Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jako następny brałbym chyba Iphone'a 4... jak stanieje do rozsądnej ceny. Mam Ipoda Touch 3 8 GB, kupiłem nówkę w sklepie w jakimś Avansie za 400 z hakiem... w momencie gdy najtańszy model z serii 4 kosztował w istorze obok 1200 O_o Jak za taką cenę to odtwarzacz bezkonkurencyjny, interfejs gniecie. Telefon to praktycznie to samo, no ale cena hmm... jak dla mnie za dużo, by wydawać na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jednak jak zgrać kontakty i kalendarz z nokii N97 mini na SGS2... :roll: :oops:

 

Help :mrgreen:

 

 

To badziewie nokia pc suite nie ogarnia tego modelu nokii :roll:

 

Aga przerzuc wszystko na karte pamieci i potem zaimportuj na SGS - nic prostszego ;) zadnych synchronizacji itp - ja tak zrobilem w SGS1 i teraz koleszka tak zrobil w SGS2 - obaj wczesniej uzywalismy E72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga przerzuc wszystko na karte pamieci i potem zaimportuj na SGS - nic prostszego zadnych synchronizacji itp - ja tak zrobilem w SGS1 i teraz koleszka tak zrobil w SGS2 - obaj wczesniej uzywalismy E72

Dokładnie, to chyba najprostszy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga przerzuc wszystko na karte pamieci i potem zaimportuj na SGS - nic prostszego zadnych synchronizacji itp - ja tak zrobilem w SGS1 i teraz koleszka tak zrobil w SGS2 - obaj wczesniej uzywalismy E72

Dokładnie, to chyba najprostszy sposób.

 

i najszybszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga przerzuc wszystko na karte pamieci i potem zaimportuj na SGS - nic prostszego zadnych synchronizacji itp - ja tak zrobilem w SGS1 i teraz koleszka tak zrobil w SGS2 - obaj wczesniej uzywalismy E72

Dokładnie, to chyba najprostszy sposób.

 

i najszybszy ;)

 

Dzięki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako następny brałbym chyba Iphone'a 4... jak stanieje do rozsądnej ceny. Mam Ipoda Touch 3 8 GB, kupiłem nówkę w sklepie w jakimś Avansie za 400 z hakiem... w momencie gdy najtańszy model z serii 4 kosztował w istorze obok 1200 O_o Jak za taką cenę to odtwarzacz bezkonkurencyjny, interfejs gniecie. Telefon to praktycznie to samo, no ale cena hmm... jak dla mnie za dużo, by wydawać na telefon.

 

ja właśnie będę teraz czekał na nowego Ipoda touch 5 gen (?) i będę polował na przecenione 4 g 32 GB. Na co dzień nie potrzebuje tylu bajerów, a w iPodzie będę miał to co jest dla mnie najważniejsze, czyli wifi i pdf-y. Niestety nie ma drugiej takiej mp4 na rynku na którą mógłbym zwrócić uwagę.

Smartfona bym przytulił tylko ceny, nawet samsungów są po prostu za duże. Liczę na to, że Ipody po wprowadzeniu nowej generacji mocno się przecenią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga przerzuc wszystko na karte pamieci i potem zaimportuj na SGS - nic prostszego zadnych synchronizacji itp - ja tak zrobilem w SGS1 i teraz koleszka tak zrobil w SGS2 - obaj wczesniej uzywalismy E72

Dokładnie, to chyba najprostszy sposób.

 

i najszybszy ;)

 

Kontaktów w mojej nokii nie udało mi się na kartę pamięci przenieść... nie ma tego złego, bo zrobiłam w nich porządki przy okazji i przeniosłam przez kartę sim.

 

Kalendarz jakoś się da skopiować? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktów w mojej nokii nie udało mi się na kartę pamięci przenieść

 

po co się męczyć, zaznacz wszystkie i wyślij bluetooth'em do sgs2 :wink:

 

Trzeba było wczoraj tu przyjść :P

 

Kontakty wszystkie mam już w SGS2. Teraz nie wiem jak kalendarz przenieść, nie wspomnę, ze smsy też bym chciała :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałam (i nigdy nie zauważyłam) żeby Don Dżonson się rumienił
Don Dżonson się nie rumieni, to słońce daje taką poświatę :P

to nie rób z niego głupa i nie wstawiaj mu takich emotikonek :P

 

joanna7f, bo nie widziałaś jak był ze mną na lodach :P:lol:
dzięki temu moja osoba jest tym kim jest - kimś bez uszczerbku na zdrowiu fizycznym bądź psychicznym :idea::mrgreen:

 

albo to Ty tak na niego działasz Aga 8) :twisted::mrgreen:

 

:oops::lol:

no właśnie o tym mówię :idea::mrgreen::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...