Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Wkleję to, co napisałem w wątku: 

 

 

 

@Pani Kuleczko, Jest Pani na naszym forum, a nie ma Pani jeszcze uprawnień do wystawiania ogłoszeń w dziale sprzedam. Kolega @sebachon, chciał pomóc, zapewne w dobrej wierze. Ale taka pomoc jest omijaniem zasad obowiązujących tutaj. Uszczegułowiając pokazaliście nam, że macie głęboko te zasady oraz  prawidła i jesteście "sprytniejsi". Nie moge tego tolerować. Ogłoszenie leci w kazamaty, gdyż regulamin i zasady obowiązują wszystkich. Dalsze próby obchodzenia regulaminu będę nagradzał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To ja mam tez pytanie dlaczego nie zniknęły (czasem przez kilka miesięcy) pozostałe ogłoszenia, które nie sa zgodne z zasadami, jak napisał szczur - równymi dla wszystkich.

Typu tata sprzeda, wujek sprzeda, szwagier sprzeda forda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczur75- cisną mi sie niecenzuralne słowa, ale stwierdziłem, że nie dam Ci satysfakcji do bana. Tym razem jednak nie odpuszczę - sprawa bedzie u Dyrekcji, bo Twoje postępowanie jest skandaliczne i przynosi wstyd temu Forum. Może przydałaby sie wniosek o odwołanie z funkcji Moderatora?...

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczur nie pogrążaj się i nie traktuj działu ks jako działu dla krewnych i znajomych moderatora

moderatorzy zróbcie coś z tym bo buta tego człowieka szkodzi całemu forum

kilkukrotnie raportowałem ogłoszenia innych maximusów nie zgodne z regulaminem forum i ani razu nic sie nie zmieniło

też dostałem bana i wiesz co szczur wspóółczuję ci ale zaczynam rozumieć skąd ta twoja nazwa uzytkownika

traktujesz ten dział jak swoją własność i traktujesz wybiórczo użytkowników

 

żeeeeeeeeeeeeeeenada i możesz dać mi następny order w dupie to mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam tez pytanie dlaczego nie zniknęły (czasem przez kilka miesięcy) pozostałe ogłoszenia, które nie sa zgodne z zasadami, jak napisał szczur - równymi dla wszystkich.

Typu tata sprzeda, wujek sprzeda, szwagier sprzeda forda?

 

 

Moje pytanie brzmi: czy tak trudno zrozumieć to co napisałem?

 

 

 

@Pani Kuleczko, Jest Pani na naszym forum, a nie ma Pani jeszcze uprawnień do wystawiania ogłoszeń w dziale sprzedam. Kolega @sebachon, chciał pomóc, zapewne w dobrej wierze. Ale taka pomoc jest omijaniem zasad obowiązujących tutaj. Uszczegułowiając pokazaliście nam, że macie głęboko te zasady oraz prawidła i jesteście "sprytniejsi". Nie moge tego tolerować. Ogłoszenie leci w kazamaty, gdyż regulamin i zasady obowiązują wszystkich. Dalsze próby obchodzenia regulaminu będę nagradzał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jednak do tej pory jest to tak wielką zagadka to postaram się napisać wprost:

 

Dostęp do działu sprzedam jest odblokowany dla aktywnych użytkowników. Taka ranga obecnie jest nadawana po przekroczeniu 100 postów.

Mam nadzieję, że te zapisy są jasne i ogólnie przez Was znane. Mam nadzieję.

 

Wystawianie ogłoszenia mienia osoby, która tych uprawnień nie ma przez osobe posiadającą takowe, jest obejściem panujących tutaj zasad.

Jednoznacznie też pokazuje, jakie podejście do regulaminu mają osoby zainteresowane.

 

 

 

dwie godziny temu dostałeś namiar na kolega sprzeda fordy i co?

 

o czym ty chłopie chcesz jeszcze tu pisać?

 

o tym samym regulaminie dla wszystkich?

