Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i wiem juz napewno ze do korzystania z Market nie musisz miec konta gmail.

Sprawdzilem to z kilkoma znajomymi osobami.

Niniejszym stwierdzam, że ludzie z Google znowu mnie zaskoczyli tym, że bez podawania jakichkolwiek danych z mojej strony (wg tego, co napisałeś) są w stanie stwierdzić, że to ja jestem właścicielem obu urządzeń, które mam przed sobą i powiązać z nimi listę aplikacji (te same aplikacje na obu urządzeniach), za które zapłaciłem. :mrgreen: To już ociera się o magię, trzeba im przyznać, mają rozmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wiem juz napewnoi ze do korzystania z Market nie musisz miec konta gmail.

To jak to zrobic? Jak wybieram Market na telefonie, to przenosi mnie do logowania albo do utworzenia nowego konta.

 

A jak odpalisz przegladarke to inne strony sie otwieraja?

 

Najpierw musisz sie jakos podlaczyc do internetu.

 

Ja poniewaz nie mam data planu to korzystam z WiFi w domu i tylko to wymaga loginu.

 

-- So gru 18, 2010 1:11 am --

 

No to cfaniakuj dalej w tej kwestii, a nam pozwól pozostać przy własnym zdaniu. Pozdrowienia dla znajomych.

 

 

A czy ja komus chce/probuje zmienic zdanie?

 

Dawno wyroslem z przekonywania ludzi ze ziemia nie jest plaska. :wink:

 

Jesli to poprawi atmosfere to:

Aby korzystac z Marketu, ba z Androida, potrzebny jest wieczysty cyrograf podpisany krwia.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TyrTyr, spokojnie. Po prostu - o ile do instalowania darmowych aplikacji nie jestem na 100% przekonany o potrzebie logowania się do Google Account, o tyle, żeby kupić/ lub zainstalować jakąkolwiek kupioną wcześniej aplikację konto Google jest niezbędne i nie da się tego zrobić bez podania danych logowania do konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TyrTyr, spokojnie. Po prostu - o ile do instalowania darmowych aplikacji nie jestem na 100% przekonany o potrzebie logowania się do Google Account, o tyle, żeby kupić/ lub zainstalować jakąkolwiek kupioną wcześniej aplikację konto Google jest niezbędne i nie da się tego zrobić bez podania danych logowania do konta.

 

Moje i moich znajomych obserwacje/doswiadczenia sa inne.

 

Ale kazdy ma prawo do swoich przekonan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://market.android.com/support/bin/a ... wer=113410

Your application purchases are tied to your Google Account and can be installed an unlimited amount of times on any device

...

If you change devices, you can install previous purchases by making sure you sign into your device with the same Google Account you used on your previous phone.

...

etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników E72.

Pomijając zamulanie podczas otwierania nowych aplikacji, czy zdarzają się problemy z połączeniami ??

POdczas rozmów słychać czasem regulane przerywanie. rozmówca twierdzi że słychać mnie raz ciszej raz głośniej.

Przełożyłem kartę ERY do SE K700 ale tam połączenia były bezproblemowe.

 

Drugie pytanie dotyczy SE Xperia X10, czy poprawili coś z baterią, czy nadal jest taka fatalna ?

Żona chce ten model (bo biały :roll: ) ale widzę ,że nowsze X10mini pro czy X8 mają jeszcze gorsze baterie.

Jak w praktyce działają ?? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...