymś takim?

 

BTW

Lift był pod koniec 2006 wg VIN mój samochod to 06.06.

Czy moje radio jest już poliftowe?

Nie wiem czy można to określić organoleptycznie.

 

   Pozdrawiam

 

IMG_20170312_090944044.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, polter_83 napisał:

Cześć,

 

Od niedawna posiadam Legacy MY06 (rok po VIN), choć zakupiony dopiero 2008, ale nie w tym rzecz.

Szukałem info na forum, znalazłem coś podobnego ale dotyczyło emulatora INOX.

 

Wypaliłem sobie kilka płytek z MP3 i co dziwnego na wszystkich działają foldery od 2 do 8 włącznie.

Radio jakby nie widziało folderu nr 1 i więcej niż 8.

Spotkaliście się z czymś takim?

 

BTW

Lift był pod koniec 2006 wg VIN mój samochod to 06.06.

Czy moje radio jest już poliftowe?

Nie wiem czy można to określić organoleptycznie.

 

   Pozdrawiam

 

IMG_20170312_090944044.jpg

Tak, to polift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w pigulce ....

 

obsluga folderow w tych radiach to jest kompletna klapa (kompletna)

Dlaczego a dlatego ze jak ktos tak jak ja zazwyczaj slucha muzyki losowo, to te dziadostwo nie moze tego zrobic z roznych folderow a tylko z jednego. (%^$%$!!)

 

Ale wiecej folderow niz 8 powinno byc OK, popatrz na nazwy. Sa tez jakies limitacje co do ilosci folderow w folderach ale ogolnie to jakos to dziala. Ale co z tego skoro nawet nie mozna wyszukiwac kawalkow.

 

Ja bym sie nie fanzolil i albo wrzucil wszystko do jednego worka jak ja to robie albo jakos np pododawal numery do nazw w mp3 jakims programem ze bedziesz mial Metallice razem i Bethovena tez razem i juz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Czy wiecie może, czy takie radio poliftowe z mp3 (również w wersji z anglika) będzie pasować do wersji przedliftowej ?

Niestety brakuje mi jakości muzyki z płyt - moje obecne adaptery kaseta AUX i i 12v niestety działają słabiutko.

Z góry dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo dziękuję za podpowiedzi, w końcu poszedłem z duchem czasu i zakupiłem transmitter ROIDMI 3S

Testuję już jakiś czas, gra dobrze, ładowanie ok, są jakieś szumy czasem, rzadko, ale za tą kasę i tak mnie taniej wyszło niż radio z MP3 i kable nie wystają ;)

Trzeba mieć tylko wystarczająco netu w abonamencie, 7 GB miesięcznie, starcza spokojnie.

Poniżej adekwatna recenzja, choć ja otrzymałem instrukcję jedynie chińską.., ale to bez znaczenia - da się ogarnąć i bez instrukcji bez problemu.

Jakość muzyki faktycznie niemal jak z radia, z tym że Samsung załącza się automatycznie jak wsiadam do auta, Hwawei ma jakieś blokady i niestety nie odpala aplikacji muzycznej automatycznie. Mogę polecić, jest super, jeszcze jak się schowa w tylnym gnieździe 12V, to nie ma śladu żadnej modyfikacji.

 

https://www.youtube.com/watch?v=XR5xzXfdxu0

 

A jeszcze jedno pytanie, czy da się podłączyć Subwoofer na dwa Jacki do fabrycznego radia, są jakieś konwertery ?

Mam skrzynkę bassową i wzmacniacz z poprzedniego auta, stało i się kurzyło i teraz widzę sens, aby to podłączyć jakoś, w nowszym radiu miałem wtyki zwykłe do wpięcia kabla Sub-Radio na dwa jacki, tu trzeba będzie coś wymyślać.

Edytowane przez thorxahest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...