Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

owoc666, jaki telefon polecasz dla młodego (24 wiosen ;) ) człowieka, który duuuuużo rozmawia, czasem cos napisze, potrzebuje budzik i lubi czasem bajerki w telefonie. Ale wymaga superszybkiego działania telefonu (nowe nokie średnio się po miesiącu na amen zamulają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, jaki telefon polecasz dla młodego (24 wiosen ;) ) człowieka, który duuuuużo rozmawia, czasem cos napisze, potrzebuje budzik i lubi czasem bajerki w telefonie. Ale wymaga superszybkiego działania telefonu (nowe nokie średnio się po miesiącu na amen zamulają)

 

 

N95? 5700?

 

 

Albo nie na Symbianie: 6300, 7500 Prism.

 

 

Chyba, że coś nie z Nokii też wchodzi w grę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, jaki telefon polecasz dla młodego (24 wiosen ;) ) człowieka, który duuuuużo rozmawia, czasem cos napisze, potrzebuje budzik i lubi czasem bajerki w telefonie. Ale wymaga superszybkiego działania telefonu (nowe nokie średnio się po miesiącu na amen zamulają)

 

 

N95? 5700?

 

 

Albo nie na Symbianie: 6300, 7500 Prism.

 

 

Chyba, że coś nie z Nokii też wchodzi w grę?

 

A może cosik jeszcze z Sony E - zawsze miałem Nokie mulaste, krótko miałem tego czarnozotego SE i był rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dorwałem w swoje łapska 6500 classic.

 

Pierwsze wrażenia:

 

+ tak jak sie spodziewałem bardzo cienka

+ wygląda bardzo fajnie (cześciowo alumniowa - patrz minusy)

+ szybko reaguje na polecenia (nie wiem, moze za jakis czas sie zamuli - bywa tak w nokiach)

+ za złącze mini usb

+ przyciski dosyc dobrze reaguję, mają krótkie skoki

 

- za tylko częsciowe wykonanie z aluminium; tylna częsc jest w 2/3 z czarnego plastiku; z przodu plastik na odcinku poniżej klawiszy, powyżej aluminium.

- przez ten plastik telefon lekko skrzypi podczas używania

- za brak jakiegos wciecia, które by ułatwiło wyjecie baterii...jest tak ciasno, że nawet kartą kredytową nie da sie podwazyc

 

Mp3 można odtwarzac również na głośnku. Po podłączeniu do kompa, telefon wyświetla sie jako dysk przenosny, wszystko można elegancko wrzucac metodą kopiuj wklej. Mamy dostepnej pamięci ponad 900mg.

 

Wyświetlacz - bardzo ładnie oddaje kolory, kontrast ok.

 

Jakości zdjęc jeszcze nie sprawdzałem (rewelacji nie przewiduje - obiektyw jest wielkości łebka od szpilki) - jednakże na samym wyświetlaczu wyglądaja dobrze.

 

Naprawde szkoda, że częsciowo obudowa wykonana jest plastiku...były idealny telefon. No ale to nie ta pólka cenowa....za miesiąc w sieciach po 1zł bedzie pewnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, a nie masz gdzies angielskiego manuala?

Bo na razie PorscheDesign hotline mnie odesłał do sagema, a sagem do PorscheDesign.

 

Ogólnie telefon na razie niezły, biorąc pod uwagę, że nigdy niczego innego niż Nokia przez 10 lat nie dotykałem. No i całkiem mocny, gdyż mojemu synkowi udało się nim dość mocno rzucić na kamienną podłogę i przeżył to godnie i bez uszczerbku na zdrowiu.

 

Aparat chyba natomiast słaby, mimo niby 3,1m i flasha.

 

Potrzebuje też jakieś bardziej klasyczne dzwonki, te melodie to dla mnie wioska, a jak ustawiam dźwięki silników to nie słyszę jak dzwoni gdy jadę evo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się iPhonem. Jest MEGAFAJNY.

 

Walę to, czy jest badziewny, czy nie, czy ma takie, czy siakie funkcje. To jest gadżeciarski majstersztyk i wiem, że se go kupię. Czekam tylko na wersje "EU Spec" - w trzech krajach (UK, DE, FR) mają być w oficjalnej sprzedaży od około 9 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się iPhonem. Jest MEGAFAJNY.

 

Walę to, czy jest badziewny, czy nie, czy ma takie, czy siakie funkcje. To jest gadżeciarski majstersztyk i wiem, że se go kupię. Czekam tylko na wersje "EU Spec" - w trzech krajach (UK, DE, FR) mają być w oficjalnej sprzedaży od około 9 listopada.

 

Ja jeszcze chwile poczekam. Zapowiedziano premiere nowego z gps'em oraz z 3g - na kiedy nie podano :mrgreen: Z drugiej strony cena jest juz "przystępna" - nie 3-4 tyś jak jeszcze niedawno.

 

Cena będzie nadal spadac. Z tego co wiem to w USA żeby zwiekszyc sprzedaz - obniżono cene 8gb o 100$ i zaprzestano sprzedaży 4gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze chwile poczekam. Zapowiedziano premiere nowego z gps'em oraz z 3g - na kiedy nie podano

 

To wtedy wymienię. Bo już zachorowałem na tę zabawkę :twisted:.

 

Poza tym GPS i 3g nie są mi do niczego potrzebne - do nawigacji mam oddzielny sprzęt, do 3g wyciągam kompa z kartą do tego. Surfowanie po sieci nawet na superfajnym ekranie iPoda to nadal żadne ciacho - a w sytuacjach awaryjnych wystarczy połączenie GPRS :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, a nie masz gdzies angielskiego manuala?

 

Moge poprosic Pania z Sagema o pomoc. Zrobie to nawet z przyjemnoscia :mrgreen:

 

Czekam tylko na wersje "EU Spec" - w trzech krajach (UK, DE, FR) mają być w oficjalnej sprzedaży od około 9 listopada.

 

No patrz, a u mnie od ponad miesiaca w kieszeni chodzil, a teraz gnije w pudelku :mrgreen: Nie zostalem oczarowany. Ja jednak jestem fanem prostych telefonow - Nokia seria 8 i V. Zobaczymy co Tag Heuer wymodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...