Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

tylko czy ktos w polsce dokonuje takich zabaw?

 

Mhm. Na przykład ja. Albo Gruszka999.

 

:)

 

PS. W Polsce!!! :evil:

 

Za Polskę, to się sam ukaram - samemu zawsze zwracam na to uwagę a tu taka gafa...

 

PS: Jak byś miał czas i ochotę, to daj może na PW cynk do siebie (telefon chyba najlepiej), wiem, że ciut męczę, ale nikt ode mnie nie chce iphone a z youtube też wiele nie wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

- co by sie dalo odpalic na nim jakiegos Tomtoma, czy inne swinstwo o podobnej funkcjonalnosci i zeby to jako tako dzialalo

- pasztetowa cena

 

Mnie tomtom całkiem fajnie chodzi na 9300 a jego cena jest już bardzo pasztetowa

P.S. wczoraj wziąłem 6300 z ery i jeszcze nawet go nie rozpakowałem, leży sobie w koncie bo jakoś nie chce mi sie rozstawać z 9300, chyba 6300 pójdzie do żyda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o sonyericssonie P1 ?

Bawilem sie chwile - super wyrazny wyswietlacz, fajne menu, dotykowy ekran.

Ale jak dla mnie, napisanie sms klawiatura jest niewykonalne, bo klawisze maja po 2 litery i jeszcze jakies znaki przypisane. Wiec pozostaje pisanie jak w palmtopach bez klawiatury - na wirtualnej klawiaturze.

Poza tym BARDZO dobre robi wrazenie. O baterii sie nie wypowiem, bo trwalo to chwile.

Dzieki, jednak ja bym jednak wolal telefon z mozliwoscia uruchomienia nawigacji, niz "nawigacje" z mozliwoscia telefonowania ;)

U mnie navi chodzi wspanialae na N95, a u kumpla na N73 ME.

I powiem Ci, ze wyswietlacz z N95 jest naprawde wystarczajacy pod kazdym wzgledem...Za to ba(k)teria - pod zadnym :evil: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Widzialem swego czasu Tomtoma na E50 i chodzilo niezle...

 

Ja używam TT na E50. Dla mnie jest ok, może tylko cyfry prędkości są troszke małe ale mi to nie przeszkadza. Innym problemem jest notorycznia wieszający się, wariujący telefon. Chyba musze mu zaserwować format. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o sonyericssonie P1 ?

Bawilem sie chwile - super wyrazny wyswietlacz, fajne menu, dotykowy ekran.

Ale jak dla mnie, napisanie sms klawiatura jest niewykonalne, bo klawisze maja po 2 litery i jeszcze jakies znaki przypisane. Wiec pozostaje pisanie jak w palmtopach bez klawiatury - na wirtualnej klawiaturze.

Poza tym BARDZO dobre robi wrazenie. O baterii sie nie wypowiem, bo trwalo to chwile.

Dzieki, jednak ja bym jednak wolal telefon z mozliwoscia uruchomienia nawigacji, niz "nawigacje" z mozliwoscia telefonowania ;)

U mnie navi chodzi wspanialae na N95, a u kumpla na N73 ME.

I powiem Ci, ze wyswietlacz z N95 jest naprawde wystarczajacy pod kazdym wzgledem...Za to ba(k)teria - pod zadnym :evil: !

 

dzieki.ciesze sie zatem ze wybor ok.bawilem sie wczoraj N95 i dla mnie nokia to juz czarna magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywiście nic na siłę. Jesli Ci bardziej pasuje, to kup sobie na przykład jakąś Nokię.

 

khym... no wlasnie jaka (pomijajac to, ze pasztetowa)?

 

g.

Jeśli chodzi o Nokię to mogę Ci polecić 6310 i 6310i. Kiedyś takich używałem, zanim się jakieś cztery lata temu nie przesiadłem na sprzęt firmy HTC. Na razie się nie zanosi, żebym miał wrócić do Nokii. Ale nie twierdzę, że nigdy... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na HTC P3300 - tak

 

Nie spelnia kryterium pasztetowosci!

W sklepach za 1600-1700 zł, a w Erze od 1 zł.

Jeśli to jest za drogo to jakie jest to "kryterium pasztetowości"?

 

Era odpada. Pasztetowosc, to komplet z odbiornikiem gps do 1k PLN (ale zawsze lepiej mniej).

 

g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziesz w tej cenie nic nowego, a przyzwoitego. Bo zawsze można kupić Nokię N70, do niej odbiornik GPS przez BT, ale funkcjonalność tego urządzenia będzie żadna.

 

Czy przypadkiem pare postow wczesniej nie pisales, ze N70 to zlom?

 

Ja mysle o czyms w kierunku E50 (widzialem jak wyglada, i moim zdaniem jest ok) - nawi ma byc awaryjnym dodatkiem, a nie glowna funkcja.

Tylko nie wiem, czy w okolicach cenowych tego telefonu, nie ma czegos lepszego...

 

g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że złom - dlatego też mówię o braku funkcjonalności :)

 

pewnie sprzedac nie mozesz i miales nadzieje, ze dam sie zlapac ;P

 

E50 będzie miała zdecydowanie za mały wyświetlacz

 

Mam dobry wzrok ;)

 

E51 fajna jest - szybka i na Wi-Fi.

 

Ale jak sie dorzucic jakiegos LPG-3 (czy jak to sie tam nazywa), to wychodzi cos kolo 1,3 klocka - czyli:

pierwsze primo, ponad budzet

drugie primo, chyba lepiej wtedy dorzucic te 3 stowy i jakies tam HTC brac

 

g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E51 fajna jest - szybka i na Wi-Fi.

 

Ale jak sie dorzucic jakiegos LPG-3 (czy jak to sie tam nazywa), to wychodzi cos kolo 1,3 klocka - czyli:

pierwsze primo, ponad budzet

drugie primo, chyba lepiej wtedy dorzucic te 3 stowy i jakies tam HTC brac

 

g.

A patrzyles na Eten glofiish X800? Wydaje mi sie, ze to najbardziej kompletny produkt ze wszystkich - 3G, ekran VGA dotykowy, GPS, WiFi, Windows Mobile 6.0 - no ma chyba wszystko. Fakt, ze troche drozszy - na ebayu za jakies 1600-1700zl wychodzi.

 

Gdybym nie mial palmtopa, to bym cos takiego sobie sprawil,a tak szukam jakiejs dobrej komorki. Co sadzicie o Nokii 6120 Classic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...