 

 

Z treści ogłoszenia nie wynika, że kolega od fordów jest forumowiczem. Dlatego tutaj nie ma znamion jakie były w ogłoszeniu outbacka.

Natomiast dziękuję za podniesienie tematu. Zapewne będzie to miało oddźwięk w zapisach regulaminu.


 

 

szczur75- nie odpiwiadasz na pytania,

 

Jeśli na jakieś jeszcze nie odpowiedziałem, to zapewne dlatego że odpisywałem na inne.

Możesz wskazać pytania o które Ci chodzi? Jeśli będą sensowne to postaram się na nie odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać kolejnego głosowania dotyczącego przyszłości działu K/S ;)

 

 

I odpowiadając na pytanie.... musimy pomyśleć o tych postawach, proponuje kwiat lotosu, ewentualnie mostek. Usiądziemy, pomyślimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczur, mozesz mi wytłumaczyć czym różni się to ogłoszenie, od tego, które wrzucił cwaniak Sebachon?

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/77620-ks-forester-20x-2006-lpg/

 

Jest zgodne z regulaminem od czterech miesięcy. Wskazałem Ci je wczesniej, nadal go nie usunąłeś.

O co kaman w takim razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten człowiek to jakaś pomyłka.... Nie rozumie kilku zdań po Polsku. Pamiętam jak ludzie ocenili go na profilu forum na FB.

Wyszukiwał ich potem na forum i dawał bana za byle co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z treści ogłoszenia to wynika?

Może ja nie potrafię czegoś zrozumieć ale czytałem to ogłoszenie kilkukrotnie i nie widzę nigdzie w jego treści informacji o tym, że auto nalezy do innego forumowicza, który tych 100 postów jeszcze nie ma.

 

Jeśli są takowe, to proszę wskaż je. Przypominam, że do zgłaszania nieprawidłowości, w tym postów i tematów niezgodnych z regulaminem służy przycisk "raportuj". I tylko w ten sposób należy to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ogłoszenia wynika że właścicielem samochodu jest pawel1404  i ma 88 postów

 

Z racji zakupu drugiego auta ogłoszenie wraca!!!

 

Auto stoi na oem felgach 17 z oponami bridgestone potenza/lato

 

Kupujący dodatkowo otrzyma:

 

- drugi komplet felg po piaskowaniu

 

- 2 komplety opon zimowych dunlop , pirelli

 

Cena: 31.700 zł

 

tel  790-204-265

 

Nie wykluczam zamiany na jakieś tanie i małe auto

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko się udzielam w sprawach organizacyjnych, ale to co zaprezentował dzisiaj moderator szczur75 w sprawie ogłoszenia kolegi sebachona woła o pomstę do nieba...

 

Powiedz mi jak Ty czytasz te ogłoszenia, że nie widzisz tego co widzą wszyscy? Jak można tak różnicować forumowiczów, do licha! A może tak po prostu czasem wpadasz na forum i jako 'władczy' człowiek pokazujesz gdzie miejsce plebsu, co? Typowo polaczkowe jak to już ktoś to określił.

 

Też wnoszę o odwołanie z funkcji moderatora!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuje ogłoszenie:

 

 

Witam

 

Kolega nosi się z zamiarem sprzedaży Forka. Rodzyn bez skazy.

 

Rok: 2006

Kolor: Granatowy metallic

Silnik: 2.0 DOHC n/a 158HP z oznaczeniem EJ20F + Gaz fabryczny ( przeniesiony wlew pod klapkę )

Przebieg: 163000 i rośnie

 

Zero wkładu w auto. Stan auta idealny!!! Wszystko sprawne.

 

Koła TOORA COMPETIZIONE pomalowane na kolor szary + opony zimowe w ładnym stanie ~7mm bieżnika - DUNLOP 3D

Większa lotka nad klapą

Płyta pod silnikiem metalowa

Przyciemnione szyby tylne

Oleje i filtry 5w40 Millers

Nowe amortyzatory tył wraz ze sprężynami bo standardowo klapnął SLS.

