Skocz do zawartości

Maglownica - jaka pasuje?


ummagumma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem na etapie wymiany kilku rzeczy w nowo zakupionym Legacy IV (H6, MY05, kombi). Nie udało mi się do tej pory nigdzie znaleźć odpowiedzi na pytanie czy maglownica oraz sprężarka klimatyzacji będą pasować z innych legacy albo outbacka, czy w h6 te części są "jedyne w swoim rodzaju". Bardzo proszę o informację. Albo może wiecie jak i gdzie mogę sprawdzić czy dana część będzie pasować?

pozdrawiam

Edytowane przez ummagumma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
jestem na etapie wymiany kilku rzeczy w nowo zakupionym Legacy IV (H6, MY05, kombi). Nie udało mi się do tej pory nigdzie znaleźć odpowiedzi na pytanie czy maglownica oraz sprężarka klimatyzacji będą pasować z innych legacy albo outbacka, czy w h6 te części są "jedyne w swoim rodzaju". Bardzo proszę o informację. Albo może wiecie jak i gdzie mogę sprawdzić czy dana część będzie pasować?
pozdrawiam

Ja w środę zaczynam regenerację. Z wymianą jeszcze poczekam. Na razie jedyne 191k km ale poci sie juz całymi kroplami.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 3/8/2017 o 14:35, MateuszKramek napisał:

regenerację pompy wspomagania

Hmmm, tylko z regeneracją pompy wspomagania ponoć najlepiej nie jest (no chyba że zakupienie kita z o-ringami). 
Jednakże jeśli oddasz na regeneracje i będzie picuś glancuś, daj znać.
Co do Magla to polecam regenerację + jeżeli tłucze to jest kit do maglownic.

Jeżeli jest problem z pompą i maglownicą, to tak jak wspomniał MateuszKramek warto zrobić i jedno i drugie naraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie
Będę robił regenerację przekładni - cieknie - (wersja ze sztywnymi przewodami) i mam pytanie czy jest możliwość wymiany tych sztywnych przewodów na elastyczne tak jak jest to wersji po lifcie ?
Kolega Filipn wspominał że jest jakiś Kit z tymi przewodami.
Robił ktoś coś takiego?
Czy może lepiej wymienić całą przekładnie na tą elastycznymi przewodami? Nie wiem czy będzie pasować plug&play.

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...