Skocz do zawartości

Sklep Internetowy Subaru


Sklepik

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź! Dogadywanie się z Tobą w takich sprawach to przyjemność.

to jest ten moment gdzie mam się zastanowić czy jest w zdaniu ukryta ironia czy nie, tak :?: :mrgreen:

Gdybyś mi jeszcze powiedział, czy to http://www.aa-collection....ping/80592.html i http://www.aa-collection....ping/80592.html dało by się detalicznie od was nabyć?

 

z tego co pamiętam to jeszcze za "moich czasów" im się skończyły, ale się upewnimy ;)

 

Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. Dlaczego na stronie Autoartu STI 06 kosztuje tyle samo niezależnie od koloru, a na stronie SIP już tak nie jest? :mrgreen:

hmmm nie mam pojęcia, trzeba poczekać na odpowiedź Grześka ;)

 

Raga, z szarymi jest problem... Z porządnych firm chyba nikt modeli cywilnych Imprez nie robi.

dziękuję za wyręczenie ;), niestety większość muszę potwierdzić, części nie wiem, pozostaje chyba jedynie kupić np. białego i potraktować jakimś lakierem czy farbą (spece od modelarstwa na forum są więc powinni coś doradzić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, tam akurat i o dziwo nie było ironii, żartu itp. Zawsze udzielałeś konkretnych odpowiedzi i ogarniałeś temat. Pamiętam jakie były zawirowania w takim jednym "sklepiku pod schodami" i jak dobrze sobie z tym radziłeś. :smile:

Nie ujmując nic sklepikowi z tegorocznych Plejad, po prostu go nie widziałem w takiej "rush hour", a w chwilach zwykłych radził sobie bez problemów.

 

Słyszałem, że wam się skończyły, ale Autoartowi chyba jeszcze nie, a że to Subaru to może nie będę musiał kupić 3? Mnie się nie spieszy, mogę poczekać pół roku do następnej dostawy. :mrgreen:

 

 

Odnośnie malowania i problemu Ragi, czy przypadkiem nie było takiej akcji z przemalowaniem Alexowi niebieskiego modelu na czarny :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga, z szarymi jest problem. Nie wiem czy w ogóle w 1:1 były szare? Ze srebrnymi trochę lepiej.

 

:P No srebrne, szare i tak to nie BLUE MICA więc się nie znam ;)

 

No to nic. Pozostaje kupno białego i małe przeróbki. No albo kupić STI białe czarne lub niebieskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam akurat i o dziwo nie było ironii, żartu itp.

:shock:

...

:mrgreen:

Zawsze udzielałeś...

a dziękuję, fajnie, że są osoby, które tak to widzą :)

Mnie się nie spieszy, mogę poczekać pół roku do następnej dostawy. :mrgreen:

chyba nie będzie tak źle bo po drodze jest Mikołaj i Boże Narodzenie, więc pewnie Grzesiek się zaopatrzy w zapasy z wyprzedzeniem ;)

przypadkiem nie było takiej akcji z przemalowaniem Alexowi niebieskiego modelu na czarny :?:

nie pamiętam, widziałem już czarnego, ale matt na pewno coś o tym będzie wiedział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. Dlaczego na stronie Autoartu STI 06 kosztuje tyle samo niezależnie od koloru, a na stronie SIP już tak nie jest? :mrgreen:

 

.

 

Tu ja ci odpowiem, Niebieskie imprezy były ściągane expresem - ponieważ ich nie było (z tego co mi wiadomo to nadal ich nie ma w AA) Zamówiłem je w marcu i dopiero teraz przyszły - 6 sztuk (została 1 sztuka).

Różnica w cenie to koszt expresu.

Wszystkie nowe modele AA są droższe np Model WRC 2007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest taka: To co jest na stronie AA i SWRT niekoniecznie jest u nich na magazynie.

WIELOKROTNIE SIĘ O TYM PRZEKONAŁEM. Wysyłam zamówienie na to co mnie interesuje - oni skreślają 3/4 i wysyłają swoją - co mają. Charlie może potwierdzić jak długo trwało zamówienie ciuchów SWRT. Trzeba mieć anielska cierpliwość. Z AA jest nieco łatwiej ale i tak z Subaru niewiele mają. Chciałem zamówić dla klienta 80 modeli w skali 1/64, mieli 6 z 3 różnych modeli. Na bardziej popularne zapisuję się pół roku wcześniej. Niebieskie imprezy dostałem "rzutem na taśmę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się Impreza WRX w wersji sedan, która ma nie być oferowana w Polsce :roll:

czyli nie ja jeden widze tam sedana? :mrgreen:

;)

 

To projekt, w wersji finalnej będzie "narmalna" wersja

Nie mam na razie dobrego zdjęcia imprezy.

 

a moze by tak wypuscic na rynek serie kubeczkow z naprawde "normalnymi" wersjami Subaru? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...