Wydech końcowy PRODRIVE

Czujniki cofania z wyświetlaczem odległości

Chlapacze Rallyarmor

Radio na USB Pioneer

Głośniki MacAudio na przód z syczkami na trójkącie lusterka

Fotele STI alcantara szara z Imprezy GH / lub oryginalne zwykłe krzesła po uzgodnieniu ceny

Lampy przednie biksenonowe z soczewką + pomalowane na czarno środki - robione w firmie na zamówienie

Nowa butla gazowa z gwarancją na 10 lat

Nakładka plastikowa czarna na tylny zderzak oryginalna SUBARU

 

Auto odświeżone lakierniczo ! Nie było uderzone !
Auto "jedynie" miało pełno małych wgniotek na aucie - z racji ze przez wgniotki należałoby szpachlować - kolega zdecydował się na zakup większości elementów blacharskich na niemalowane i bez wgniotek !!!!!! do wglądu stare elementy blacharskie których nie opłacało się "uzdrawiać" kosztem całego auta w szpachli !

 

Fotki:

Cena: 36.900 PLN

 

Myślę, że to okazja - gdybym tak nie kochał gc8 to byłby już mój   :wub:

 

PS. A tak mruczy:

 

 

W treści ogłoszenia takiej informacji nie ma.

Z racji tego, iż mamy też inne życie, poza forum, nie jestem w stanie czytać całej zawartości forum.

Z zasady czytam ogłoszenie, a tym jest pierwszy post. I jeśli nie widać w nim nieprawidłowości - zostaje.

Jeśli po jakimś czasie /jak w tym przypadku/ coś wyjdzie, to większe szanse macie Wy na wyłapanie takich nieprawidłowości.

Dlatego udostępniono Wam przycisk "raportuj".

 

Generalnie większość moich działań jest skutkiem raportów.

 

Gwoli ścisłości: OGŁOSZENIEM nazywamy pierwszy post, a nie całą radosną twórczość w wątku.

Dlatego jeśli ktoś zgłasza temat/post z informacją "ogłoszenie niezgodne z regulaminem" a otwarcie zgłoszenia przekierowuje mnie do pierwszego postu, co oznacza kliknięcie "raportuj" przy tym właśnie poście, to czytam tenże post i nie widząc nic niezgodnego takie zgłoszenie zamykam jako bezzasadne.


 

 

Powiedz mi jak Ty czytasz te ogłoszenia, że nie widzisz tego co widzą wszyscy?

 

Wszyscy widzeli, że Sebachon wystawił ogłoszenie? Myślę, że tak. Ja także to zauwazyłem.

Wszyscy widzeili, że auto należy do usera, który nie ma uprawnień do wystawiania ogłoszeń? Myślę, że tak. Ja także to widziałem.

 

Czegóż to jeszcze miałem sie dopatrzeć, co widzą w tym ogłoszeniu wszyscy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tego, że kompletnym idiotyzmem jest, że gdy ktoś napisze, że auto jest szwagra żony brata corki i ten ktoś je wystawia w ich imieniu - to wszystko jest ok.

 

Ale jeśli ten szwagier żony brata córki jest na forum i ma 20 postów, to już to samo ogłoszenie jest karygodne i jest się wtedy cwaniakiem. Będąc od 9 lat na forum.

 

To "prawo' ma zabraniać handlu firmom, komisom, handlarzom itd. Ma służyć forumowiczom.

Sebachon wystawia SUBARU, od zaufanej koleżanki, a Ty go wyzywasz od cwaniaków.

 

Może już nie brnij, tylko po prostu przeproś. Albo chociaż odpuść. 

Pokazałbyś większą klasę, niż tym swoim durnym uporem.

 

I przede wszystkim przestań myśleć, że jesteś od nas lepszy w czymkolwiek, bo masz przycisk moderacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...